Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Vykupminci.cz
Numisargo

400.000 ?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hehe :) to je asi něco podobného jako dva chlapi, co nabízeli vzácnou zlatou minci na benzince a prodali ji za 200 000,- (několikrát!!)... potom se zjistilo že to byl jen pokovený padělek :D Asi máte pravdu, oni někdy i ti tuneláři jsou blbí jak tága...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/item212700164_sada_karel_iv_1999_.html tak dalsi takovej chytrak :)

A bohuzel se stalo presne to, co jsem cekal - jakmile normalni clovek uvidi, ze se mince za (nejvys) 40 000 prodava za 400 000, tak co udela? Pokusi se i tu svou prodat za 400 000.. aach jo, doufam ze tomuhle uz nikdo neprihodi..
« Poslední úpravu provedl(a) rihav v 4. 7. 2007, 18:36. »
Registrovaný uživatel
Mno dneska mi nechtěně prozradil pan Chládek z Dukátu jak to dělají kumštýři... Sami přihazují na svou aukci - mince v hodnotě 2 tis. vydraží za 10 tis. a pak přijdou za laikem a řeknou - hele to má hodnotu 10t, já ti to prodám za 6 tis. :?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Mno dneska mi nechtěně prozradil pan Chládek z Dukátu jak to dělají kumštýři... Sami přihazují na svou aukci - mince v hodnotě 2 tis. vydraží za 10 tis. a pak přijdou za laikem a řeknou - hele to má hodnotu 10t, já ti to prodám za 6 tis. :?


To pak nejsou kumstyri, ale svine :) Ja jsem na posledni aukci Dukatu docela dobre (a rekl bych i vyhodne) nakoupil, tak si mi kumstyri asi vyhnuli :)
Registrovaný uživatel
Dalsi takovej chytrak http://aukro.cz/item214242717_petnik.html aaach jo.. mam takovej pocit ze je porad ten stejnej clovek..
Registrovaný uživatel
Mno jestli je 1992 rok narození, tak by to tak odpovídalo na 15ctiletého joudu vykuka :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1