Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu ale, párkrát jsem na to vydělal. Náhodou to 0/0 bylo, ale protože tomu nikdo nevěřil, limity pořádné nepřišly. :twisted: :twisted:
rst napsal
ČNS Šumperk je co se týče popisování stavů asi nejhorší verbež, kterou znám.
Před lety jsem měl na jejich aukci vyhlédnuto cca 30 položek ve stavech 0 - 1. Tak jsem nelenil, ráno tam dojel a zjistil, že jsou všechny ve stavu 2 a horších. Otočil jsem se a ještě před začátkem aukce jel dom.
Od té doby Šumperk ignoruju, ať si ty svoje nulky strčí do pr....
Registrovaný uživatel
Teď koukám, že po tom vyjmutí mě tam skočina 6-ka. Ale to nevadí, žabí stehýnka nejsou špatný.
Příště budou klokaní. :twisted: :twisted: :twisted:
Je to sice nepovedená napodobenina, ale alespoň to napsali. Leckde si kupíte NAPODOBENINU VYDÁVANOU ZA PRAVEJ. :twisted: :evil: :roll:
kekule napsal
myslím, že ČNS Praha si dělá ostudu hned položkou 5 ... docela mě šokuje, že jsou vůbec schopni to přijmout do aukce .... i když možná je to nová varianta císařského dukátu Karla IV., tzv lev se žabíma nohama :-)

http://numismatika.cz/web/CNS-Praha/P067_Katalog/067kat0001.htm

Registrovaný uživatel
Z dávných pamětí :
Slogan "V případě pochybností doporučujeme nedražit" nevymyslela pražská pobočka ale již asi před 50-ti až 60-ti lety Plastika.
A tehdejší triumvirát každého, kdo se pokusil reklamovat falzum, pro jistotu ze společnosti vyloučili.
:P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Tak jsem včera na online aukci Aurea dražil Bílé groše ještě v 01,30 ráno, je tohle i jinde ve světě normální? Příjde mi to totálně ulítlé, to po Rudolf. mincích se mělo jet až po Fredinanda III. Ten končil v době snídaně??
Registrovaný uživatel
no je to děs. já radši zaslal limity
Registrovaný uživatel
Já limity nezaslal...o půl jedné jsem se na to vyprdnul...a ráno jsem zaplakal, měl jsem vydržet :?
Moderátor
Včera to byl blázinec, ale naštěstí to, co mně zajímalo, končilo v lidskej čas. Takže jsem i něco málo urval. Dneska na to kašlu. Nechám to na limitech a uvidím.
Registrovaný uživatel
Moc ty Livebid aukce nechapu. Ukazuje mi to, ze jsem vyhral par minci, ale polovina z nich je za vyssi limit, nez jsem dal a po rozkliknuti jsou tam i vyssi prihozy...
Moderátor
A to byla opravdu sálová aukce nebo jen e-aukce? Pokud to druhé, tak moc nechápu, proč za každou cenu čekat na danou položku. Kvůli adrenalinu (jestli to náhodou v kritické chvíli nespadne? :) ) ?
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Moc ty Livebid aukce nechapu. Ukazuje mi to, ze jsem vyhral par minci, ale polovina z nich je za vyssi limit, nez jsem dal a po rozkliknuti jsou tam i vyssi prihozy...
No ono to ukazuje výsledky poslané přes net.Přihazování online v tom není zahrnuto.Já mám v E aukci vyhrané 4 kusy , ale ve skutečnosti taky jen jednu. :twisted:
Registrovaný uživatel
ano, je to tak pokaždé, nedá se na to spolehnout. chce to manuálně projít, nebo počkat na fakturu.

tenzore - asi adrenalin, asi aby to někomu neutelko kvůli jednomu příhozu... někdo draží podle jiných (i když on-line to asi smysl nemá)
Registrovaný uživatel
Kde se vzalo na Heidingsfeld těch 24000?Nějakou dobu jsem se cítil se svými 5000 jako vítěz. :shock:
Registrovaný uživatel
Oprava,6000.
Registrovaný uživatel
Nechapu, kdo to pak programoval. Kdyz mam limit a u te mince je, ze ze salu je limit vyssi a porad sviti, ze jsem to vyhral, to jsou proste joudove. To je fix na 5 minut a uz to neni prvni aukce.
Registrovaný uživatel
bertik-b1 napsal
Kde se vzalo na Heidingsfeld těch 24000?Nějakou dobu jsem se cítil se svými 5000 jako vítěz. :shock:


