Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Antika

Vykupminci.cz
Numisargo

Antika

Moderátoři: jano7B9, Misak33, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 84 85 86 87 88

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to Titus, asi RIC 108, ale s hlavou doleva. Portret doleva se objevuje vzacne, ale sem tam jo. Bere se to u nej tusim jak varianta.
https://www.acsearch.info/search.html?id=1995833
Registrovaný uživatel
zdravím prosím o pomoc při identifikaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Ahoj, to nade mnou budou nějaké provinční ražby, horní bych tipl na Alendrii, ale opravdu nevím.

Mám prosbu, kamarád bude mít 30. Nemáte někdo přebytečného Konstantina VOT XXX Já zrovna tohodle doma nenašel. V rozumném stavu za rozumnou cenu (do 300,-). Když tak echo na mail, díky.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o zařazení identifikaci ,historii,cenu této mince. Popřípadě způsob šetrného čištění,konzervace. Děkuji předem o informace.

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Constantinus I. ,nebo jeho synové ,zhruba 300-350 letopočtu , v tomto stavu pro začátečníka sběratele , spíše nějaké dítě , které nadchne stáří mincí , cena pár desetikorun ,víceméně neprodejné , konzervovat není třeba .....
Moderátor
Zdravím všetkých, mám pár prebytkov z antiky, ak by mal niekto záujem, nech mi napíše mail na archypov@gmail.com, pošlem malú tabuľku s ponukou a pevnými cenami.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 84 85 86 87 88

Sběratel.com » Antické mince » Antika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1