Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » 4 obrazy z Presova

Vykupminci.cz
Numisargo

4 obrazy z Presova

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, mam zdedene 4 obrazy, chcem vediet ci su to len carby nebo ma to nieco spolocne z umenim a ci to ma vobec nejaku cenu. Budem rad za kazdu dobru a rozumnu odpoved :} ;)
Registrovaný uživatel
Ked zdedis aj fotak tak dopln foto :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Ked zdedis aj fotak tak dopln foto :D
To je trefné , málem jsem smíchy vypadl z křesla :D
Registrovaný uživatel
Prvy ma napisane dole 2/50 Goralska Muzika v.popovic, 81
Druhy ma napisane 12/100 Renesancna zvonica v.popovic ,60
Treti 22/100 Kral hovoriaci vtak - meno neviem precitat
Stvrty 59/100 Dievca zo Zdiaru Belova 77

Vsetky su v povodnom stave

Chcem vediet co najrychlejsie ci to ma cenu aspon deraveho grosa alebo ich vyhodim bo su v takom stave ze som rad ze som ich sfotil :}

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Daj adresu ku ktoremu smetiaku pojdu...postavim sa tam..
Registrovaný uživatel
Maju tieto obrazy nejaku cenu? Prosim o odpoved
Registrovaný uživatel
cenu ma skoro vsetko- zalezi kolko je kto ochotny dat... ale ja ti to ohodnotit neviem
_______________
Registrovaný uživatel
Najde sa niekto co mi povie co to ma aspon nejaku hodnotu? :D
Registrovaný uživatel
som z Presova,
ak sa vieme stretnut osobne, napis mi mail.

cenu to aku-taku samozrejme ma,
ale taketo grafiky sa daju najst aj na zbernom dvore na Delni alebo na Bajkalskej.
_______________
Registrovaný uživatel
Ide o to ze ja nemam ani paru aku maju hodnotu co znamenaju tie cisla pred nazvom?
Registrovaný uživatel
Cislovanie autorskeho vytlacku. Cize ktory vytlacok/pocet vytlackov...
Registrovaný uživatel
Nesom nejaky zberatel a ani sa v tom nevyznam tak jednoducho sa opytam, oplati sa to predavat a cca co to ma hodnotu?
Registrovaný uživatel
predavat sa to neoplati, zaves si to radsej do obyvacky na stenu .
_______________
Registrovaný uživatel
nesom fanda umenia:}
Registrovaný uživatel
ta to odnes nazad k smetiaku,
ked nesi fanda umenia, a za par eur sa ti to predat neoplati.
_______________
Registrovaný uživatel
Nemyslím si, že by tyto grafiky měly směřovat do kontejnerů.
Nemají špatný motiv, jen byly uloženy nevhodným způsobem, ale mnohdy stačí jen umýt sklo a obraz je jako nový, pokud je zaprášená a poškozená i pasparta, třeba prachem, i to se dá snadno vyčistit, dělala jsem to jen suchým hadrem, nebo vysavačem.
Paní Kolemjdoucí by mi asi dala po prstech, zřejmě pro laický, či neodborný způsob, ale grafiky jsem přitom nepoškodila.
Tyto grafiky se na slovenských sběratelských burzách prodávají kolem 20- 40 euro,
chodím např. do Trenčína, což není pro mě daleko, zrovna tuto sobotu tam burza bude.
fm
Registrovaný uživatel
filomena napsal
Nemyslím si, že by tyto grafiky měly směřovat do kontejnerů.
Nemají špatný motiv, jen byly uloženy nevhodným způsobem, ale mnohdy stačí jen umýt sklo a obraz je jako nový, pokud je zaprášená a poškozená i pasparta, třeba prachem, i to se dá snadno vyčistit, dělala jsem to jen suchým hadrem, nebo vysavačem.
Paní Kolemjdoucí by mi asi dala po prstech, zřejmě pro laický, či neodborný způsob, ale grafiky jsem přitom nepoškodila.
Tyto grafiky se na slovenských sběratelských burzách prodávají kolem 20- 40 euro,
chodím např. do Trenčína, což není pro mě daleko, zrovna tuto sobotu tam burza bude................Pokud chodíš do Trenčína,musíš být z Moravy??? Odkud ? :x
fm
Registrovaný uživatel
Hmmmm...a rozmery maju ake? Ta kočka sa mi pači...
Registrovaný uživatel
Hmmmm...a rozmery maju ake? Ta kočka sa mi pači...
Registrovaný uživatel
Na štvrtom obrázku je napísané Belová? Nie je tam Bollová? Mám grafiku od Zlata Bollová,ale našiel som len filmovú kostymérku s týmto menom.Pri tomto povolaní je umelecké nadanie zrejme potrebné,ale netuším,či je to autorka grafiky.Neviete niečo o výtvarníčke ZB?
Grafiky Popovič by nemuseli byť na kontajner.Prvých bolo málo a druhá je staršia.A o Popovičovi sa vie. ;) Pozri si jeho obrazy a ich ceny napríklad tu.
https://www.google.sk/search?q=popovi%C4%8D+soga&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjisojS4ovMAhXEiCwKHWq7CJ4Q_AUIBygB&biw=1366&bih=657#imgrc=_
Neodpustím si poznámku.Je to sila,ako sa dá nazvať obraz.Vie niekto na svete (okrem autora),prečo sa ten-ktorý obraz tak volá?
Kráčajúce krucifixy,Niké 4 atď.
Tento ale viem:ide o obraz z cyklu "Denníky",takže je to asi pripomenutie toho,čo by mal zdravý človek každý deň urobiť...Možno.Alebo,že každý deň stojí za h......o?Tu sa dá tipovať.Pri množstve iných ani to nie. :roll: :P :mrgreen:
Cena 2500€
-stani-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » 4 obrazy z Presova

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1