Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 83. aukce ČNS PPP

Vykupminci.cz
Numisargo

83. aukce ČNS PPP

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
cedula napsal
fidzi, velmi pekne bankovecky. 10 Kcs si dostal za super cenu. to je radost zbierat ;)
...
u PPP maju povacsinou velmi dobre ohodnotene stavy bankoviek. kupujuci sa nemusi bat poslat limit. tu by si mohli zobrat priklad aj niektore ine aukcne spolocnosti 

Cedula, nie je všetko zlato čo sa bliští.
- na prezretie bankoviek bolo málo času. Tak sa stalo, že som nakoniec kúpil bankovky, ktoré som nepozrel. Výsledok: deklarovaný stav N je v skutočnosti 0 alebo dokonca 1 :(
- pripočítaj si k cene bankovky cestu, hotel, "vreckové" pre manželku a zistíš, že to zase také terno nebolo :)
Na druhej strane som stretol množstvo zaujímavých ľudí a do Prahy sa vždy rád vraciam.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 26. 11. 2014, 15:26. »
Registrovaný uživatel
cedula napsal
na tejto aukcii bolo u ceskoslovenska dost zaujimaveho materialu. myslel som, ze "chybotisky" nieco dostane a tu pravdepodobne zasa nic :'(


odnáším si přeci jen malou drobnost, cenu útěchy.
Ono na chybotisky se naslepo jen podle krátkého popisu přihazuje velmi těžko, zvlášť vyšší částky, chybotisk se prostě musí vidět.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Na druhej strane som stretol množstvo zaujímavých ľudí a do Prahy sa vždy rád vraciam.

Nyní se dozvídám, že jsi tam byl a ani jsme se neviděli, to mne docela štve! :(
Registrovaný uživatel
to je pravda, tiez by som na chybotlac pri takom kratkom popise bez obrazku neprihadzoval.
fidzi: ini ludia cestuju bezcielne pocas vikendov a minaju peniaze len tak. my si kupime pekne bankovky :lol:, urobime si vylet a este k tomu aj ukojime ;) manzelku. v takom pripade si manzelka trochu vreckoveho aj zasluzi, ci nie?
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Fidzi napsal
Na druhej strane som stretol množstvo zaujímavých ľudí a do Prahy sa vždy rád vraciam.

Nyní se dozvídám, že jsi tam byl a ani jsme se neviděli, to mne docela štve! :(

Mischel, možno sme sa na seba dívali, ale nevedeli sme o koho ide. Nevadí, za dva týždne bude Aurea, tak to stretko dohoníme. Budem v Prahe už od piatku a poteší ma pokiaľ sa v piatok alebo v sobotu večer viacerí bankovkári stretneme a pokecáme. Teda ak vám manželky dajú opušťáky :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ešte poznámka k položke 441. 50 Kčs 1964 bez série a bez čísla (ostraněno?), stav 4
Na bankovke bolo vidieť zostatkové stopy sériovom čísle, ktoré bolo chemicky odstránené.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Mischel, možno sme sa na seba dívali, ale nevedeli sme o koho ide. Nevadí, za dva týždne bude Aurea, tak to stretko dohoníme. Budem v Prahe už od piatku a poteší ma pokiaľ sa v piatok alebo v sobotu večer viacerí bankovkári stretneme a pokecáme. Teda ak vám manželky dajú opušťáky :mrgreen:

Jestli jsi byl na papírech do konce, tak jsme se mohli vidět, protože jsem tam dorazil na poslední chvíli, těsně, než kluci valili domů, na Moravu.
Už jsem to psal micikovi, že se na aureii neuvidíme, KVOP(opušťák) jsem dostal na papíry. :'(
Registrovaný uživatel
vyvěsili už novou dubnovou aukci, po sympatické nabídce z minula slabší jaro :(
« Poslední úpravu provedl(a) chybotisky v 21. 3. 2015, 11:15. »
Registrovaný uživatel
No musím konstatovat, že je to opravdu bídá. A ještě spousta bankovek perforovaných. No, nedá se nic dělat, budeme muset doufat v " aureu ".
Registrovaný uživatel
je to velmi slabe, bohuzel ...
Registrovaný uživatel
netušíte někdo, jak to vypadá s příští aukcí? Měla by se konat hned po Velikonocích, ale katalog jsem zatím neviděl.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
netušíte někdo, jak to vypadá s příští aukcí? Měla by se konat hned po Velikonocích, ale katalog jsem zatím neviděl.


Ano, je 22.4.
Registrovaný uživatel
to už je na tom pobočka tak bídně, že se draží bez katalogu?
« Poslední úpravu provedl(a) chybotisky v 11. 4. 2017, 19:03. »
Registrovaný uživatel
Ani minulý katalóg nebol na webe... :'(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi minulý tam stále visí, podzimní aukce se nekonala, proto je tam díra jednoho roku.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Fidzi minulý tam stále visí, podzimní aukce se nekonala, proto je tam díra jednoho roku.

Konala. Len aukčný katalóg nebol zverejnený...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
jako fakt?? Já jsem tenkrát snad i někde četl, že se přesouvá na jaro.
Na co teda jdou členské příspěvky, když nezbývá ani na tak základní věc jako aukční katalog?
Registrovaný uživatel
mohl by prosím někdo z kolegů pro zajímavost potvrdit, jak je to tedy s aukcemi ČNS PPP?
Konala se aukce loni na podzim a bude se konat teď za týden?
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Konala se aukce loni na podzim a bude se konat teď za týden?

Ak mi neveríš, tak ti pošlem katalóg. ;)
"Česká numismatická společnost, pobočka Papírová platidla Praha, pořádá neveřejnou 93. členskou aukci notafilistického materiálu v sobotu, dne 5. listopadu 2016..."

Pokiaľ máte niekto katalóg k budúcotýždňovej aukcii PPP, tak mi ho prosím zašlite mailom. Ďakujem.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
to mi ho prosím pošli, mail znáš. Stále nevěřím nebo spíš ani nechci.
Registrovaný uživatel
a kdyby měl někdo k nahlédnutí v elektronické podobě katalog 94. aukce, rád bych se podíval.
Registrovaný uživatel
Tak byl někdo z fora dnes na " papírech ? Jak to probíhalo a byla účast slabší, když to bylo " Tajné ". ?
Registrovaný uživatel
nevíte kde najít katalog k aukci ČNS PPP 4. listopadu?
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
nevíte kde najít katalog k aukci ČNS PPP 4. listopadu?

Milujem tajné akcie a ešte viac tajné aukcie.
James Bond
:lol:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
asi to už pořádají jen pro členy PPP, o ostatní nemají zájem :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 83. aukce ČNS PPP

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1