Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Dukát

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Dukát

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Autor Příspěvek
Moderátor
No Chládek - když si nějakou minci prohlížím déle jak dvě minuty, tak už mi ji škubou oranizátoři z ruky :D
Registrovaný uživatel
Pokud mame o neco zajimaveho zajem jezdime na prohlidku v tydnu pred aukci - potom neni problem prohlizet si jeden kus treba pulhodinu.
Registrovaný uživatel
tak po niekoľkých rokoch odmlky sa v sobotu zúčastním aukcie osobne, aj to kôli tomu že mám do Brna cestu.
Registrovaný uživatel
Mohl by mi nekdo prosim rict, zda lze u Dukatu drazit zaslanim limitu pres mail?
Registrovaný uživatel
Ahoj, jde nějak zjistit, zda se položka, na kterou jsem měl limit, vydražila za tento můj limit (je uvedená prodaná za tuto cenu), nebo zda šla za stejnou cenu na sále? Díky.
Registrovaný uživatel
u drazitele, nebo od někoho kdo by to měl zapsáno. Jinak myslím ne
Registrovaný uživatel
Dík. Tak kdyby náhodou věděl, ke komu šla položka 222 Julia Soaemias, budu rád ;-)
Registrovaný uživatel
Pokud si pamatuji tak u Chladka mel vzdy prednost sal a dle drazebnich podminek uvedenych v katalogu aukce je tomu tak stale.
Registrovaný uživatel
Já to chápu tak, ze on neví zda někdo v sále drazil...
Registrovaný uživatel
INXS napsal
Mohl by mi nekdo prosim rict, zda lze u Dukatu drazit zaslanim limitu pres mail?

áno
martinvangelis napsal
Ahoj, jde nějak zjistit, zda se položka, na kterou jsem měl limit, vydražila za tento můj limit (je uvedená prodaná za tuto cenu), nebo zda šla za stejnou cenu na sále? Díky.

nie
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
předešlým díky, už jsem přímo na dukátu svůj "sukces" zjistil :)
Registrovaný uživatel
Katalog na následující aukci je na webu :)
Registrovaný uživatel
ked som drazil live cez www.nume.cz a v sekcii KUPUJI/ZAKOUPENO V ZIVE AUKCI mam vyhratu polozku tak mi este pride aj nejaky potvrdzujuci mail priamo od Dukatu alebo takto je to OK a uz len budem cakat kym mi polozka pride domov na SK formou dobierky?
Registrovaný uživatel
skús si tam zatelefonovať alebo napísať, dobierka je drahá, ideálne zaplatiť na účet.
Registrovaný uživatel
no sak tak by som aj chcel,u nich som este nedrazil, akurat v podmienkach maju ze to posielaju priamo postou..mas pravdu, nebudem spekulovat a napisem im :)
Registrovaný uživatel
Pri registrácii udávaš spôsob doručenia - osobný odber v Brne alebo poštou na dobierku. Ja pôjdem do Brna. Ak si to vieš prevziať v BA, tak ti to môžem zobrať. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi, dakujem za ochotu, uz som to medzicasom poriesil k spokojnosti :-)
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové, nemáte někdo doma staré katalogy Dukátu?
Potřeboval bych zjistit, za kolik šly položky 681 a 818
v 50. aukci ze dne 17.2.2007

Jsou to Pražské 3 krejcary 1658 a 1675I

Předem děkuji
Registrovaný uživatel
Tu 1675 mám já a byla za volačku
Registrovaný uživatel
denary napsal
Tu 1675 mám já a byla za volačku


Děkuji.
Registrovaný uživatel
Asi by nebylo na škodu oživit toto vlákno. 100. aukce fy. Dukát Brno si to zaslouží. Vytvořili jsme pozvánku a jménem majitele firmy pana Chládka Vás mám už teď pozvat...

Katalog zatím není, ale nabídka prý bude mimořádná!

Takže zapište si do diářů! :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nebyla by malá ochutnávka?
Registrovaný uživatel
alfonsoalois napsal
Nebyla by malá ochutnávka?


Zkusím se zeptat... ;)
Registrovaný uživatel
Je tam napsáno možnost dražit online. Takže to bude i někde na Internetu ?
Registrovaný uživatel
99. eaukce je vystavena bez fot. 100. aukce by měla mít katalog s foty a nebo osobně. Stavy často neodpovídají realitě v případě eaukce bez fot. To je moje zkušenost. Reklamace byla vždy uznána, ale poštovné jsem vždy hradil ze svého. Horší je, že jsem se na medaile vždy těšil a bohužel stav neodpovídal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Dukát

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1