Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » antika

Vykupminci.cz
Numisargo

antika

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hele kluci ušatí já vám nezakazuji si kupovat knížky kde jste na to přišli jen si je kupujte ja si je najdu na netu a zadarmo si je stáhnu ono nenascenuješ ty udělá to jinej na internetu
Registrovaný uživatel
Marcus napsal
Hele kluci ušatí já vám nezakazuji si kupovat knížky kde jste na to přišli jen si je kupujte ja si je najdu na netu a zadarmo si je stáhnu ono nenascenuješ ty udělá to jinej na internetu

:shock: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Marcus beriem aj my sme boli mládež. :D

Teda čo sa týka mňa a osobne viac inklinujem ku knihe ako kadejaké PDF. ;)
Holt iná doba. :)

Apropo kacuro; nedá my ťa poopraviť ,už si demagóg ako "maďar".

Premýšlaj prečo............ :roll: :)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Apropo kacuro; nedá my ťa poopraviť ,už si demagóg ako "maďar".
Premýšlaj prečo............ :roll: :)


netuším, nikoho nepřesvědčuji, jen vyjadřuji svůj pohled na věc, který však nikomu nevnucuji ;)
Registrovaný uživatel
No a jen tak pro zajímavost čím jste pomohli jako moderátoři ??????? Jen moralizovat to je jedine co jsem se tady dočetl!!! Já pomohl prosba zněla nemáte nahodou knihu ke stažení ? Odpovědˇ ano mam tady je !!! Protože kdyby chtěla slečna knihu jako knihu není hloupa a navštíví numismatiku a nebo knihkupectví nééé? Tohe asi nechtěla!!! Aby jsme to shrnuli knihu si koupíme v knihkupectví nebo prohlídneme v knihovně pokud ji chceme v jinem formátu pdf nebo doc. navštívíme internet děkuji za pochopení ps:chraňme naší zeleň :-)))))))))))))
Registrovaný uživatel
Marcus: jsi tu chvíli a už si hraješ na mistra světa a spasitele ... s takovou si tu oblibu nezískáš ...
Registrovaný uživatel
Marcus: Jediné s čím jsi tu pomohl TY, je to, že rozšiřuješ běžně dostupnou + novou literaturu(tedy zcela bezdůvodně) a tím znesnadňuješ vydání jakékoliv další nové zajímavé, protože vydavateli se třeba nezaplatí ani vydání té minulé.
Sám jsem se již nedávno na vydání jedné publikace podílel a vím proto o čem mluvím, kolik hodin stálo jen ji připravit pro tisk(to nikdo nikdy nikomu nezaplatí) a nemluvě o dalších těžkostech kolem toho.
Registrovaný uživatel
Citovat
No a jen tak pro zajímavost čím jste pomohli jako moderátoři ??????? Jen moralizovat to je jedine co jsem se tady dočetl!!!


Ináč ako žiješ Marcus. :roll:
Pokiaľ sa pamatám, :shock: Dracek mal správnu pripomienku ,nech záujemca podporý kúpou knihy rozvoj a obnovu odbornej publikácie.

Pokiaľ nezdieľame Tvoj názor tak sme už moralisti. ;)

Nevadí; vítaj naše svedomie ;)
Registrovaný uživatel
Milý Kacuro Oblibu nepotřebuji také u koho??? Nabídnu PDF zdarma a vy mne stím pomalu ukamenujete že si raději zajdete do knihkupectví a knihu si koupíte tak to promiň ale radši odejdu sám protože kdybych náhodou potřeboval poradit ze zlatou mincí poslali by jste mne nejspíš někde k NUMISMATIKOVI
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Marcus: Jediné s čím jsi tu pomohl TY, je to, že rozšiřuješ běžně dostupnou + novou literaturu(tedy zcela bezdůvodně) a tím znesnadňuješ vydání jakékoliv další nové zajímavé ...


nehledě na porušování autorských práv ....
Registrovaný uživatel
:shock: Začína sa my to páčiť,naberá to správne obrátky. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Marcus, tak to už přeháníš, když se podíváš zpětně na ostatní témata, tak zjistíš, že se tu poradilo už mnoha desítkám, ne-li stovkám lidí! tak nesuď, když víš prd ... osobně uvítám, když sem takoví jako ty chodit nebudou, rejpaly tu nepotřebujeme .... tím končím korespondenci s tebou, protože je to o ničem a raději se budu věnovat něčemu smysluplnějšímu ...
Registrovaný uživatel
Knížky v PDF jsou vítané, ale u jinak těžko dotupných článků či publikací kde je to pochopitelné, u těch nových to chce mít trochu úctu k bezpočtu hodin práce nadšenců(autorů) a ne toto nadšení naopak podkopávat... :roll:
Jinak je vidět, že jsi tu krátce, takže si přečti ostatní audítka o mincích a uvidíš, že tady se naopak každému slušnému žadateli o pomoc ochotně radí... :shock:
Registrovaný uživatel
Kacuro jistě poradilo ja tady nepatřím soráč radši jdu jinde je to tady opravdu na prd ostatním chalanum zdar jdu do knichkupectví
Registrovaný uživatel
kacuro nekonči diskusiu :roll: aj príčina sporu už čítala kometáre. :shock: ;)

Niečo nové je stále pozitívum aj v negatívnom prevedení. ;)
Registrovaný uživatel
Nehaj kacuro; nepotieraj princíp demokracie :)

Rád si prečítam niečo podnetné........ :roll:
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
Nehadejte se - byť souhlasím s Denariem a Drackem, tak minimálně vy dva podle prezentovaných a prodávaných mincí sbíráte mince, proti kterým je cena této knihy zlomkem - kdo sbírá antiku a nej kouskem je mince za 5 tis, si sakra rozmyslí, jestli si takovouhle knihu koupí ;-)


Vassiliji, většinu základní literatury mám z osmdesátých let (např.Cach, Smolík) kdy jsem si mohl o mincích bohemiky nechat jenom zdát. Literaturu jsem sháněl hlavně proto abych se něco o mincích dozvěděl. A jen tak mimochodem za tři první díly Cacha jsem dal v roce 1980 400,-Kčs což byla asi pětina mého platu.
K Marcusovi se nebudu vyjadřovat, jen kdo nemá úctu k cizí práci tak nemůže očekávat že si někdo jiný bude vážit i té jeho.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » antika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1