Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tak ještě den počkám... minule mi to také pošta ztopila, tak si to radši hlídám
Registrovaný uživatel
Dobrý den, kdyby měl někdo zájem o následující vzácn.....
reklama na vlastne aukcie
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 16. 4. 2016, 15:02. »
Registrovaný uživatel
Takáto reklama na vlastné aukcie je proti pravidlám fóra. Mince nemajú reálnu fotku, nie je možné z nich zistiť či nemajú umelú patinu.
Registrovaný uživatel
Už někomu přišly poštou mince z aukce ČNS Šumperk?
Registrovaný uživatel
Jj, Šumperk (něco málo...) dorazil ve čtvrtek:-)
Registrovaný uživatel
patason napsal
Jj, Šumperk (něco málo...) dorazil ve čtvrtek:-)


Jsem sám, komu z Šumperka nic nedorazilo? Skoro všechno jsem (dle výsledků) vydražil v korespondenční části, neposílají to nadvakrát?
Moderátor
mě zatím také nic
Registrovaný uživatel
Já jsem se ptal a prý se to odesílá postupně a balíček mi přišel ve čtvrtek.
Registrovaný uživatel
Nofuture101 napsal
Já jsem se ptal a prý se to odesílá postupně a balíček mi přišel ve čtvrtek.


Super, díky moc za zprávu.
Registrovaný uživatel
Zdravím,nebyl někdo z Vás dnes na aukci v Chebu?Potřeboval bych vědět,za kolik se vydražila položka č.114-tolar Schrattenbech 1722.Díky.
Registrovaný uživatel
Teda to AN Jihlava bylo nějaké fiasko. Výslednice jak noty na buben.
Jestli prodali tak 4 %?' :roll: :roll: :roll: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Teda to AN Jihlava bylo nějaké fiasko. Výslednice jak noty na buben.
Jestli prodali tak 4 %?' :roll: :roll: :roll: :evil: :evil:


10,5 % :)

Asi sešlo víc vlivů.... Nepříliš vlídné vyvolávací ceny, z fotek bylo vidět, že se aukcionář stavu +0/+0 rozhodně nebojí a navíc načasování těsně po jiných aukcích, kde byly slušné věci, ohodnocené realističtěji :)
Moderátor
A taky především na Jihlavu hodně slabá nabídka.
Registrovaný uživatel
Dneska postak dones psanicko od Raucha, hned jsem nedockave a opatrne paral peclive zabalenou obalku a k memu prekvapeni mi zabalili 2 mince a 2 popisky do jedny kapsicky. Nedivil bych se kdyby byla aspon kazda ve zvlast okynku ale byli nalepeny na sobe. Bezna praxe? Jsou to moje prvni kousky od nich, sice zadny desetitisicovi polozky ale i tak jsem byl prekvapenej.
Registrovaný uživatel
Ak to bol lot dvoch mincí tak je to bežné. Ak to boli dve samostatné položky tak sa mi to ešte nestalo.
Registrovaný uživatel
Mate prosim nekdo zkusenosti s aukcemi Frühwalda? Parkrat uz jsem tady to jmeno zaslechl ale nejak tomu nedaval dulezitost, nyni jsem koukal na jeho aukci na sixbidu kde se mi libilo par kousku ktere trosku sleduju a vyckavam na dobrou koupi a uplne me udivilo jaky horentni sumy tam jsou jako vyvolavaci ceny. Treba priklad, polozka 1280: 30krejcar M.T. 1765 viden koupeny na auree v r.2013 za 3000 tam ma dneska volacku 300e. Nebo treba polozka 1271: 15krejcar Karel VI 1728 graz, ktery se prodava v eshopu oelberger za 8450, ma tady volacku 400e. Je bezny ze v rakousky plati za numismatiku o tolik vic nez u nas?
Registrovaný uživatel
Máte někdo zkušenosti se Sinkonou? Poradíte mi, jak to funguje? Nemám s nimi zkušenosti a nerad bych se do něčeho uvrtal, čeho bych později litoval.
Předem děkuji za radu.
Registrovaný uživatel
Ja len negativne, čo sa týka cla a dph. Ale je možné že to po pár rokoch doriešili.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Ja len negativne, čo sa týka cla a dph. Ale je možné že to po pár rokoch doriešili.

To je zajímavé info, takže Poplatek cca 20%, DPH cca 20% a ještě k tomu clo?
To mi tu cenu skoro zdvojnásobí?
Registrovaný uživatel
Sincona:
Celková přirážka: Aufgeld + MwSt + Clo = 54,2% :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

dula77 napsal
Ja len negativne, čo sa týka cla a dph. Ale je možné že to po pár rokoch doriešili.

To je zajímavé info, takže Poplatek cca 20%, DPH cca 20% a ještě k tomu clo?
To mi tu cenu skoro zdvojnásobí?
Registrovaný uživatel
A jako třešnička na dortu je zaslání do ČR jen na riziko kupujícího.
Registrovaný uživatel
Treba vydražiť cez net a ísť si pre to do Zurichu osobne.
Predpokladám, že sa jedná o tú zaujímavú grošovinu, takže výlet sa oplatí...
Registrovaný uživatel
Každopádně pánové z této aukce jsou jistě odborníci, např. u popisky pol. 2419 bych plakal ...
Registrovaný uživatel
Děkuji za příspěvky, popřemýšlím, jestli do toho půjdu. U nás je to teda mnohem jednodušší a hlavně levnější. Ještě malý dotaz. Jak se do jejich aukce zaregistrovat? Nahoře je okýnko pro E-mail a heslo. To stačí? Pak to nejspíš bude chtít nějaké osobní údaje, adresu atd...
Registrovaný uživatel
to jako fakt??

http://www.oelberger.cz/velke-aukce/12-velka-aukce/frantisek-josef/zkusebni-ag-odrazek-vz-corona1892-1908-b-zn-rl-r-23926

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1