Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » 50 Kč strikes back

Vykupminci.cz
Numisargo

50 Kč strikes back

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item213368723_50_kc_z_roku_2002_rarita_.html#photo

Jsem zvedavy kam az to pujde.
Registrovaný uživatel
no mě už prošlo rukama tolik padesátek a všechny byli jen 1993 :( a to jsem zblbnul kámošku z jedné večerky, aby mi zkoukla ty, co se jim tam objeví a pořád nic :(
Registrovaný uživatel
No ja jak jsem uvidel tohle, tak jsem zavzpominal na stare dobre casy a hned pri nejblizsi prilezitosti si dojdu do jedne nejmenovane komercni banky :) vybrat nejakou pekne kulatou castku v pekne kulatych padesatikorunach. Akorat kdyz pak clovek nic nenajde tak je to trochu zklamani, ale zase jako loterie to neni drahy ;)
Registrovaný uživatel
Krtek: :) tak se pak pochlub, jak jsi dopadnul ... ale vidím to bledě :(
Registrovaný uživatel
tak zatim nebyl cas to poradne zrealizovat, ale stavil jsem se onehda v me oblibene lokalite a rovnou vymenil palackyho za nejaky ty mater urbium a dostal jsem dve zajimavy veci, jednak 95ku, ale nevim co s tim pac ani ten nuceny vysek skoro zadarmo na aukru nikdo nechce, a jednak tohle:

Obrázek vložený uživatelem

A pak kde jsou ty historky o vypadavajicim stredu. Musim uznat, ze ta masinka se kterou to nekdo delal byla asi namakla pac rez je dost presny.
Registrovaný uživatel
tak tohle je zajímavé.... asi taky zajdu do banky pro nějaké 50 Kč mince
Registrovaný uživatel
Tohle jsem teda jeste nevidel, ale dneska jsem objevil prvni zajimavejsi minci z obehu- 50 Kč 1995
Registrovaný uživatel
tak jsem tu s vysledky: z vyberu bylo 2,5 promile 95 a 2,5 promile 96, takze celkem 5 promile
v obehu odhaduji 2,8 - 3,0 promile vsech jinych rocniku dohromady
secteno, podtrzeno ... uspech (az na to, ze zrovna tyhle rocniky uz mi k nicemu nejsou)
Registrovaný uživatel
Krtek napsal
tak jsem tu s vysledky: z vyberu bylo 2,5 promile 95 a 2,5 promile 96, takze celkem 5 promile
v obehu odhaduji 2,8 - 3,0 promile vsech jinych rocniku dohromady
secteno, podtrzeno ... uspech (az na to, ze zrovna tyhle rocniky uz mi k nicemu nejsou)

Proč už k ničemu nejsou?
Registrovaný uživatel
To byl dajný týden :)

Středa - 50,- Kč 1995
Čtvrtek - 50,- Kč 1996
Pátek - 50,- Kč 1995

Je dobré mít někoho na pokladně :)

:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
robbie a nechceš sa s tým šťastím podeliť??
Registrovaný uživatel
20 Kč 2001, 1994 - to mi tento týden stačí ;)
Registrovaný uživatel
facctory... mám Tě moc rád, ale chtěl bych jich co nejvíc během pěti let, což platí pro celou moji sbírku. Za Eura se pak bude blbě nakupovat něco do sbírky... :/ To zas budou lidi šmelit...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
medikx napsal
Krtek napsal
tak jsem tu s vysledky: z vyberu bylo 2,5 promile 95 a 2,5 promile 96, takze celkem 5 promile
v obehu odhaduji 2,8 - 3,0 promile vsech jinych rocniku dohromady
secteno, podtrzeno ... uspech (az na to, ze zrovna tyhle rocniky uz mi k nicemu nejsou)

Proč už k ničemu nejsou?


Páč jich mám, že se jich pomalu začínám zbavovat. 94, 95 a 96 se dají najít relativně snadno. S jinými ročníky a jinými mincemi je to mnohem horší.
Registrovaný uživatel
tak to jsem z toho jelen, kromě 1993 jsem zatím na jinou nenarazil :(
Moderátor
No tak to az budu v praci musim se po tech padesatkach podivat,ne ze bych sbiral mince z obehu ale muzu je pak poskytnout treba nekomu z vas.

No a ohledne toho "smeleni" kdyz se podivate na ofiko ceny minci a sad malych eurostatu (Vatikan,SanMarino,Monaco) a srovnate to za kolik se prodavaji na aukcich (aukro,ebay atd) tak tomu rikam smeleni..... :|
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
To byl dajný týden :)

Středa - 50,- Kč 1995
Čtvrtek - 50,- Kč 1996
Pátek - 50,- Kč 1995

Je dobré mít někoho na pokladně :)

:D



Tak repete... :)

Středa - 50,- Kč 1995
Čtvrtek - 50,- Kč 1996
Pátek - 50,- Kč 1995
Sobota - 50,- Kč 1994

Kdyby to tak šlo další týden, tak se vůbec nebudu zlobit...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Robbie tvoje devce snad kazdou minci prohlidne, kdyz dela v tom hypermarketu, ze :-). Chudak takhle se musi otacet a co pro tebe neudela :-)
Registrovaný uživatel
Krtek napsal
medikx napsal
Proč už k ničemu nejsou?


Páč jich mám, že se jich pomalu začínám zbavovat. 94, 95 a 96 se dají najít relativně snadno. S jinými ročníky a jinými mincemi je to mnohem horší.


A mají trochu vyšší cenu než nominál nebo ne? Já jenom jestli se je vyplatí sbírat... :) Jinak dělám na čerpačce a vůbec na ty padesátky nemám štěstí, chodí mi samý 93. :(
Registrovaný uživatel
Už dneska víceméně dvojnásobek... 94,95,96 ... ty ostatní ročníky i několikrát převyšují svou hodnotu :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Robbie tvoje devce snad kazdou minci prohlidne, kdyz dela v tom hypermarketu, ze :-). Chudak takhle se musi otacet a co pro tebe neudela :-)


Ona je šikulka :) Hledá ráda :) No.... když je to pro mě.... :roll: :oops:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak za víkend mi prošlo rukama docela dost padesátek, ale ani jedna "výherní". :roll:
Moderátor
tak to asi nemáš tak šťastné ruky ako Robbieho priateľka... :lol:
Moderátor
Nahledl jsem dnes do 2500 50korun, asi u tretiny jsem se dival na rocnik, trvalo mi to asi pul hodiny, a vysledek:
3x 94, 1x95, 4x96, 1x 99, celkem tedy 9 ks. Jeste jsem tam nechal 2 pytle po 500 ks neotevrene, uz jsem nemel silu. Ptate se kde to bylo ? V jedne bance.
Registrovaný uživatel
numismat: a to jste zaměstnanec, nebo takhle nechají nahlédnout každého ?? :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » 50 Kč strikes back

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1