Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » FAQ » admin

Vykupminci.cz
Numisargo

admin

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
taho - ako som napísal - rešpektujem, iný názor a pohľad na vec. Ja som napísal ten svoj ;)
Mohli by sme to tu donekonečna rozoberať ... Ja som len reagoval na m1234 a na názor, že jeho odpovede sú profesionálne ... Tvrdiť o krabičke z ruských hodiniek, že je to originál etua k vyznamenaniu ... Ale na omyl má samozrejme právo - kto niečo robí má právo aj na omyl. Ja nemám problém s Altmannovou odbornosťou - vie toho viac, ako dosť - problém je niekde inde ...
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 9. 11. 2016, 16:34. »
Registrovaný uživatel
Hmmm Altman je dobrý odborník ,neviem prečo Brett si ho vybral za svojho obľúbenca ? :roll:


Neviem moja rada do života ako staršieho človeka ; ja som prestal pôsobiť v minciach Uhorska a skoro vôbec tam neprispievam ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hmmm Altman je dobrý odborník ,neviem prečo Brett si ho vybral za svojho obľúbenca ? :roll:

grofik - tu v tejto téme boli moje dôvody rozpísané podrobnejšie - Ty si to vymazal - nie ja (príspevok #29) ja som navrhoval tú diskusiu presunúť ... Ale ak by som to musel zhrnúť do jednej vety, tak mám problém s jeho povahou, jeho jednaním s ľuďmi a jeho vystupovaním tu na fóre...
Registrovaný uživatel
Tady je mazání národní folklór. Kdyby jste si nebyli jistí, který národ, tak slováci napoví ;)
Registrovaný uživatel
Brett napsal
grofik napsal
Hmmm Altman je dobrý odborník ,neviem prečo Brett si ho vybral za svojho obľúbenca ? :roll:

grofik - tu v tejto téme boli moje dôvody rozpísané podrobnejšie - Ty si to vymazal - nie ja (príspevok #29) ja som navrhoval tú diskusiu presunúť ... Ale ak by som to musel zhrnúť do jednej vety, tak mám problém s jeho povahou, jeho jednaním s ľuďmi a jeho vystupovaním tu na fóre...


to Brett ; skús nečítať príspevky čo ti nesedia , prípadne "hoď" nejaký vtip do tlachárne ???.

Voloďa dúfam po zmene prezidenta v USA stratíš politický azyl a vrátiš sa tam odkiaľ si prišiel. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Zdá se, že někdy nějaký český slobodník šlápl na kuří oko nějakému slovenskému vojáčkovi.?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
to Brett ; skús nečítať príspevky čo ti nesedia , prípadne "hoď" nejaký vtip do tlachárne ???.

Vieš grofik ono to nie je jednoduché. Ja mám totiž faleristiku rád tak tam (do tej sekcie) chodím. Len škoda, že to tam funguje tak ako to tam funguje... Je to smutné ... :(
Moderátor
Víte pane kolego,
několikráte jsem Vám podal ruku ke smíru, ale na to nereagujete. Jinak od Vás jsem něco z faleristiky nic nečetl a zdá se, že lidem co tam chodí nevadí jak jsem zlý a povahově hrozný. Vy nabídnutou ruku ke smíru ignorujete. Tak co s Vámi. Nabízel jsem Vám i to, aby jste mi napsal na meil. Máte nějaký komplex? Můžete dokonce napsat i nějaký článek do našeho faleristického časopis Signum, který řídí MUDr. Jedlička. Věřím, že jako falerista jej znáte. Možná, by jste nám i pomohl.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Brett napsal
grofik napsal
Hmmm Altman je dobrý odborník ,neviem prečo Brett si ho vybral za svojho obľúbenca ? :roll:

grofik - tu v tejto téme boli moje dôvody rozpísané podrobnejšie - Ty si to vymazal - nie ja (príspevok #29) ja som navrhoval tú diskusiu presunúť ... Ale ak by som to musel zhrnúť do jednej vety, tak mám problém s jeho povahou, jeho jednaním s ľuďmi a jeho vystupovaním tu na fóre...


to Brett ; skús nečítať príspevky čo ti nesedia , prípadne "hoď" nejaký vtip do tlachárne ???.

Voloďa dúfam po zmene prezidenta v USA stratíš politický azyl a vrátiš sa tam odkiaľ si prišiel. ;)


já nemám žádný azyl, normálně žiju v čr. přemýšlím nad občanstvím, ale chtějí hromadu blbostí doložit + slib (a já tak nerad cokoliv slibuji :D)

z trumpa už těžím alespoň finančně, no co naplat, člověk musí být pragmatik...
Registrovaný uživatel
Citovat
já nemám žádný azyl, normálně žiju v čr. přemýšlím nad občanstvím, ale chtějí hromadu blbostí doložit + slib (a já tak nerad cokoliv slibuji :D)


USA má také príslovie ;"miluj , alebo vypadni". ;)
Tam je dlhodobo vysoká demokracia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Zdá se, že někdy nějaký český slobodník šlápl na kuří oko nějakému slovenskému vojáčkovi.?


