Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Hradec Králové

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Byl dnes někdo na aukci v HK? Nevíte za kolik šly položky 120 a 184?
Registrovaný uživatel
pokud jsem si učinil dobré poznámky, tak pol.č.: 120 šla za 7000 Kč a pol. č. 184 za 21000, pochopitelně + 10%
Registrovaný uživatel
Správně.Tu 120 jsem koupil já proti limitu
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo kontakt na někoho z pobočky v HK? Když jsem je před minulou aukcí žádal o zasílání katalogů, tak nikdo nereagoval. Tak nevím, zda jim pobočkový mail funguje. :(
Registrovaný uživatel
Sipkar napsal
Nemáte někdo kontakt na někoho z pobočky v HK? Když jsem je před minulou aukcí žádal o zasílání katalogů, tak nikdo nereagoval. Tak nevím, zda jim pobočkový mail funguje. :(


napiš mi na e-mail v profilu, zařídím ti to
Registrovaný uživatel
karell: mail máš bohužel skrytý :?
Registrovaný uživatel
Sipkar napsal
karell: mail máš bohužel skrytý :?


po přihlášení se mi normálně zobrazuje, napiš mi na bedaw(zavináč)centrum.cz
Registrovaný uživatel
karell: u vlastního profilu to je vidět, ale pro ostatní je nutno povolit - Nastavení » Upravit nastavení, zaškrtnout Veřejná e-mailová adresa a Odeslat
Registrovaný uživatel
Odesláno.
Registrovaný uživatel
Sipkar napsal
Odesláno.


.....také.....
Registrovaný uživatel
khhhh napsal
karell: u vlastního profilu to je vidět, ale pro ostatní je nutno povolit - Nastavení » Upravit nastavení, zaškrtnout Veřejná e-mailová adresa a Odeslat


tak jsem to nastavil, snad to bude fungovat
Registrovaný uživatel
Nebude někde na internetu ke stažení výsledková listina?
Registrovaný uživatel
zdá se, že svůj web v poslední době moc neaktualizují, tak nejspíš ne.
Registrovaný uživatel
Mohl bych poprosit. Neví někdo jak dopadly tyto položky?
114-116, 128, 133, 138, 141, 148, 149, 158, 159, 184, 304, 329, 624, 625, 1535, 1538.

Předem díky.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
milstr napsal
Mohl bych poprosit. Neví někdo jak dopadly tyto položky?
114-116, 128, 133, 138, 141, 148, 149, 158, 159, 184, 304, 329, 624, 625, 1535, 1538.

Předem díky.


bohužel mám jen pár poznámek, takže vím jen: 114-2000 Kč, 115-2800 Kč, 116-2200 Kč, 159-220 Kč, 184-21000 Kč, 1535-600 Kč, více nemám, výsledky na netu z rozhodnutí výboru ani nebudou, pouze v aukčním katalogu
Registrovaný uživatel
Nevíte na kdy se zase v HK plánuje aukce?
Moderátor
Nedele 17.4.2011
Registrovaný uživatel
Má někdo prosím poznamenané výsledky z dnešní aukce?
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Také bych se chtěl zeptat, zda někdo neví, na kolik se dnes v Hradci vyšplhaly položky 450 a 452?
Registrovaný uživatel
450 mě stála 3000
Registrovaný uživatel
Díky, už je to stejně jedno... Došel mi před chvílí mail, že můj limitní lístek dorazil až dnes v 15:17, takže je to stejně všechno pasé... Sice jsem ho odesílal už ve čtvrtek v noci, ale odesílal jsem ho přes telefon, pak jsem byl dva dny na místě bez signálu, takže se někde mejlík potratil... holt balšaja těchnika... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Katalog HK je vystaven zde http://www.numismatika.cz/ a vždy (zatím) když zde nějaký vystavili, tak tam potom dali i výsledky.
Registrovaný uživatel
Na internetu byl zveřejněn katalog 131. členské aukce ČNS pobočky v Hradci Králové, aukce se koná v neděli 7. dubna 2013:

http://cns-hk.sweb.cz/

kdo by chtěl zaslat katalog v tištěné podobě, napište na : bedaw(zavináč)centrum.cz, zařídím to, karell
Registrovaný uživatel
Mohl by mi někdo říct jak na dnešní aukci dopadly tyto položky?

27
321
378
491
493
505
506
519
534
537
552
810
811
Registrovaný uživatel
take se nemuzu dockat vysledku. Hradecti vzdy maji slusne mince, jen se mi tam jeste nikdy nic nepodarilo vydrazit.
Priste tam jedu osobne, doufam

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1