Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » 10 cent s vlajkou

Vykupminci.cz
Numisargo

10 cent s vlajkou

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
minca ma hodnotu 1 euro cent.je stale platna aj tu aj v holandsku.akurat ze Holandsko uz nerazi 1 a 2 centovky ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
aha tak diky za info
Registrovaný uživatel
Jano ten tvoj janosikov dukat pre stastie s nim si davaj bacha kvoli nemu su ludia schopni zabijat ;)
Registrovaný uživatel
MAM JEDNU OTAZKU OHLADOM TOHTO 10 CENTOVNIKA
jeden som nasiel vdaka znamym a kamaratom ktori pracuju v bankach a v pokladnach a ne jeden mi natrafili a dali
zaujimala by ma jeho hodnota pripadne ci by som ho mohol ponuknut na aukro alebo ako najlepsie ho vydrazit


dAKUJEM
Registrovaný uživatel
vydraz ju.mozno ti za nu nejaky hlupak da viac ako 10 centov. pretoze to je jej hodnota ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
:) nebudem to teraz este asi rozoberat chvilu pockam to bude asi rozumnejsie
Registrovaný uživatel
ale ved ho daj na aukro vydrazit od jedneho centu a uvidis aku cenu ti spravi. tu neni nikto vestec predsa a na svoju otazku nedostanes relevantnu odpoved.jedina moznost je si to overit v praxi ;)
a potom sa ozvi ako si dopadol :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
:) ok dam ale az neskorsie nemam teraz foto
Registrovaný uživatel
gendar napsal
MAM JEDNU OTAZKU OHLADOM TOHTO 10 CENTOVNIKA
jeden som nasiel vdaka znamym a kamaratom ktori pracuju v bankach a v pokladnach a ne jeden mi natrafili a dali
zaujimala by ma jeho hodnota pripadne ci by som ho mohol ponuknut na aukro alebo ako najlepsie ho vydrazit


dAKUJEM



kupim ho od teba za 2 €
Registrovaný uživatel
no jano uz sa to dostava na 2E:D:D:D:D:D:D
Registrovaný uživatel
no len by mi mohol povedať či mi ho predá alebo nie
Registrovaný uživatel
Jeho posledné vydražené ceny sú okolo 10 eur...takže táto suma je najbližsie podľa mna...Myslím aktuálne.
Registrovaný uživatel
10 cent s vlajkou je srot ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
No neviem vediete tu burlivu diskusiu :) dnes som sa pozrel do penazenky a tiez som nasiel mincu s "vlajockou" je jasne ze ide o chybu ale pride mi celkom mile ze sa to trafilo prave na to miesto kde je vezicka. Inak vydali mi ju v obchode takze nepredpokladam nejaku manipulaciu a nie je to priehlbinka ale ako keby material navyše (odfotil som vam to) :) Inak je to z tohto roku celkom by ma zaujimalo ako moze vzniknut takato vada pri vyrobnom procese.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PhoeniX napsal
No neviem vediete tu burlivu diskusiu :) dnes som sa pozrel do penazenky a tiez som nasiel mincu s "vlajockou" je jasne ze ide o chybu ale pride mi celkom mile ze sa to trafilo prave na to miesto kde je vezicka. Inak vydali mi ju v obchode takze nepredpokladam nejaku manipulaciu a nie je to priehlbinka ale ako keby material navyše (odfotil som vam to) :) Inak je to z tohto roku celkom by ma zaujimalo ako moze vzniknut takato vada pri vyrobnom procese.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

ja mám takéto dve, ale niektorí ludia tomu stále nechcú uveriť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Aky stres ked tomu niekto neveri, nech mi napise mozeme sa stretnut a ukazem mu tu mincu a problem solved nie ? ;)
Registrovaný uživatel
chlapci nerobte z toho raritu.takych šušňov je milion
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
tak nie raritu, o to nejde, ale ako je mozne ze taka chyba vznikne je to vada na razidle alebo na stroji, meterial ? to by ma zaujimalo, lebo ostatne su uplne presne nerobi mincovna nejaku kontrolu na toto ?
Registrovaný uživatel
prave si si sam na vsetko odpovedal ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
takovéto mini "muší hovínka" mincovnu ani nezajímají a jsou v tomto mini rozsahu "relativně" častá(a zcela nahodilá...)
Registrovaný uživatel
No myslel jsem že debata na toto téma je mrtvá tak jsem tu nic nepsal ;) ...ale teď připojím svůj názor. Připojuji 2 fotky - jedna je bez a druhá s "vlaječkou".

Mám taky 10 cent "s vlaječkou" a snažil jsem se ho nafotit jak nejlépe jsem uměl. Opravdu je "ta věc" nad věžičkou ve tvaru vlající vlajky. Ještě se Vy co máte takový 10 cent podívejte pod lupou na levé okno prostřední věže a zjistíte že z tama něco trčí...že by byl ve věži nějaký trubač a to že by byla trubka??? ;)

Nechám na každém jakou má představivost. Každopádně já osobně si myslím že nejde o NÁHODU. Někdo to tak chtěl aby to spatřilo světlo světa. Náhoda je když vyhraju zítra sportku ;) ale toto myslím že ne.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sevci napsal
No myslel jsem že debata na toto téma je mrtvá tak jsem tu nic nepsal ;) ...ale teď připojím svůj názor. Připojuji 2 fotky - jedna je bez a druhá s "vlaječkou".

Mám taky 10 cent "s vlaječkou" a snažil jsem se ho nafotit jak nejlépe jsem uměl. Opravdu je "ta věc" nad věžičkou ve tvaru vlající vlajky. Ještě se Vy co máte takový 10 cent podívejte pod lupou na levé okno prostřední věže a zjistíte že z tama něco trčí...že by byl ve věži nějaký trubač a to že by byla trubka??? ;)

Nechám na každém jakou má představivost. Každopádně já osobně si myslím že nejde o NÁHODU. Někdo to tak chtěl aby to spatřilo světlo světa. Náhoda je když vyhraju zítra sportku ;) ale toto myslím že ne.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Mám taký istý názor.
Registrovaný uživatel
Podla mna je to taka ista chyba ako Sladkovicove bokombrady na 20 Kcs
Registrovaný uživatel
Mám padesátku, kde nejen vlají vlajky na věžích Chrámu svatého Víta, ale také se bortí nosník Karlova Mostu a opravuje kupole kostela svatého Mikuláše (navíc za ní je plastický mrak, na scanu není vidět)
Prodám vyšší nabídce 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
nabízím 30Kč...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Sběratel.com » Zajímavosti » 10 cent s vlajkou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1