Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Album 1939-45 Cechy Morava a Slovensko

Vykupminci.cz
Numisargo

Album 1939-45 Cechy Morava a Slovensko

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,chtel bych se zeptat jestli ma album nejakou hodnotu a zda by mi stim někdo pripadne neporadil....Album jsem zdedil a mam tu Alba od roku 1918 az po současnost ale zatím jsem jen ilustrativne vyfotil nake stranky z jednoho alba pro predstavu....dekuji za kazde info

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Z těch fotek rozhodně nejde zjistit pravost přetisků a Terezína, ani jestli jsou bez nálepek a s originálním lepem. Pokud jsou pravé a bezvadné, mohly by mít celkově hodnotu cca 10000. Pakliže to nebyla šťastná náhoda a zbytek vypadá podobně, stálo by to určitě za shlédnutí odborníkem.
Falz ovšem existuje značné množství.
Registrovaný uživatel
Dekuji,a mohl bych vam zaslat treba nejaky detail tusim ze zrovna na terezinu jsou ze zadu 3 napisi jeden jsem precetl jako kratochvil...a album je skoro plne je knemu i chybenka ktera knemu byla prilozena....
Registrovaný uživatel
Začal by som tým, že pošlete lepší sken a aj sken zadnej strany Terezína a poslednej modrej známky s pretlačou Slovenský štát - Bratislava 10Kč.
Od toho sa dá potom odpichnúť.
Registrovaný uživatel
Obe znamky jsem poslal i s obracenou stranou,bohuzel fotim na telefon tak kvalita mizerna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ten Terezín je skúška tlače (Probedruck). A pretlačový Sl.štát je pravý, podľa všetkého. Skúšal to pán Šablatúra, bývalý zväzový znalec.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ak je lep naozaj dobrý a vyzerá že celkom hej. A keď je všetko pravé, kedže najdrahšie je pravá tak by mohlo byť. Z toho čo vidíme na fotkách by tých 100 €, možno aj 200 € bolo. Takže áno, známky z tohoto albumu majú nejakú cenu. Nič veľké, ale hodnotné sú.
« Poslední úpravu provedl(a) shareman v 15. 11. 2017, 16:19. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Album 1939-45 Cechy Morava a Slovensko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1