Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » FAQ » admin

Vykupminci.cz
Numisargo

admin

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nevím jak se spojit s administrátorem, proto bych chtěl touto formou požádat o radu : omylem jsem napsal chybu v e-adrese, jakým způsobem to mohu opravit?
Děkuji.
Moderátor
Najeď do svého profilu, zadej "upravit profil" a tam to jde :lol:.
Registrovaný uživatel
Dejvy, díky za radu, zvládl jsem to. (PC není moje "parketa".) Ještě jednou dík.
Registrovaný uživatel
Jako počítačový antitalent mám dotaz- jakým způsobem si dát obrázek pod přezdívku??? Prosím, pokud možno vysvětlit jednoduše :lol: :lol: Popř. je-li zde někde na to odkaz. Děkuji
Registrovaný uživatel
Treba byť prihlásený.
1. Nastavení (na hornej lište druhé tlačítko zľava)
2. Upravit profil (v menu pod hornou lištou)
3. Adresa ikonky (do toho políčka treba zadať webovú adresu stránky kde je ikonka uložená)
Poznámka: Moderátori upresnia, ale je dôležité, aby veľkosť ikonky nebola veľká (28x28 pixelov ???).

PS: korunka - zasa kto z nás vie pekne maľovať :-)
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 8. 10. 2011, 11:43. »
Registrovaný uživatel
a nebo si ji pěkně namaluj štětečkem na monitor... :lol:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
:lol:
Registrovaný uživatel
Brett napsal
3. Adresa ikonky (do toho políčka treba zadať webovú adresu stránky kde je ikonka uložená)
Poznámka: Moderátori upresnia, ale je dôležité, aby veľkosť ikonky nebola veľká (28x28 pixelov ???).

..to je právě to, co nechápu. Když to mám na svém monitoru, tak ten obrázek musím uložit do nějakého webového úložiště obrázků?
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Brett napsal
3. Adresa ikonky (do toho políčka treba zadať webovú adresu stránky kde je ikonka uložená)
Poznámka: Moderátori upresnia, ale je dôležité, aby veľkosť ikonky nebola veľká (28x28 pixelov ???).

..to je právě to, co nechápu. Když to mám na svém monitoru, tak ten obrázek musím uložit do nějakého webového úložiště obrázků?

ano ulozis to na to uloziste a potom ten odkaz vlozis sem.
hlavne to uloziste musi byt aktivni,kdyby posleze nebylo aktivni tak se nezobrazi ten obrazek
Registrovaný uživatel
Jo, tak jsem ještě zjistila, že obrázek neumím ani zmenšit na požadovanou velikost bez toho, aby byl vůbec vidět :shock: Jinými slovy, při zmenšování na požadovanou velikost se zmenší tak, že je šíleně maličký, asi na to nemám vhodný program :'( Je admin kompetentní k tomu zasahovat do osobního nastavení? (že bych mu ten obrázek poslala) Protože jak to tak pozoruji, tak to vložit sama asi nezvládnu :lol:
Registrovaný uživatel
tak jsem vlozte odkaz a ten kdo bude mit zajem , tak si na nej klikne
Registrovaný uživatel
..no, spíše jsem to zkusila uložit do toho úložiště ve velikosti, které to je, možná se nahrála i ta adresa, ale tím, že je to moc velké, tak se ikonka neobjevila :(
Tímto prosím admina, pokud je to vůbec možné, mrkněte prosím na mé nastavení, zda s tím něco půjde. ;) Moc děkuji ;)
Registrovaný uživatel
ikonka je tuším spráně max. 65px × 65px...
(já ji mám tuším 49px × 65px)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
omlouvam se , spatne jsem si precetl vas dotaz,myslel jsem ze chcete vlozit obrazek,a ted jsem si vsiml ze chcete obrazek pod prezdivku
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..no, spíše jsem to zkusila uložit do toho úložiště ve velikosti, které to je, možná se nahrála i ta adresa, ale tím, že je to moc velké, tak se ikonka neobjevila :(
Tímto prosím admina, pokud je to vůbec možné, mrkněte prosím na mé nastavení, zda s tím něco půjde. ;) Moc děkuji ;)

zkus te si stahnout treba obrazek zde,kdyz najedete na obrazek tak se vam ukaze velikost obrazku
http://www.google.cz/search?tbm=isch&hl=cs&source=hp&biw=1280&bih=709&q=pen%C3%ADze&gbv=2&oq=pen&aq=0&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=5490l5947l0l8952l3l3l0l0l0l0l203l538l0.2.1l3l0
Registrovaný uživatel
To jsem z toho jelen....
mike- chci si tam dát svou... tak uvidíme, zda se zde objeví admin...
Moderátor
To korunka: Tebou vybraný obrázok je potrebné uložiť niekde na internet (najlepšie na server, kde sa to po čase nevymazuje). Obraz nech je veľkosti 65x65 pixelov.
Keď si uložíš (napr. na www.janforman.com ) tak sa ti vytvorí odkaz (link) na ten obrázok. A ten link si v "Úprave profilu" nakopíruješ do okienka "Adresa ikonky". A samozrejme zmeny si dáš uložiť. Toť vsjo.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
No, přesně přes to se to snažím udělat už dvě hodiny... ne a ne... no, jsou věci, co mi jdou lépe, počítač není moc velký kamarád :mrgreen:
Registrovaný uživatel
korunka, daj sem na fórum do príspevku obrázok, ktorý chceš použiť ako ikonku. Upravím ho, niekde uložím a napíšem adresu, ktorú treba vložiť do tej kolonky v nastavení profilu.
Registrovaný uživatel
Brett- moc děkuji za ochotu. Ozval se mi na mail mike, tak jsem mu to poslala. Uvidíme, zda se nám to už konečně podaří. Pokud ne, pak se určitě ozvu. Všem moc děkuji za snahu pomoci ;)
Registrovaný uživatel
to Korunka : mas to v emailu zmensene i z odkazem
Registrovaný uživatel
Já to vzdávám.... nejde to. Vyzkoušela jsem do té kolonky Adresa ikonky zadat postupně snad všechny adresy a nic nefunguje. Tak to nechám být.
Mike- koukám, že se to také při zmenšování trošku rozmazalo, což by nevadilo, když je to maličké není to ani moc vidět, ale nejde to...
Nechám to být. Už jsem tomu věnovala tolik energie a zbytečně. Zkusím ještě kontaktovat přímo admina a jinak to vzdávám...
Zde je původní verze.. Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 9. 10. 2011, 10:33. »
Registrovaný uživatel
taky to zkousim a nejde mi to
Registrovaný uživatel
Ty jo, tak víš jak se to podařilo? Ne zadat ty adresy, co tam jsou v pravo vypsané, ale nakonec jsem ze zoufalství klikla přímo na ten obrázek a dala "skopírovat adresu" a najednou to funguje!!! Takže ty odkazy vpravo jsou v tomto případě k ničemu. No, tak vím pro příště. ..
Registrovaný uživatel
no vidis,takze ten odkaz byl dobrej akorat asi ten postup byl spatny :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » FAQ » admin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1