Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » 50 Kč 1994, 1995 a 1996

Vykupminci.cz
Numisargo

50 Kč 1994, 1995 a 1996

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám dotaz na 50,-Kč z roku 1994, 1995 a 1996. Zajímalo by mne jakou mají podle vás (a podle katalogu - na tyto mince jej nemám) cenu, mám 1ks mince z r.1996 - ražební lesk, 1ks mince z r.1996 - velmi dobrá, ale poškozená oběhem, 2 ks mince z r.1995 - velmi dobré z oběhu, krásně zachované veškeré detaily, 1 ks mince z r.1995 - horší z oběhu, 1 ks mince z r.1994 - nádherná z oběhu, ale nemá ražební lesk (má ale nádherně zachované detaily), 2 ks mince z roku 1994 - horší z oběhu, zajímalo by mne, jakou může mít každá cenu a zda to má cenu dávat na aukro, nebo jiný aukční server, předem děkuji za odpověď.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
naco to sem pises viackrat?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
naco to sem pises viackrat?

Protože jsem to původně dal do témata, které pojednávalo o 50 Kč z roku 2008, a jelikož jsem neobdržel žádnou odpověd, tak jsem nabyl dojmu, že můj dotaz nebyl v tématu dobře nalezitelný a al jsem jej do nového témata, přímo orientované na můj dotaz. Neumíte-li mi však odpovědět, pak sem radši nepište nic, jak již Vám radil Jaromir a Vanya v jiném tématu.
S pozdravem MMER3.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Žádné extra terno to není, udělají max. stovku, nechal bych si od každé kus, a zbytek (ty horší) prodal.
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
naco to sem pises viackrat?


Jano... jak jsme si to psali minule? Jsme na foru, kde se má radit a ne poučovat kdo co jak dělá blbě. Pokud nemáš věcnou poznámku k tématu, tak se zdrž komentáře ;)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Krtek napsal
Žádné extra terno to není, udělají max. stovku, nechal bych si od každé kus, a zbytek (ty horší) prodal.


Je to tak, ty padesátky 94, 95 a 96 jsou raženy v nákladech po 100.000 kusech, čili jednak je možnost najít je v oběhu a jednak jsou poměrně dobře dostupné k prodeji. Čili ta cena je do stovky v parádní zachovalosti. Ale určitě si je schovej všechny, podle mě to nemá cenu prodávat teď. Až budou Eura (někdy), tak ta cena bude mnohem větší než teď.

Cenová relace už je pak jiná u padesátek od roku 1997 do roku 2007, protože se jedná většinou o malé náklady okolo 19.000 ks, cena je už mnohem zajímavější :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
jano7B9 napsal
naco to sem pises viackrat?


Jano... jak jsme si to psali minule? Jsme na foru, kde se má radit a ne poučovat kdo co jak dělá blbě. Pokud nemáš věcnou poznámku k tématu, tak se zdrž komentáře ;)

jasne , ved je pohodlnejsie zalozit nove tema ako cakat ked niekto odpovie.ze ? ;)
http://sberatel.com/diskuse/topic.php?post=55802#post55802
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Já vím, akorát že tím neudělal nic špatného - jen si na nové vlákno vytvořil nové téma... Říkám - proč ne. Tak když už nic, tak aspoň rozumně poradím. Toť vše. Protože když se začneš s někým nad něčím dohadovat, tak to plodí zase jenom dohady a to nemá vůbec smysl a pak je to vlákno úplně na h****, když tady ani nemůžeš mazat.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
jasne. ;) je tu admin.povedz mu nech ti da prava a premaz to tu ;) som za:)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Měl bych zájem o rok 1994 a 1996.
Registrovaný uživatel
Gyor26 napsal
Měl bych zájem o rok 1994 a 1996.


Vyměním za 2 z let 1997 - 2007, nechci 1999 a 2004 (už mám).
Případně jiné zajímavé kousky, nebráním se tomu. Jak ale kolegové psali už kdysi dávno v tomto tématu - prodávat to teď nemá smysl.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Vyměním za 2 z let 1997 - 2007, nechci 1999 a 2004 (už mám).
Případně jiné zajímavé kousky, nebráním se tomu. Jak ale kolegové psali už kdysi dávno v tomto tématu - prodávat to teď nemá smysl.


Tak 1996 už mám, předevčírem jsem prošel asi 15000 Kč v padesátikorunách a padly mi celkem jen 4 kusy, co jsem chtěl ...
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Dobrý den, mám dotaz na 50,-Kč z roku 1994, 1995 a 1996. Zajímalo by mne jakou mají podle vás (a podle katalogu - na tyto mince jej nemám) cenu, mám 1ks mince z r.1996 - ražební lesk, 1ks mince z r.1996 - velmi dobrá, ale poškozená oběhem, 2 ks mince z r.1995 - velmi dobré z oběhu, krásně zachované veškeré detaily, 1 ks mince z r.1995 - horší z oběhu, 1 ks mince z r.1994 - nádherná z oběhu, ale nemá ražební lesk (má ale nádherně zachované detaily), 2 ks mince z roku 1994 - horší z oběhu, zajímalo by mne, jakou může mít každá cenu a zda to má cenu dávat na aukro, nebo jiný aukční server, předem děkuji za odpověď.


Ale stále mám zájem o rok 1994 ... máte nikdo?
Registrovaný uživatel
Gyor26 napsal
MMER3 napsal
Dobrý den, mám dotaz na 50,-Kč z roku 1994, 1995 a 1996. Zajímalo by mne jakou mají podle vás (a podle katalogu - na tyto mince jej nemám) cenu, mám 1ks mince z r.1996 - ražební lesk, 1ks mince z r.1996 - velmi dobrá, ale poškozená oběhem, 2 ks mince z r.1995 - velmi dobré z oběhu, krásně zachované veškeré detaily, 1 ks mince z r.1995 - horší z oběhu, 1 ks mince z r.1994 - nádherná z oběhu, ale nemá ražební lesk (má ale nádherně zachované detaily), 2 ks mince z roku 1994 - horší z oběhu, zajímalo by mne, jakou může mít každá cenu a zda to má cenu dávat na aukro, nebo jiný aukční server, předem děkuji za odpověď.


Ale stále mám zájem o rok 1994 ... máte nikdo?


Mám. A pořád chci tytéž ročníky ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Ahoj Gyor26,
Mam 1994 pěknou 1/1 za 100 Kč. Když tak mi pisni na blacknotes@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj Gyor26,
Mam 1994 pěknou 1/1 za 100 Kč. Když tak mi pisni na blacknotes@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj Gyor26,
Mam 1994 pěknou 1/1 za 100 Kč. Když tak mi pisni na blacknotes@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Sorry, nejak blbne na hotelu wifina... Omlouvám se.
Moderátor
Ja nevim, co resite, 1994 mate pri trose trpelivosti z obehu :) Razilo se jich docela dost..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nové mince » 50 Kč 1994, 1995 a 1996

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1