Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » 10tis krabiček se sirkami

Vykupminci.cz
Numisargo

10tis krabiček se sirkami

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý den, za posledních 20 let jsem více méně aktivně sbíral krabičky od sirek. Bohužel jsem ve stádiu, kdy mám 50 kg krabiček po různých bednách a ztrácí absolutní přehled o sbírce. Jedná se mix z celého světa. Od historických kousků z aukcí a starožitnictví po nejobyčejnější krabičky z frafik a hotelů. Rád bych se zeptal, jak bych mohl tutu sbírku roztřídit. Chtěl jsem to nechat na důchod, ale do toho mi zbývá ještě 40 let a navíc už nemám přehled o tom, co mám a co ne. Snažím se totiž, abych neměl nic zbytečně 2x. Díky moc za radu Karel
Moderátor
Co takhle to roztřídit po státech a jednotlivé krabičky jednotlivě či ve skupině nafotit. Pak si uděláš nějakou databázi a nové úlovky pak zpracovávej stejným způsobem.
Registrovaný uživatel
Nad řazením podle států jsem uvažoval, ale krabičky se třídí podle místa výroby nebo podle cílové destinace?
Registrovaný uživatel
osobně si myslím, že logické je třídění podle místa výroby a mapování produkce jednotlivých sirkáren
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Ak ešte potrebujete info ako triediť škatuľky, tu je návod ako na to.
WWW.zapalkyconezhoreli.estranky.sk
Je to triedenie podľa dostupných katalógov. Zahranićné netriedim, ale aj tam sa dajú katalógy zohnať. V prípade že pri triedení natrafíte na duplikát, pošlite mi prosím ponuku, možno sa dohodneme na odkúpení či výmene.
S pozdravom Mateják Pavol.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » 10tis krabiček se sirkami

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1