Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 83. aukce ČNS PPP

Vykupminci.cz
Numisargo

83. aukce ČNS PPP

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak co, už jste si někdo prohlídl letošní podzimní nabídku PP. Jestli ne , tak rychle do toho. Dají se tam najít zajímavé kousky !


neočekával bych, že se něco takového stane, ale je tam pro mě zajímavější nabídka než u Klima!
Pokud byste měl někdo z členů ochotu a čas, požádal bych Vás o zaslání několika limitů, i za poplatek.
Registrovaný uživatel
Určitě by nebyl problém, přidat Vaše limity k případným mým. Možná pojedu i osobně, jde totiž i o ten pokec, ale uvidím kolik bude práce a jestli vyjde čas. Ještě je to daleko.
Registrovaný uživatel
tak to by bylo moc fajn :)
Průběh těchto aukcí mě nikdy nezajímal, protože tam pro mě nebylo nikdy nic, ale chápu to správně, že prohlídka materiálu je pouze v den aukce?
Registrovaný uživatel
Bohužel ano, jen v den aukce. Odkud jste, že bych Vás vzal na aukci. Každý člen může podle stanov vzít s sebou na aukci jednoho hosta / nečlena /. Že bychom si dali případně sraz před aukcí a bylo by to vyřešené.
Registrovaný uživatel
termín je ještě daleko, takže nevím, kde mě bude konec, ale pokud budu moct jen trochu přijet, využil bych Vaší nabídky.
Protože dávat limit např. na "vadu tisku, pokrčený papír", to je přihazování na zajíce v pytli. :(
Registrovaný uživatel
Tak se přiznejte, kdopak mi vyfouknul pol. 575 na aukci v Kladně?! Mohl by mi ten dobrodinec aspoň poslat sken (nebo ho tady zveřejnit)? :evil:
Registrovaný uživatel
Tak tentokrát se uvidíme osobně, dorazím se na Vás " pražáky " podívat. Už se těším, na jaře jsem nebyl, pokecáme.
Registrovaný uživatel
Tak už jsme dorazili z aukce, kde jsem nevydražil pro sebe téměř nic. Nicméně na stole jsem si jednu radost udělal. Myslím, že je v krásném stavu. Jako celkový příjemný dojem na mě udělalo setkání s kolegy, které jsem delší dobu neviděl. Jako " velký " nedostatek bych si dovolil podotknout, že dražitel neměl mikrofon, což způsobilo při " ďábelském tempu " , že jsem dokonce dražil jinou položku. Naštěstí mi ji vzali zpátky. Ale tem mikrofon by byl velkým přínosem
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 22. 11. 2014, 16:35. »
Registrovaný uživatel
Ještě přikládám obrázek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nedavno sa jedna predala na aukre, ale nebola taka pekna. ;)
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Nedavno sa jedna predala na aukre, ale nebola taka pekna. ;)

Jsem dorazil na konec aukce, ale co tam Jirka licitoval, to byly pěkné pálky, kam až to lezlo. Jsem nechápal, vypadalo to, jako by měli v rukách křeč a nemohli ji dát dolu! ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak už jsme dorazili z aukce, kde jsem nevydražil pro sebe téměř nic. Nicméně na stole jsem si jednu radost udělal. Myslím, že je v krásném stavu. Jako celkový příjemný dojem na mě udělalo setkání s kolegy, které jsem delší dobu neviděl. Jako " velký " nedostatek bych si dovolil podotknout, že dražitel neměl mikrofon, což způsobilo při " ďábelském tempu " , že jsem dokonce dražil jinou položku. Naštěstí mi ji vzali zpátky. Ale tem mikrofon by byl velkým přínosem

Sice to tam bylo vše telegraficky, ale rád jsem vás "moraváky" viděl, snad se mi povede i na další aukce dostavit!
Registrovaný uživatel
tak tak, za sebe v aukci 0, ale na stolech jsem pár drobných kousků celkem cca za 4500Kč ulovil a něco si snad do budoucna domluvil... ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
fotodokumentace asi nebude k dispozici, ale mohl byste mi někdo z účastníků poskytnout podrobnější popis nabízených chybotisků 100 Kčs 1961?
Byly opravdu tak hezké?
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
fotodokumentace asi nebude k dispozici, ale mohl byste mi někdo z účastníků poskytnout podrobnější popis nabízených chybotisků 100 Kčs 1961?
Byly opravdu tak hezké?


jeden pekny, tam byl na reverzu skutecne krasne otisknuty averz z dalsi bankovky. taky to slo asi za 5000 tusim.

Pak jeden takovy slabsi, tam bylo totez, ale mene vyrazne.

A ten posledni, to byl jen posunuty tisk doleva
Registrovaný uživatel
Doba tabletov, mobilov a žiadna fotka...
Registrovaný uživatel
Myslím, že jednu tu stovečku vyhrál Fidži, snad bude tak hodný a poskytne fotky. Předem díky.
Registrovaný uživatel
Mňa zaujala táto desaťkoruna s rozpitým písmom.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
A stokoruna - krajšia a lacnejšia z tých dvoch čo boli v ponuke.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zaujímavá bola ešte 20 koruna 1944 pásikom chýbajúcej podtlače, ale fotku nemám :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
no teda Fidzi, ta stokoruna je opravdu povedená. Gratulace!!
Registrovaný uživatel
díky Fidzi za fotky, desetikoruna opravdu zajímavá a stovečka moc pěkná. Příště prostě musím na živo, jinak se těžko přihazuje, když člověk pořádně neví, jak to vypadá.
Máte někdo k dispozici ještě tu s kompletně otisknutým aversem na reversu?
Registrovaný uživatel
položku 425 100 Kčs 1961 série T66 opravdu nevyhrál nikdo ze čtenářů fóra? :(
Registrovaný uživatel
vysledkova listina z 89. aukcie PPP je uz na nete
fidzi, velmi pekne bankovecky. 10 Kcs si dostal za super cenu. to je radost zbierat ;)
na tejto aukcii bolo u ceskoslovenska dost zaujimaveho materialu. myslel som, ze "chybotisky" nieco dostane a tu pravdepodobne zasa nic :'(
Registrovaný uživatel
u PPP maju povacsinou velmi dobre ohodnotene stavy bankoviek. kupujuci sa nemusi bat poslat limit. tu by si mohli zobrat priklad aj niektore ine aukcne spolocnosti :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 83. aukce ČNS PPP

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1