Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » 61. aukce KLIM Brno,

Vykupminci.cz
Numisargo

61. aukce KLIM Brno,

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím. Neví někdo, za kolik šly položky č. 1513 a 1514? Děkuji za případnou odpověď.
Registrovaný uživatel
Stačí sa pozrieť na web. Toto mi príde vážne čistá lenivosť. :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Pane, o lenosti mluvte leda ohledně vaší osoby. Ptám se proto, že na webu výsledky ještě nejsou. Kdyby jste nebyl líný, podíval by jste se nejdřív na ten web sám.
Registrovaný uživatel
Dobře. Jak to tak vypadá, opět se to co chci nedozvím, jen se tu budou vyjadřovat přechytračelí a arogantní pisatelé, kteří budou raději urážet, než poskytovat potřebné informace, ačkoliv jsem se domníval, že proto tento web funguje. Proto žádám oprávněnou osobu, ať toto vlákno smaže, aby tu náhodou nepřekáželo.
Registrovaný uživatel
http://filatelie-klim.com/cz/salove-aukce-archiv

Dobrý den,
tady si můžete stáhnout výsledkovou listinu. Nechápu proč si stěžujete - sám kolem sebe nevytváříte zrovna pozitivní náladu ;)
Registrovaný uživatel
No jistě, jinou reakci jsem ani nečekal.
Registrovaný uživatel
Ještě jednou poprosím moderátora o vymazání vlákna. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Chce to trochu trpělivosti....třeba zrovna není žádný moderátor online. Některé věci by mohly být na sberateli určitě lepší, ale sám se zamyslete nad tím, jak k jeho podobě přispíváte vy sám.

Třeba by jste se mohl chytnout za nos a uznat, že na těch stránkách to bylo...

Stačilo by aspoň chvilku počkat a třeba by se ozval někdo kdo má ty výsledky stažené. Já třeba ne. Dával jsem limit na jednu položku a to už mi napsali, že mně někdo přehodil...
Registrovaný uživatel
Netreba sa pohorsovat. Vysledkovu listinu ma Klim uz dva dni na svojej stranke.Treba len trochu poklikat.
1513 - 350000
1514 - 280000
Mozno ste ma stastie a aspon jednu vyhral :?
« Poslední úpravu provedl(a) cedula v 26. 10. 2016, 18:47. »
Registrovaný uživatel
Prasek kolko máš rokov ? Máš správanie ako 15-ročný pubertiak. Radšej tu stráviš polhodiny písaním troch urazených príspevkov než by si si to mal za 1 minútu pozrieť na webe. Výsledky sú jednak v aukčnom katalógu a aj vo forme čístých výsledkov. Fakt nerozumiem čo ti v tom okrem lenivosti bráni. Tvoj nápad s vymazaním tohto vlákna je to najlepšie čo si tu publikoval ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Forpus: Otázku jsem psal na základě toho, že jsem se aukce nezúčastnil a ani jsem nepřihazoval a protože mám momentálně poškozený PC v důsledku čehož si nemohu stáhnout PDF, ale jen se podívat na stránku položek, kde ale výsledná částka ještě není, tak jsem chtěl vědět výsledek. Namísto toho se tu jen od jednoho z vyvolených dočkám - a zdaleka ne poprvé - arogantních odpovědí, aniž by dotyčný otázku zodpověděl.
Registrovaný uživatel
Díky, to jsem potřeboval vědět :-)
cedula napsal
Netreba sa pohorsovat. Vysledkovu listinu ma Klim uz dva dni na svojej stranke.Treba len trochu poklikat.
1513 - 350000
1514 - 280000
Mozno ste ma stastie a aspon jednu vyhral :?
Registrovaný uživatel
Jen ještě jednou zopakuji, že v PDF už výsledky podle vašich slov asi jsou, na samotném seznamu položek jsou však konečné ceny uveřejněny jen u některých položek. Např. položky 1513 a 1514, které jsem potřeboval vědět tam nejsou, kdežto další položka č. 1515 už ano. A znovu opakuji, že momentálně k PDF nemám přístup, proto jsem se zkusil informovat zde. Ještě jednou díky.
cedula napsal
Netreba sa pohorsovat. Vysledkovu listinu ma Klim uz dva dni na svojej stranke.Treba len trochu poklikat.
1513 - 350000
1514 - 280000
Mozno ste ma stastie a aspon jednu vyhral :?
Registrovaný uživatel
Na to, že jsem se od tebe žádnou odpověď nedozvěděl, jsi tu strávil času taky dost. Příště se k mým případným otázkám radši nevyjadřuj, i kdybys náhodou věděl.
Fidzi napsal
Prasek kolko máš rokov ? Máš správanie ako 15-ročný pubertiak. Radšej tu stráviš polhodiny písaním troch urazených príspevkov než by si si to mal za 1 minútu pozrieť na webe. Výsledky sú jednak v aukčnom katalógu a aj vo forme čístých výsledkov. Fakt nerozumiem čo ti v tom okrem lenivosti bráni. Tvoj nápad s vymazaním tohto vlákna je to najlepšie čo si tu publikoval ;)
Registrovaný uživatel
prasek: kdyby jsi to napsal rovnou - že ti kleknul komp -, nemusel jsi ze sebe dělat vola.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Numismatika aukce » 61. aukce KLIM Brno,

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1