Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » 1 Ft MAGYAR POSTA

Vykupminci.cz
Numisargo

1 Ft MAGYAR POSTA

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím Vás může to mít nějakou hodnotu?



Děkuji.
A.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Argellius v 11. 3. 2018, 17:05. »
Registrovaný uživatel
V této zachovalosti (na horní levé straně chybí zoubky, známka je přeložená) pravděpodobně žádnou.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
A kdyby ty zoubky byly vpohodě, znamenalo by to něco? Protože ty jsem odtrhnul omylem sám. A to přeložení tam už bylo když jsem to našel.
Registrovaný uživatel
Argellius napsal
A kdyby ty zoubky byly vpohodě, znamenalo by to něco? Protože ty jsem odtrhnul omylem sám. A to přeložení tam už bylo když jsem to našel.


Vždy záleží na kvalitě a většina sběratelů kupuje pouze zachované položky. Představte si známku v ceně 1000 Kč, které utrhnete pár zoubků. Rázem přidete téměř o její celou hodnotu. Vždyť to je stejné jako s autem. Nové auto má také jinou cenu, než to, které nabouráte do stromu.

V případě této známky se ale pravděpodobně jedná o běžný sortiment. Pak bude asi jedno, jestli budete mít korunu, či nic.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Dobře, děkuju moc :) Hledal jsem to na googlu a žádnou pdoobnou jsem nenašel, tak jsem si třeba řikal, jestli by to nemohlo mít trochu hodnotu i poškozená :)
Registrovaný uživatel
Tu ich pár nájdeš.
https://www.ebay.com/sch/Stamps/260/i.html?_mPrRngCbx=1&_udlo=&_udhi=&_sop=12&_fpos=&_fspt=1&_sadis=&LH_CAds=&rmvSB=true&_nkw=Hungary+1967&_pgn=2&_skc=50&rt=nc
-s-
Moderátor
Hodnotu to má asi takovou, že pokud to má lep, tak to s úspěchem můžete použít jako zálepku. Jinak je to i v bezvadném stavu korunová záležitost.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » 1 Ft MAGYAR POSTA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1