Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100 koruna 1961

Vykupminci.cz
Numisargo

100 koruna 1961

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den mam bankovku z roku 1961 stokorunu serie g-65 jakou ma asi hodnotu dík za odpověd
Registrovaný uživatel
Bez fota, je cena 0 - 130,-kč.
Registrovaný uživatel
proč je foto dúležité ted jsem pravě koukal na s bazar a někdo ji tam prodava za 2000,- bankovku nosím v peněžence tak mě jen zajíma jakou má hodnotu ja ji zítra teda nafotím a pošlu na web foto dík za odpověd
Moderátor
NO práveže, keď je to v peňaženke potom stav bude biedny, a to má veľký vplyv na cenu.

A bazar.cz, resp. bazar.sk by som nepovažoval za smerodajný zdroj na určenie ceny. Jedna vec je koľko predajca požaduje, a druhá či to niekto za to kúpi.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
U 100/1961 závisí na sérii + u každé bankovky závisí na stavu. Stav se pozná z fotky. Prodat 100/1961 za 2.000 možné je, ale ne u série G.
Registrovaný uživatel
pepino111 napsal
proč je foto dúležité ted jsem pravě koukal na s bazar a někdo ji tam prodava za 2000,- bankovku nosím v peněžence tak mě jen zajíma jakou má hodnotu ja ji zítra teda nafotím a pošlu na web foto dík za odpověd

Jsou série, které mají vyšší cenu, než 2tisíce korun. Mmusí být, jako vytištěná včera, ale to není s.G!
Registrovaný uživatel
děkuji všem za informaci
Registrovaný uživatel
dobry den,chte bych vedet jesti a jakou hodnotu ma bankovka roku 100kcs serie X 03 ? predem dik
Registrovaný uživatel
dobry den,chte bych vedet jesti a jakou hodnotu ma bankovka roku 100kcs serie X 03 ? predem dik
Registrovaný uživatel
pre najrychlejsie zorientovanie sa tu http://www.papirovaplatidla.cz/bankovky/statovky-a-bankovky
Registrovaný uživatel
Kubis - dle Bajera s.X 0,- až 200,-Kč záleží na stavu bankovky.
tomi, tyto stránky na ceny vůbec nedoporučuji...ceny jsou nesmyslné
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Kubis - dle Bajera s.X 0,- až 200,-Kč záleží na stavu bankovky.
tomi, tyto stránky na ceny vůbec nedoporučuji...ceny jsou nesmyslné


skor som myslel, ze ci je to vzacne, alebo nie...ocenenie nikdy nesedi podla stranok, stale ide o dopyt a ponuku...
Registrovaný uživatel
Nabídka by se měla držet cen(+-) v katalogu. Poptávka je věcí poptávajícího, zda je ochoten zaplatit více, než je cena v katalogu, když jde o vzácnější variantu ;) A u s.X může jít o vzácnější variantu, i když pochybuji, že dotyčný má bankovku v UNC stavu a tuto variantu? Bez fota je to jen plácání o ceně...
Např. bílé kolky na 100Kčs/1961 určitě neprodám za katalogovou cenu z Bajera u 100Kčs/1961 s kolkem, když vím, že jich je cca 3% všech kolkovaných bankovek! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ahoj,mám tuto stovku.Druhá strana normál.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Série R ve stavu, jako z tiskárny(UNC) až 1.000,-Kč.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A že tam chybí číslo?Ještě jsem takovou nikde neviděl.
Registrovaný uživatel
tony123 napsal
A že tam chybí číslo?Ještě jsem takovou nikde neviděl.

http://www.mojazbierka.sk/index.php?m=bankovka&id=99&s=zaujimavosti
Registrovaný uživatel
Pekná chybotlač. Ak je na predaj, tak mám o ňu záujem. Napíš na fidzi_@post.sk (áno, je to s podčiarovníkom). Ďakujem.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tony123 napsal
A že tam chybí číslo?Ještě jsem takovou nikde neviděl.

Já koukal jen na sérii, mě chybotisky neberou, ale není jediná, u R 7411.. a dále je jich více.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100 koruna 1961

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1