Prečo hneď vojak , ... možno je major.
Potom platí článok jedna . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
jojo, dva majoři na jednom vebu, to je asi ten problém. Něco jako dva kohouti na jednom hnojišti? Nevím, já to beru s humorem. :P :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
já nemám žádný azyl, normálně žiju v čr. přemýšlím nad občanstvím, ale chtějí hromadu blbostí doložit + slib (a já tak nerad cokoliv slibuji :D)


USA má také príslovie ;"miluj , alebo vypadni". ;)
Tam je dlhodobo vysoká demokracia.


já radši kanadu než usa... nehledě na to, co takového slibuje rodilý domorodec?? prd
Registrovaný uživatel
a já se tě, admine, ptám, mohl by ten duševně slabší jedinec ze slovenska přestat mazat příspěvky, které neodporují pravidlům tohoto fora? např. mé nebo kolegy jezevce...

nebo zlovůle tzv. moderátorů je tady neomezená?
Registrovaný uživatel
Proboha to opravdu není způsob jak se zbavit toho duševně narušeného jedince jménem Voloda drive 16 a teď 17? :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Proboha to opravdu není způsob jak se zbavit toho duševně narušeného jedince jménem Voloda drive 16 a teď 17? :evil:


je, stačí dodržovat pravidla... ale chápu, že ty nedokážeš nalézt příčinu problému a jako mnoha jiných léčíš důsledky a ještě se budeš bít v prsa jakej jsi kanón :D
Registrovaný uživatel
Jano7B9 se tady chová jako arogantní blb a tohle je výsledek jeho práce.
Já osobně tady na to dlabu, ale adminovi by, podle mě, takový chování moderátorů vadit mělo. Kazí mu to web.
Nazdar! 8)
Registrovaný uživatel
jezevec -ked chces diskutovat so zablokovanym uzivatelom piste si mailiky ;) kedze citujes volodu a tvoj prispevok nema zmysel ked ho zmazem tak tam nema co robit.
opat upozornujem - kazdy prispevok ktory bude reagovat na volodove prispevky bude tiez zmazany. tak sa neobtazujte na neho reagovat a plytvat svojim casom. a aj mojim
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Voloda17 napsal
je, stačí dodržovat pravidla...

Ano, pro své hulváctví a sprostoty jsi byl z fóra vyloučen a tvůj účet zablokován tak to laskavě respektuj a přestaň otravovat. :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Voloda17 napsal
je, stačí dodržovat pravidla...

Ano, pro své hulváctví a sprostoty jsi byl z fóra vyloučen a tvůj účet zablokován tak to laskavě respektuj a přestaň otravovat. :evil:


opět nejdeš po příčině... nic nového. respektuji, že byl Voloda16 zablokován...
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
jezevec -ked chces diskutovat so zablokovanym uzivatelom piste si mailiky ;) kedze citujes volodu a tvoj prispevok nema zmysel ked ho zmazem tak tam nema co robit.
opat upozornujem - kazdy prispevok ktory bude reagovat na volodove prispevky bude tiez zmazany. tak sa neobtazujte na neho reagovat a plytvat svojim casom. a aj mojim


jedna z věcí co mě teď těší, je plýtvat tvým časem :lol:
Registrovaný uživatel
nervicky mas , tvoj smiech to nezakryje
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
nervicky mas , tvoj smiech to nezakryje


no to víš, že jo. proto jsem uzamčel kecárnu...
a před čárkou se nedává mezera lamo
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
jezevec -ked chces diskutovat so zablokovanym uzivatelom piste si mailiky ;) kedze citujes volodu a tvoj prispevok nema zmysel ked ho zmazem tak tam nema co robit.
opat upozornujem - kazdy prispevok ktory bude reagovat na volodove prispevky bude tiez zmazany. tak sa neobtazujte na neho reagovat a plytvat svojim casom. a aj mojim


Jano, jako moderátor jsi tu od toho, abys usměrňoval diskusi a dohlížel na to, aby probíhala v mezích slušnosti a pravidel. Sám pravidla nectíš a svoje práva zneužíváš k vyřizování si účtů s někým, kdo tě tady někdy nasral a Ty mu to nemůžeš odpustit. Nejsem sám, kdo si myslí, že tady dávno nemáš co dělat, protože roli moderátora nezvládáš.

Co se mých smazaných příspěvků týče, je Tvůj argument mimo, protože citace jsem vždycky dělal tak, aby příspěvek dával smysl i sám o sobě. Tím že cituji příspěvek někoho, kdo ti vadí (i kdyby ten byl blokován), já pravidla neporušuji a mazání takových příspěvku je z Tvé strany neurvalost a drzost.

Tak jako tenhle web bude žít beze mne, já určitě dovedu žít bez něj. Ale jelikož vím, že rozhodně nejsem sám, kdo kvůli práci moderátorů odtud odešel, tak být adminem, něco bych s tím dělal...
Registrovaný uživatel
netrep ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » FAQ » admin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1