Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » 10 a 20 haliere

Vykupminci.cz
Numisargo

10 a 20 haliere

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na aukre som videla predávať české 10 a 20 halierniky, mincovňa Hamburg, po 100 a viac korún, a dokonca tam aj niekto dražil. Čo je na nich tak zvláštneho? Mám ich doma tiež pár a kopec som darovala... alebo sa tu niekto zase snaží nabaliť?
Moderátor
Jde samozrejme o zcela bezne mince s cenou rovnajici se jejich nominalu, jen mince ve stavu 0/0 mohou mit cenu vyssi, ale kdyz je nekdo prodava v aukci za 100 a vice korun, obvykle vubec nevi, ze cena mince na stavu zavisi. Na Aukru jsou i velke konvoluty desetniku a dvacetniku, u nich jde o realistictejsi ceny.
Registrovaný uživatel
takže zas niekto naletel...
Registrovaný uživatel
Kromě 20haléřů 1995 HM - 450 000 ks, 2002 a 2003 okolo 20 000 ks, takže ty můžou být jistě trochu dražší..
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Kromě 20haléřů 1995 HM - 450 000 ks, 2002 a 2003 okolo 20 000 ks, takže ty můžou být jistě trochu dražší..


nevíš o nějakejch z 2002 a 2003? ty jsem nějak nesehnal a docela by se hodily.... 1995 HM mam :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mno zrovna dneska jsem dostal plný pytlík deset a dvacetníků a nic extra jsem tam nenašel :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nové mince » 10 a 20 haliere

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1