Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » 50kč z roku 2009 a 2010 a 1994

Vykupminci.cz
Numisargo

50kč z roku 2009 a 2010 a 1994

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ahoj,někde jsem četla ,že jakékoli 50 kč mince z jiného roku než 1993 mají větší cenu
je to pravda ? popřípadně kolik mají cenu mince z roku 2009 a 2010 a 1994
moc děkuju za odpovědi :)
Registrovaný uživatel
[quote=Laidys]
ahoj,někde jsem četla ,že jakékoli 50 kč mince z jiného roku než 1993 mají větší cenu
je to pravda ? popřípadně mají i napřiklad 20.10.5.2.1 kč nějaké letopočty větší cenu ? :))[/quote=Laidys]
Moderátor
Není.. vyšší cenu mají padesátikoruny z let 1994-2007, přičemž pokud jde o ročníky 1994-1996 tak to bude max. pár desetikorun navíc - v případě perfektního stavu. Pokud máte 50 Kč 1994 z oběhu tak o to asi zájem nebude. Padesátikoruny od roku 2008 jsou emitovány v miliónových nákladech a tím pádem není žádný důvod aby byla cena vyšší než nominál.
Registrovaný uživatel
Včera jsem dostal při nákupu nazpět 50kč 2012, takže ani tato nebude pouze pro sady.
Registrovaný uživatel
Mám tady Pár Pedesáti Korun Jedna tady je z Roku 2009 a Jedna z roku 2010 Pro více informací mě kontaktujte na Emailu rodina0@seznam.cz
Moderátor
kotlik: zkuste si přečíst ještě jednou můj příspěvek, ušetříte si psaní zbytečného příspěvku... :roll:
Registrovaný uživatel
Trutnovak: To nemusí být tak jisté. Já jsem ještě žádnou v ruce neměl, a to ji hledám od začátku roku.
_______________
http://aukce.comli.com - vyhledávač aukčních položek
Registrovaný uživatel
dr3ex napsal
Trutnovak: To nemusí být tak jisté. Já jsem ještě žádnou v ruce neměl, a to ji hledám od začátku roku.


Sice neznám současné emise, ale i já měl v ruce už asi tři padesátikoruny 2012 z oběhu a těch jsem si všiml jen náhodou - leskly se jak psí kulky. Takže to bude zcela určitě milionový náklad..
Registrovaný uživatel
dr3ex napsal
Trutnovak: To nemusí být tak jisté. Já jsem ještě žádnou v ruce neměl, a to ji hledám od začátku roku.


Tak si ještě tak měsíc počkej a určitě nějakou najdeš... oni je mohli hodit na "trh" až teď, měli dostatek 50kč 2011, takže na 2012 došlo později. Já jí už pustil zpátky do oběhu..
Ale třeba tam budou zase nějaké odchylky jako 2010...
Moderátor
Tenzi ja mam dve 50kc z roku 2010, jsou teda vzacny nebo ne? A kolik mi za ne das? :D :D
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Ahoj ..mam sbirku 50ikorun ...
1994-1ks
1995-1ks
a pak same 1993,2008,2009,2010,2011,2012 ...Kdyby mel nekdo zajem silvie.15@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Silvie15: Bez fotek bude mít těžko někdo zájem...
_______________
http://aukce.comli.com - vyhledávač aukčních položek
Moderátor
O 1993 a 2008-2012 bude těžko zájem i s fotkama.. :roll:
Registrovaný uživatel
DOBRY DEN,MAM NA PRODEJ 50KC.1994,...2009,...2011,2008,..PAK 10KC..2000,..
Registrovaný uživatel
BEDDO napsal
DOBRY DEN,MAM NA PRODEJ 50KC.1994,...2009,...2011,2008,..PAK 10KC..2000,..


Měl bych zájem o rok 1994
Registrovaný uživatel
Dobrý den,- mám na prodej 50kc z roku 2012.piste mi na isasvatova@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našla jsem 50kč z roku 2009. Má pouze bronzovou barvu bez zlatého středu. Nevíte zda prosím má tato mince nějakou cenu? Zda je vzácná? Nebo v roce 2009 jsou jednobarevné 50kč mince všechny. Moc děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jiskra: asi nejaky kutil si hral
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dostala se mě do rukou tahle 50,-kč se stříbrným středem. Jde prosím o nějakou výrobní chybu nebo ji někdo dodatečně upravil, což se mě dle celistvosti nezdá. Nikde jsem podobnou nenašel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vidím to jako naivní snahu vytvořit pomocí chemie numismatickou raritu.
Registrovaný uživatel
Další "povedený" kousek. 20 kč 1999.
Nejde mi to správně otočit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
bertik-b1 napsal
Vidím to jako naivní snahu vytvořit pomocí chemie numismatickou raritu.

Neni problem postribrit nebo pozlatit celou minci, ale jak se postribri jen stred?
Netvrdim, ze to nejde, ale neni to uz tak jednoduche.
Registrovaný uživatel
Myslím si, že to není postříbřeno,ale nějakou agresivní chemií poleptáno. Tím pádem i to poměděné mezikruží nepřirozeně zesvětlalo. Rozsoudit by to snad mohl Oliver,pokud by ho to dostatečně zaujalo.
Moderátor
bertik-b1 napsal
Myslím si, že to není postříbřeno,ale nějakou agresivní chemií poleptáno. Tím pádem i to poměděné mezikruží nepřirozeně zesvětlalo. Rozsoudit by to snad mohl Oliver,pokud by ho to dostatečně zaujalo.

Ale ten stred je platovany mosazi zrejme ve stejne tloustce jako mezikruzi medi,
neni to tedy slabe galvanicke pokoveni, ktere by se dalo snadno odleptat.
Registrovaný uživatel
Myslím,si,že to není odleptáno, ale jenom naleptáno.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » 50kč z roku 2009 a 2010 a 1994

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1