Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 169 170 171 172 173 174 175 176 177 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Asi si to poslal neskoro.
Registrovaný uživatel
Poslal som to ten istý večer, ako mi prišiel mailom reminder zo sixbidu. Problém zrejme nastal niekde medzi aukčným domom a sixbidom. Bola to 2-dňová aukcia a moje veci išli druhý deň, takže áno, limity mohli ukončiť skôr ako si sixbid myslel. To je už jedno, nepos...m sa z toho a mám ponaučenie. :)
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu si zase ušetřil, tak vezmi manželku na adventní večeři a rozšoupni se :D
Registrovaný uživatel
já zase prošvihl dukáta.. ne že bych o tak moc přišel, ale taky nepotěší. hlavně, když jinde jsem nic nevyhrál :(
Registrovaný uživatel
Veď píšem, že to bol víkend "blbec"... do dvoch aukcií som posielal limity, u dukáta live-bidding a všade sa mi prd podarilo :mrgreen: ...plus aukčné servery, kde tiež nula bodov...to sa mi už sakra dlho nestalo :twisted:

to kacuro: No to máš recht, ušetril som toľko, že môžeme chodiť až do Vianoc na adventné večere. :D Akurát sa to nesmie dozvedieť lupola.
Moderátor
sigur: nic si z toho nedelej, ja taky nic nevyhral.. ale je pravda ze jsem mel zajem jen o 3 mince a to jeste nijak velky.
Registrovaný uživatel
No,alespoň vám zůstali peníze.
Já vydražil před měsícem něco u Herrera,ovšem někomu"kompetentnímu"se povedlo zkonit mou mailovou adresu-rozhodli se tedy zaslat mi fakturu poštou-v obyčejném dopise.
Ten putoval z Madridu rovných 26 dní(!!),urychleně jsem tedy částku uhradil..a potvrzení spolu s dotazem zda je vše v pořádku odeslal.
Odpověď žádná,super jednání....jsem zvědav zda vůbec něco obdržím,nebo jsem majiteli přispěl na koridu.. :?
Registrovaný uživatel
no já teď řeším, nebo spíš neřeším (za 14 dní žádná odpověď) jeden dost zvláštní problém s aureou... no uvidíme jak to dopadne, kdyžtak se také podělím o zkušenost :(
Registrovaný uživatel
Ja som síce písal, že som vtedy nič nevyhral, ale poplietol som si čísla položiek vo výsledkovej listine a teda jeden uhorský groš sa mi podaril. Po zaplatení som chcel, aby mi k tomu pribalili ešte jednu knihu, ale odpísali (8.12.), že už je to poslané. Minca aj kniha mi prišli až na Silvestra, pričom kniha bola poslaná 22.12. a minca 23.12. Dobré, nie? :)
Najlepšie bolo, že kniha za 100 eur doslova trčala z takmer úplne rozlepenej obálky, držalo to snáď na 1cm lepu...
Registrovaný uživatel
Mám otázku ohľadom prekladu z nemčiny. Čo presne znamená, keď je v popise mince uvedené "übliche Prägeschwäche"? Vďaka
Moderátor
mělo by se jednat o částečně nedoraženou minci
Registrovaný uživatel
Mám otázku...ak je minca vyrazená na konci strížku, teda kúsok (1 mm) jej chýba, ako to ovplyvní cenu mince?
Registrovaný uživatel
podle celkového vzhledu, ale klidně i o 10-20%
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
mělo by se jednat o částečně nedoraženou minci


S tim, ze to je dle popisu bezna vada...
Moderátor
sigur: z pohledu sberatele soucasnych minci tzv. krajovy strizek hodnotu mince rapidne zvysi, kazda nedokonalost je vitana, zatimco u starych minci, na ktere zrejme dotaz byl, je to ovsem naopak.
Registrovaný uživatel
třeba u mě ne :) mě se to líbí a rád si takové mince kupuj
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/leopold-i-krejcar-1699-fn-opoli-nowak-i5033617661.html

machoChlapovic trochu mimo ne? kdo by za tohle dal víc jak 5 kč?
Registrovaný uživatel
Nejedete prosim zitra nekdo na Nummus Olomouc a nemuzete mi zkusit prihodit na dve mince? Zapomnel jsem na nej. Penize bych poslal obratem v pripade vyhry.
Registrovaný uživatel
ono nejde už přihazovat/zítra online?
Registrovaný uživatel
Ja vubec nevim, ze se tam da prihazovat nekde online. Nebo myslis, ze se tam daji jeste poslat limity?
Registrovaný uživatel
Na Nume skončila možnost limitování dnes v poledne. Do kdy brali přímé limity, nevím, posílal jsem je už v lednu.
Moderátor
Abych rekl pravdu, uz ho ani nesleduju.. ale jestli to prihazovani vyjde, hodne stesti, hlavne aby pak prislo to, na co jsi prihazoval a aby to aspon trochu odpovidalo fotce :)
Registrovaný uživatel
Na burzu do HK náhodou asi nikdo nejede, že?
Registrovaný uživatel
Já tam budu určitě, dokonce bude sedět u dveří!
Registrovaný uživatel
Pro mě je v Olomouci dost zajímavých položek, bohužel na rozdíl od HK.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 169 170 171 172 173 174 175 176 177 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1