Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100kč 1997 serie H03239084

Vykupminci.cz
Numisargo

100kč 1997 serie H03239084

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Asi jsem nějak spleten,ale proč nemohu najít v katalogu ani na internetu nic o serii H u 100kč 1997? Děkuji za odpověd..
Registrovaný uživatel
Možná proto, že už přes dvacet let se české bankovky dávají do oběhu postupně podle abecedy (od písmene A dále - vyjímka je rok 1993 a souběžné vydání sérií A a Z u některých nominálů) a série H je u 100 Kč relativně nová záležitost. ;)
Registrovaný uživatel
Díky moc,nějak mi to nešlo vyzjistit....
Registrovaný uživatel
Tak proto ta aukce na aukru! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/cr-serie_post_-349950#post349950

- serie H je zde známá již min.od Listopadu 2014... :-)

(jako např. 500,- F od 9/2010, kterou nikdo další zatím nepotvrdil... 8) )
« Poslední úpravu provedl(a) markyz v 14. 3. 2015, 15:55. »
Registrovaný uživatel
Ty 100 Kč s. H se sem tam již objeví, bohužel / což je dost divné / jsem vždy narazil na bankovku již hodně opotřebenou oběhem. Ale ta 500 Kč s. F se mi moc nezdá, natož , jestli ji někdo viděl už v roce 2010 !. Chtělo by to foto.
Registrovaný uživatel
:D :lol: :mrgreen: 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:mrgreen: No a záhada je vyřešena, takže jsem se přehlédl. Asi to bylo Éčko. Takže nezbyde než čekat až se opravdu dají do oběhu. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dobrý den mam 100kc rok 1997 vzoru H14 263984 ma nakou cenu.
Registrovaný uživatel
Je to zatím poslední série 100 Kč která byla dána do oběhu. Její cena je opravdu 100 Kč. Jen kdyby jste náhodou narazili na s. 01 ve 100 % stavu bez poškození, možná by se dala prodat za 120,- Kč ?
Registrovaný uživatel
Podchytil jsem tuhle UNC serii na poště, tak sem si hned něco proměnil :) Vypadá to na nejnovější vydání poslední serie?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
neboli treti deska je venku, tak se brzy muzeme tesit na serii I ...
Registrovaný uživatel
Serie I s tím širokým ochranným proužkem má vyjít 5/9 2018 do oběhu, někde jsem to tady četl...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100kč 1997 serie H03239084

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1