Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » 5 korun 1927

Vykupminci.cz
Numisargo

5 korun 1927

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění této pětikoruny.Vím,že je cenná,akorát by mě zajímalo,v jakém je stavu a za kolik by se dala prodat.Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stav je celkem dobrý, osobně bych za ní nabídl tak 1500,- Kč.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Na aukre dostanete min. 2500-3000 kč, aj ja by som dal min. toľko.
Registrovaný uživatel
Stav pěkný, cena cca 3-5000Kč...(dle momentálního zájmu)
Registrovaný uživatel
Je hezčí než moje:( je na prodej :twisted: ?
Registrovaný uživatel
Dík za odhad,zatím si ji nechám,mám ještě 1925 ale ta je o ničem:-) tyto 2 pětikoruny jsem získal za půlitr božkova:-)
Registrovaný uživatel
Tak to gratuluji, to je krásná výměna:lol:
Registrovaný uživatel
Dobře :twisted: , tak 2500 Kč, ale víc bych nedal. Je pravda že na aukru by to šlo min na 5000 Kč.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
:) Tomu se říká dobrá koupě! Cena v tomto stavu se skutečně pohybuje okolo 3000,- až 4000,-
Registrovaný uživatel
Tak takovou cifru sem teda nečekal,raději si du lehnout:-) dík všem!!
Registrovaný uživatel
Tady jedna v dost mizerném stavu: http://www.aukro.cz/item928058236_5_koruna_1927_r_vzacna.html
a cena momentálně 1900 Kč.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
ladys napsal
Dík za odhad,zatím si ji nechám,mám ještě 1925 ale ta je o ničem:-) tyto 2 pětikoruny jsem získal za půlitr božkova:-)


Hlavně před případným prodejem tu 5K nečistit a neleštit!
Registrovaný uživatel
ladys moc hezká pětikoruna, nějako mi tento Topic unikl, pokud byste se rozhodl prodat, tak rád si tuto pětikorunu jako zálohu do sbírky koupím za Vaši cenu, kterou navrhnete.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Přesně takovou minci mám a je mi k ničemu.. Není však tak nablýskaná.. Kdyby měl někdo zájem napište ráda prodám nějakému sběrateli, který to umí ocenit.
Registrovaný uživatel
To Lucynk4: A je to opravdu ročník 1927 ? ... ostatní jsou běžné. Jinak pokud ano, pošlete foto mailem - cenu hodně dělá stav a nejde o to, jestli je mince "nablýskaná" nebo ne, ale jestli (jak moc) je poškozená oběhem.
trinitr@volny.cz
Registrovaný uživatel
Poslala jsem Vám na mejl foto.
Moderátor
To Lucynk4: Pošlete mi prosim take foto mailem, dekuji - numismat@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nabízím ji za 1800kč. Kdyby měl někdo zájem pište.
Registrovaný uživatel
překvapilo mě,jakým způsobem jste určili minci,tazatele jte neinformovali,že tato mince r.1927 R se mémě vyskytuje.neurčili kvalitu zachovalosti mincí je rozděleno do 4 zakladních stupnu.Mince se nedá ohodnotit z monitoru je třeba ji vidět fyzicky .Cena se muže pochybovat 600-4500czk i výše zaleží na kvalitě
Registrovaný uživatel
Zbytečné řeči po funuse, to Ti nestačí porcelán a téma starožitnosti?!?
A co čeština? :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
ludka: Ďakujeme za cenné rady, nechcela by ste byť moderátorkou? Vidím, že máte bohaté skúsenosti s ocenovaním mincí... Kto je za?
Registrovaný uživatel
draček:cituji z jednoho časopisu- Petr Souček.Je smutné,ale poučné pro současné dění v 4eské republice.V historii naší zěmě se lecdkybohužel dosahovalo maximalních mezí v šizení -hovoří se například,že za doby těsně po Bílé hoře bylo prvenství čechu v darebáctví bezkonkureční v celoevropského kontextu.Bylo pro mmne překvapivé a zároven kruté, zjištění ,jak hluboky je u nas onen kořen podvádění .
Moderátor
Tak ono je to logické, většina elity národa byla odejita, případně rovnou popravena, zůstali (kromě přesvědčených katolíků kterých byla menšina) prospěcháři, převlékači kabátů a ti co se přizpůsobili. Podobná situace nastala v roce 1938 a nevzpamatovali jsme se z toho dodnes.

Jinak ale nějak nechápu souvislost s tématem :)
Registrovaný uživatel
chytrému napoví,hloupého kopne
Registrovaný uživatel
ludka napsal
draček:cituji z jednoho časopisu- Petr Souček.Je smutné,ale poučné pro současné dění v 4eské republice.V historii naší zěmě se lecdkybohužel dosahovalo maximalních mezí v šizení -hovoří se například,že za doby těsně po Bílé hoře bylo prvenství čechu v darebáctví bezkonkureční v celoevropského kontextu.Bylo pro mmne překvapivé a zároven kruté, zjištění ,jak hluboky je u nas onen kořen podvádění .


Máte klávesnicu prepnutú na AN jazyk - stáva sa to aj mne. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » 5 korun 1927

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1