To jsem také nepochopil. Ono tam těch překvapení bylo více, ostatně jako každou aukci.
Registrovaný uživatel
ak si pozriete v archíve, tak už sa táto položka za takúto cenu predala. Osobne si myslím že cena je urobená umelo. Normálne sa predávajú do 5000 Kč.
Myslíte položku 449. Ja som podobný kus predával v aurea asi pred tromi rokmi a cena cca 4000 Kč.
Registrovaný uživatel
Len pre zaujímavosť sa chcem spýtať, či je tento dukát v poriadku. Ak je OK, tak potom, či je tá cena adekvátna.
http://www.ebay.de/itm/DUKAT-1595-REICHENSTEIN-PETER-WOK-1592-1599-HABSBURGISCHE-ERBLANDE-OSTERREICH-/351629894859?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&nma=true&si=XNMSBra%252FhGUjewkv0Jl2Fcf98iE%253D&orig_cvip=true&rt=nc
Registrovaný uživatel
sigur: domnívám se, že je to falzum
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zaujímavé... jedna a tá istá minca s rovnakými obrázkami a dve diametrálne rôzne ceny:
2 dukát 1681 za 2400€ na Aukre
2 dukát 1681 za 3800€ na Ebay
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Kdyby byl pravej, tak je skoro "zadarmo", naposled šly v Londýně á 6000 Liber + %. :twisted: :twisted: :twisted:
denar napsal
sigur: domnívám se, že je to falzum
Registrovaný uživatel
Mate nekdo prosim zkusenost se zakony v Nemecku ohledne aukci a pravu zakaznika? Vyhral jsem lot, ve kterem v popisku mela byt docela vzacna mince (bylo to v popisku nalezite zdurazneno). Samozrejme jsem kouknul na obrazky, ale z nich jsem samozrejme opisy neprecetl. Mince prisly, ale dana mince v nem nebyla. Kdyz jsem poslal protest aukcni sini, napsali mi, ze se omlouvaji, ale ze mam smulu, loty se prodavaji "sold as is". Vzdy jsem si myslel, ze je to skrz kvalitu, ale ne, kdyz je lot v rozporu s popiskem? V lotu sice jsou dobre veci, ale ne az tak dobre jak ta chybejici.
Registrovaný uživatel
Dražit Loty na limit je vždy ošidné. Většinou tam nejsou ani pořádně popsány.
Jen napíšou 165 ks od 1 kr po tolar 17-19. stol. Ale když to napsali do katalogu mělo by to tam být. To už to nezkontrolovali. A je to tedy jejich jistá nesolidnost.
On to také mohl při prohlídce někdo šlohnout nebo vyměnit.
Prodává se tak jak leží!.Asi máte smůlu.A to jste dopadl ještě dobře. To jeden kamarád dopadl hůř. Zaplatil za minci asi 500 E. Dostal poštou obálku, a obálka byla prázdná, Když to raklamoval, poslali ho kamsi s odůvodněním, že zasílání poštou se děje na risiko kupujícího a je to napsáno v katalogu, a oni že to poslali a dál se o tom odmítli bavit. A neměl minci ani peníze. :roll: :evil: :evil: :evil:
Tovy napsal
Mate nekdo prosim zkusenost se zakony v Nemecku ohledne aukci a pravu zakaznika? Vyhral jsem lot, ve kterem v popisku mela byt docela vzacna mince (bylo to v popisku nalezite zdurazneno). Samozrejme jsem kouknul na obrazky, ale z nich jsem samozrejme opisy neprecetl. Mince prisly, ale dana mince v nem nebyla. Kdyz jsem poslal protest aukcni sini, napsali mi, ze se omlouvaji, ale ze mam smulu, loty se prodavaji "sold as is". Vzdy jsem si myslel, ze je to skrz kvalitu, ale ne, kdyz je lot v rozporu s popiskem? V lotu sice jsou dobre veci, ale ne az tak dobre jak ta chybejici.
Registrovaný uživatel
19. aukce ČNS Havířov proběhne 10.4.2016. katalog pro prostudování a vybrání Vaší chyběnky naleznete na www.numismatika-havirov.cz.
Registrovaný uživatel
Add ten muj problem - Tak nakonec mi nabidli vraceni nejake castky. Ta castka je asi tretina ceny te chybejici mince, ale alespon uznali svoji chybu (plus uznali, ze jsem opravdu nemohl z fotek urcit panovnika). Ze zacatku to vypadalo dost blede. Takze jsem rad, ze to dopadlo alespon takhle.
Moderátor
Tak už se nám i na acsearch.info chystá rozdělení na volnou a placenou část - podrobnější fota, cenové záznamy a nově zpracované starší aukce budou pouze v placené sekci (viz infosloupek vlevo) https://www.acsearch.info/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1