Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zítra si jdu pro minci na poštu,dnes přišla
Registrovaný uživatel
Máte prosím Vás niekto priamy kontakt na niekoho kompetentneho kto má na starosti príjem materiálu do aukcie?
Chcel bu som dať par mincí do tejto aukcie.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Máte prosím Vás niekto priamy kontakt na niekoho kompetentneho kto má na starosti príjem materiálu do aukcie?
Chcel bu som dať par mincí do tejto aukcie.


Aby nebylo pozdě.... My míváme aukci v květnu a deadline pro dodavatele materiálu je na Vánoce. Ale třeba to mají v Šumperku jinak.

Jinak na www.numismatika.cz je kontakt pholub@mybox.cz.
Registrovaný uživatel
Môžem niekoho poprosiť, či by mi poskytol výsledkovú listinu zo 70.aukcie? Vopred veľká vďaka.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Môžem niekoho poprosiť, či by mi poskytol výsledkovú listinu zo 70.aukcie? Vopred veľká vďaka.

http://numismatika.cz/web/CNS-Sumperk/S070_Vysledky/s070v01.htm
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
No pekne. Díkes. Hlavne, že ten web v aukčnom období intenzívne sledujem... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ale aj tak som z toho jeleň...
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ale aj tak som z toho jeleň...

S tým ti nepomôžem. Musíš si lepšie strážiť manželku :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové,
netušíte někdo, co se teď odehrávalo v sobotu kolem položky 527?
V neděli se ve výsledkové listině objevila výsledná částka 23000, ale ta byla brzy smazána. Poté tam naskočilo 600,-. Volačka byla 800,-.
Teď mě mrzí, dvojnásob, že mi v práci nedali volno a nejel jsem tam osobně, vrtá mi to hlavou a nemohu spát :'( .
Předem děkuji za objasnění.
Registrovaný uživatel
Cena nižší než vyvolávačka... Když majitel souhlasí snad může být i holandská d., ale 23 000,-....

Mě by zajímalo, zda posílají vyhraný materiál rovnou a nebo dají vědět. Taky jestli už někdo obdržel.
Rovnost cen a sál má přednost a já nevím, zda jsem vyhrál či ne.
Registrovaný uživatel
Tuším posílají na dobírky aniž víš o co go, vždy mě pošťák překvapí, v peněžence mám tak pětikilo :-D
Registrovaný uživatel
Když limituješ v několika aukcích, které končí cca stejně....
Registrovaný uživatel
S tím problém nemám, když posílám limity, tak to beru tak, že mohu vyhrát vše, tudíž mám celkovou částku doma nachystanou. Se Šumperkem problémy nemám, vždy vyhrané položky přišly celkem brzy, i když častěji tam jezdím osobně. Mívají celkem slušný materiál a tak to stojí zato.
Jen teď sem trochu zmatený z toho krejcaru. Není to zrovna tuctová mince a za 600 to mi nějak nesedí.
Registrovaný uživatel
Tak o peníze snad nejde, problém je, že ani nedají vědět... Ale to tak u CNS obecně, snad mimo prahu
Registrovaný uživatel
Tady nejde o peníze, ale materiál. Něco chcete a kde nic tu nic. Najednou je to v aukci a vy pošlete limit a obratem to vidíte k prodeji na "A" či podobně. Koupit či nekoupit? Poslat další limit? Všude osobně člověk být nemůže jsou i e aukce... Praha posílá obratem.
Registrovaný uživatel
No pokud to byl opravdu Margalík a ve stavu -1/1- a já ho na limit vyhrál za 600,- tak si klidně počkám i půl roku. :D
Registrovaný uživatel
Byl to Hakl
Registrovaný uživatel
Děkuji, já to tušil. Limity byly zrušeny, že?

Ještě se zeptám, to číslo 23000 tam opravdu bylo, nebo jsem měl halucinace?
Registrovaný uživatel
Na numismatika.cz nahráli špatně dosažené ceny. Pak to spravili. Možná proto Vám to nesedělo.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Děkuju, já v pondělí v 5 ráno odjížděl do práce a jen letmo koukl na tuto položku. Trochu mě to rozhodilo. Večer kouknu na Nume a tam 600.
Registrovaný uživatel
Tak já teda taky můžu ze své zkušenosti potvrdit doměnku,která tu už zazněla,že na aukcích v Šumperku to s tou poctivostí není až zase tak horké a svinárny se tam prostě dějí.Schválně jsem čekal jak se tam k tomu postaví,když pošlu skeny obrazovek a podrobný popis mého problému.Mohlo jít třeba jen o omyl,ale kromě jednoho arogantního meilu jsem se odpovědi nedočkal.Takže tam už dražit nebudu.
Registrovaný uživatel
Matess napsal
Tak já teda taky můžu ze své zkušenosti potvrdit doměnku,která tu už zazněla,že na aukcích v Šumperku to s tou poctivostí není až zase tak horké a svinárny se tam prostě dějí.Schválně jsem čekal jak se tam k tomu postaví,když pošlu skeny obrazovek a podrobný popis mého problému.Mohlo jít třeba jen o omyl,ale kromě jednoho arogantního meilu jsem se odpovědi nedočkal.Takže tam už dražit nebudu.


A můžeme vědět o co konkrétně šlo?
Registrovaný uživatel
Jednalo se o jednu položku,kterou jsem dražil a při určité výši jsem přestal,hlavně protože se najednou začal bít sál se sálem,to jsem si řekl dost,tohle pro mě není.No,ve finále jsem zustal s posledním příhozem o dost níže než byla celková cena,v pohodě,tak moc jsem tu minci zase nechtěl.Ale největší překvapení na mě čekalo minulý týden na poště,když mi došla zásilka ze Šumperka i s touto mincí a samozřejmě i s tou divnou cenou.No a z mailu jsem se dozvěděl že jsem si jí vydražil i když jsem už nepřihazoval.Poslal jsem jako důkaz mého tvrzení skeny obrazovky,ale je to už několik dní bez bez odpovědi.Samozřejmě to mohl být i omyl,ale údajně mě tam mají zapsaného jako vydražitele,což je absolutní nesmysl.
Registrovaný uživatel
ajo, taky jsem si u toho vzpomněl, z předminulé dražby mi dorazila od nich jiná položka než jsem vyhrál a ta moje zase ne. Nakonec jsme si to vyměnili u Chládka...
Registrovaný uživatel
Jestli těch skenů máš víc řadě, kde se tvoje dražební číslo neobjevuje (i ten závěrečný "prodáno"), tak by to pro tebe snad mělo být dostatečně průkazné. Tak bojuj:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1