Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 50Kčs 1964 Série K Československá 50 koruna

Vykupminci.cz
Numisargo

50Kčs 1964 Série K Československá 50 koruna

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím odborníky o ocenění této bankovky 50Kčs rok 1964 vzácná série Série K 15.
Kolik by mohla být odhadovaná cena této bankovky?
Omlouvám se za fotku, bankovka je v ochrané fólii. (Lze ji samozřejmě vyjmout z fólie)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
v tomto stavu tak 600, pri velmi dobre nalade kupujicich mozna i 1000, vice uz tezko.
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 31. 3. 2017, 9:42. »
Registrovaný uživatel
vložena do ochranné fólie, aby se nepoškodila a potom vloženo do kapsy, tak to na mě působí.

Obávám se v tomto stavu za ni dostanete drobné.
Registrovaný uživatel
Bohužel se ke mě dostala již v tomto stavu :/
Nicméně, existuje nějaká možnost, zlepšení stavu bankovky?
Na fóru jsem četl něco o narovnání a vypraní bankovek, existuje tato možnosg? Dělá to někdo profesionálně?
Díky za odpovědi.
Registrovaný uživatel
UNC uz z toho nebude,stale bude vidno prehyby...treba najst nenarocneho zberatela,ktoremu postaci aj takyto stav.
Registrovaný uživatel
Nevím, jaký názor mají kolegové sběratelé na praní a žehlení bankovek, ale já to nemohu ani slyšet!!!
JaMr napsal
Bohužel se ke mě dostala již v tomto stavu :/
Nicméně, existuje nějaká možnost, zlepšení stavu bankovky?
Na fóru jsem četl něco o narovnání a vypraní bankovek, existuje tato možnosg? Dělá to někdo profesionálně?
Díky za odpovědi.
Registrovaný uživatel
Neni to sice serie K ale jsem rad aspon za tuhle

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 50Kčs 1964 Série K Československá 50 koruna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1