Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - exponáty » Aerofilatelia - Tvorba exponatu.

Vykupminci.cz
Numisargo

Aerofilatelia - Tvorba exponatu.

Moderátoři: Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
m1234 napsal
Už je vela hodin ,zabudol som na foto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Já bychtospíš tipnul jako razítko odesílatele?
Moderátor
Jenže to je asi soukromé razítko a né poštovního úřadu v tom muzeu ne?
Moderátor
To by bylo, kdyby to byl odesílatel. By to taky chtělo vědět jestli je něco zezadu.
Registrovaný uživatel
List bol letecky prepraveny z Lembergu/Lvov/ do Viedne takže je to razitko odosielatela.Na druhej strane nie je už žiadna poznamka o odosielatelovi ,iba letecka prichodzia pečiatka Viedne.
_______________
Moderátor
Stejně jsem ten Tvůj exponát dosti zvědavý.

Já mám zatím skoro hotový jen 4 rámy, a ještě je materiál "na cestě".
Moderátor
A bude vystavený kde? Jo a eMko- psala jsem ti mail.
Moderátor
pavlinka napsal
A bude vystavený kde? Jo a eMko- psala jsem ti mail.
No přeci ve Žďáře. :P
Moderátor
Jejda Jirko myslela jsem ten eMkův. I když, pokud by byl členem našeho svazu, tak proč ne ;)
Moderátor
pavlinka napsal
Jejda Jirko myslela jsem ten eMkův. I když, pokud by byl členem našeho svazu, tak proč ne ;)

Nezapomeň, že je to výstava mezinárodní - česko-slovenská, takže m1234 může vystavovat jako člen ZSF. Aspoň v seznamech přijatých exponátů (na stránkách Vojty Jankoviče) figuruje.
Moderátor
Aha jo. Ten název "česko- slovenská" mně ušel no. ;)
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Stejně jsem ten Tvůj exponát dosti zvědavý.

Já mám zatím skoro hotový jen 4 rámy, a ještě je materiál "na cestě".
Vieš že aj ja som zvedavy.
_______________
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
pavlinka napsal
Jejda Jirko myslela jsem ten eMkův. I když, pokud by byl členem našeho svazu, tak proč ne ;)

Nezapomeň, že je to výstava mezinárodní - česko-slovenská, takže m1234 může vystavovat jako člen ZSF. Aspoň v seznamech přijatých exponátů (na stránkách Vojty Jankoviče) figuruje.
Pavlinko ja som členom aj v Prahe na Opletalovej 29.
_______________
Moderátor
Konkurence bude velká a jury bude mět co dělat. Úplně vidím, jak Igor (Banás) neposedně čeká na diplom. Je ale fakt, že ty koně dal dohromady opravdu pěkně. No je to tady, ale oftop. Jedem dál v AEROFILATELII ! ;)
Moderátor
Jen aby bylo dost rámů, aby nebylo vše "v trezoru".
Moderátor
Nemusíš se bát; tentokrát nevystavuji, takže cca 40 rámů ušetřili :).
Registrovaný uživatel
Jedna mala ukažka .Je pekne ked sa podari zohnat vynimočny prirastok do exponatu.Ukažka z katalogu R.F.Kohl-Die Flugpost von Osterreich 1998.Len mimochodom odosielatel Fregattenleutnant Alfred Freiherr von Minarelli Fitzgerald je napriek menu Čech.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Alebo tento listok polnej pošty s dokonalou ovalnou pečiatkov 14.balonoveho oddielu.Polna pošta z pečiatkami leteckych odielov je vzacna a o balonovych ani nehovorim,najme takto zachovalych.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Mám neodvratný pocit, že nás tady některé, chceš opravdu nasr.... :D Ten lístek je jak včera vyjitý z fabriky (ten předtim taky). Jak tyto věci nesbírám neb na nich nejsou "pěkné" obrázky, tak se mi to líbí. Jinak pro námětáře- pokud je originál lístek polní pošty nějak kolorovaný (obrázek), lze toho využit v námětovém exponátu. Originálním myslím ty, které mají na sobě nápis Feldpostkorrespondenzkarte. Ne (!) nějakou pohlednici, odeslanou jako polní pošta. ;)
Moderátor
Myslím si, že jeho exponát bude v kategorii "premiéra" patřit k nejlepším.
Registrovaný uživatel
Pavlinko nasr..ani nahodov,prave naopak potešit tych čo vedia o čom to je, či už tematicky či odborne alebo aspon nech sa to pači ,ved nie každemu ta tema musi byt blizka ;) .Hm a na tu kategoriu "premiera"som pri vyplnovani prihlašky asi zabudol ;) ,ale aj tak dík.Tak ešte niečo pre potechu oči.Nadherne zachovany doporučeny služobny list s krasnou kruhovou pečiatkov 4. založnej leteckej roty v Szombathely.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Pavlinko trocha pokresleny listok polnej pošty špecialne pre teba.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Ta malba je originál nebo ji tam namaloval jeden z těch podepsaných?
Registrovaný uživatel
Je to tlač.Sučastou leteckych rot boli kartograficke oddelenia a tie z dlhej chvile tlačili taketo vlastne vytvori v malych seriach pre vlastnu potrebu.Zopar som ich už videl.
_______________
Registrovaný uživatel
Jestli mohu odbočit.
Můj děda se v období první světové války dostal do malé obce, někde na jihovýchodní Ukrajině, kde pomáhal místnímu hospodáři. Byl nadaný na kreslení a vlastním několik lístků polní pošty, které maloval motivy z tamního vesnického prostředí. Bohužel většina poštou neprošla, ale jsou zde i vyjímky, které se do poštovní přepravy dostaly a došly až k adresátovi, tedy k jeho ženě, mé babičce..
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 7. 3. 2016, 9:30. »
Registrovaný uživatel
Čaro starych zbierok.Ukažka z katalogu Alfred Clement-Hanbuch der Feld-und Militarpost in Osterreich,Graz 1964.A original "shozova dopisnica"z Balona "Wien II."z 13.6.1908.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Chlubírna - exponáty » Aerofilatelia - Tvorba exponatu.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1