Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Hradec Králové

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Přišlo už někomu vyúčtování z poseldní aukce v H-K?
Registrovaný uživatel
co myslíš vyúčtováním? Dodání zakoupeného materiálu nebo vyúčtování prodaného materiálu jako od dodavatele?
Registrovaný uživatel
Dodání vydraženého materiálu
Registrovaný uživatel
Dnes se dodělávaly dopisy, zítra a pozítří to jde na poštu. Je to docela dost práce...
Registrovaný uživatel
Je to legrace,
všichni jedou do Hradce :P :P :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
jestli jedeš taky, tak budu na prezentaci u dveří, pořád nám vrtá hlavou kdo je kocour...tak pak zamňoukej
Registrovaný uživatel
Budu mňoukat v sobotu večer Pod věží :D :P :twisted: :twisted: :twisted:
petr1596 napsal
jestli jedeš taky, tak budu na prezentaci u dveří, pořád nám vrtá hlavou kdo je kocour...tak pak zamňoukej
Registrovaný uživatel
Ráno na mňa v meste mňaukala taká zrzatá dvojnohá mačička... To si bol ty Garfield ? :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Já nejsem mačíčka, já jsem kocour! Vědí voni vůbec jak se pozná kocour? :twisted: :twisted: :twisted:
Fidzi napsal
Ráno na mňa v meste mňaukala taká zrzatá dvojnohá mačička... To si bol ty Garfield ? :D
Registrovaný uživatel
Garfield = tlstý, lenivý, zrzavý a hlavne "vyčúraný" kocúr, v jednej ruke pizza a v druhej lasagne... :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Omyl! V jedný pacičce Plzeňská 12, a v druhé pacičce...vlastně taky! :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
sigur napsal
Garfield = tlstý, lenivý, zrzavý a hlavne "vyčúraný" kocúr, v jednej ruke pizza a v druhej lasagne... :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Pro nedoslýchavé opakuji, dnes večer "Pod věží" - na Velkém náměstí. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Garfield52 napsal
Budu mňoukat v sobotu večer Pod věží :D :P :twisted: :twisted: :twisted:
petr1596 napsal
jestli jedeš taky, tak budu na prezentaci u dveří, pořád nám vrtá hlavou kdo je kocour...tak pak zamňoukej
Registrovaný uživatel
Budu v Hradci dnes na prohlídce materiálu a pak si sednem do naší spolkové restaurace Sprigfield naproti Adalu. Večer musím domů. Budu mít dnes u sebe nějaké nepopsané Jany a jiné. Když budeš tak se na mě někoho v doptej, Petr
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
účastnil se někdo dnešní aukce? Jaké jsou dojmy? (aukční rekordy, výsledky, očekávání,...)
Registrovaný uživatel
janhiram napsal
Dobrý den,
účastnil se někdo dnešní aukce? Jaké jsou dojmy? (aukční rekordy, výsledky, očekávání,...)


tak aukce tradičně velmi slušná, jeden z rekordů položka 1189 - bankovka 50 zlatých 1851 volací cena 30000 Kč, docílená na sále 190000 Kč............
Registrovaný uživatel
tak to měl dodavatel i vydražitel obrovskou radost :lol: Neví někdo jaká byla finální cena položek č. 1120-1125?
Moderátor
Mě se líbila. Dokonce i pár fufníčků dopadlo. Bohužel, výsledky jsem si psal jen u grošoviny.
Registrovaný uživatel
pro případné zájemce: na webové stránky byl umístěn aukční katalog jarní aukce 2015 (neděle 22.2.2015) ČNS pobočky Hradec Králové:

http://cns-hk.sweb.cz/135_aukce.htm
Registrovaný uživatel
ak by ste tam niekto zablúdil,zaujímala by ma položka 517, jedná sa o dobové falzum,
Registrovaný uživatel
Zdravím,nejede někdo zítra na aukci do Hradce a byl by ochotný napsat mi konečnou částku u těchto položek?Předem děkuji.Položky č.440,572,631,632,634,637,646 a 649.
Registrovaný uživatel
Jhkr dostal si moj email ? Daj vediet. Dakujem.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Dirga666 : 440 - 420, - Ostatní už jsem nesledoval
Registrovaný uživatel
Díky,pochopil jsem správně položka 440 šla za 420 kč?
Moderátor
Ano. Bohužel, pak jsem šel na kafčo.
Registrovaný uživatel
Náhodou položky 110
116
128 neví někdo dosažené ceny.Dík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1