Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Hradec Králové

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
116 - 1800,-
128 - 1000,-

Bez záruky
Registrovaný uživatel
Děkuji za info.
Registrovaný uživatel
Ahoj,nemáte někdo odkaz na výsledky nedělní aukce v H.K.?Pokud někde již jsou,díky.
Moderátor
Na webu ještě nejsou, sledujte tuto stránku:
http://cns-hk.sweb.cz/137_AK.htm
Registrovaný uživatel
Děkuji za odkaz :)
Registrovaný uživatel
440 420
572 500
631 600
632 360
634 400
637 500
640 1300
646 900
649 650

ještě někdo něco? Dostal jsem výsledkovou listinu mailem od kolegy.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
ještě někdo něco? Dostal jsem výsledkovou listinu mailem od kolegy.

Štvrtý deň po aukcii... Prečo nezverejnia výsledky na webe ?
_______________
Processed coin catalogs 3.704 Auctions / 30.200 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Díky moc za info,nevíte,jak je to,když můj limit u 3 položek je stejný s docílenou částkou?
« Poslední úpravu provedl(a) Dirgas666 v 25. 2. 2016, 21:00. »
Moderátor
Fidzi napsal
petr1596 napsal
ještě někdo něco? Dostal jsem výsledkovou listinu mailem od kolegy.

Štvrtý deň po aukcii... Prečo nezverejnia výsledky na webe ?


Dočkej času...jsou to jenom lidi.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
To bohužel nezjistíme, ale dopisy jsou zabalené a pojedou na poštu, pravděpodobně v pondělí. Tak se dočkáte.
Registrovaný uživatel
to Fidzi
Máme vlastní program a limitní část se dělá až po hlavní aukci, ta je v neděli. Takže tak v úterý víme tu limitní část. Výsledky jsem dostal včera.
Připomínám, pane slovenský kolego, že jsme spolek, ne aukční dům, děláme tak, jak zvládáme a děláme to ve volném čase. Zkuste něco takového u Vás uspořádat, rád si tam něco koupím. Jenže se toho asi nedočkám, poněvadž to u Vás z neznámých důvodů nějak chcíplo. Zkuste tam u Vás někomu poradit...
Registrovaný uživatel
Petr, nemusíš sa tak obšírne rozpisovať, lebo zbytočne odbočuješ od témy. Nerozumiem jednému - pokiaľ máte výsledky, tak prečo ich nezverejníte rovno na webe, ale radšej tu vypisujete ceny na jednotlivé položky ? To je celé. Myslené bez akéhokoľvek šikanovania ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.704 Auctions / 30.200 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
dirgas mě o ně požádal, na fb a poptával je i tady, tak jsem si nechal poslat výsledky a napsal mu to, to je celé. Internetové stránky spravuje u nás jeden a jiný dělá limity. Než se to dostane na net, stihnu to sehnat dřív. Ceny mohu napsat i dalším, kdo spěchá. Jako každý rok.
To je ve spolcích tak. Jako se každý rok ptám, proč musíme začínat v šest ráno. Protože Franc Josef nemohl spát. Všechny to štve ale nezmění se to. Stejně tak trvá zveřejnění výsledků na strákách...
Registrovaný uživatel
Nikoliv kvůli FJI. Ale protože jednou před lety v Bratislavě zkusili dražit až od 13-ti hodin, a dopadlo to hrozně. Mezi tím se v hospodě všici ožrali, i ten co pak dražil. Pak se pořád pletl a začínal znovu a až někdy v 8 večer jsme běželi na poslední rychlík a dojeli až nad ránem. Tož tak. :D :D :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
petr1596 napsal
dirgas mě o ně požádal, na fb a poptával je i tady, tak jsem si nechal poslat výsledky a napsal mu to, to je celé. Internetové stránky spravuje u nás jeden a jiný dělá limity. Než se to dostane na net, stihnu to sehnat dřív. Ceny mohu napsat i dalším, kdo spěchá. Jako každý rok.
To je ve spolcích tak. Jako se každý rok ptám, proč musíme začínat v šest ráno. Protože Franc Josef nemohl spát. Všechny to štve ale nezmění se to. Stejně tak trvá zveřejnění výsledků na strákách...
« Poslední úpravu provedl(a) Garfield52 v 28. 2. 2016, 6:03. »
Registrovaný uživatel
Zdravím,už někomu dorazily mince z aukce v Hradci.Několik jsem jich vydražil a stále nic,díky
Registrovaný uživatel
Všechny dopisy s mincemi odešly minulý týden v pátek. Tak se mrkni na poště, jestli se to tam neválí.
Registrovaný uživatel
Díky,ležely na poště,upomínka ve schránce žádná :)
Registrovaný uživatel
Vážení kolegové, pro případné zájemce:
na webu byl umístěn aukční katalog 138. členské aukce ČNS Hradec Králové, která se koná v neděli 18. září 2016

http://cns-hk.sweb.cz/
Registrovaný uživatel
Výsledky aukce z 18.9. zveřejněny na stránkách pobočky :-)
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové, mohl by mi prosím někdo říct, zda má na aukcích v Hradci Králové přednost, v případě stejného příhozu, limit nebo sál?
Registrovaný uživatel
Přednost na všech aukcích ČNS má sál, nutně to ale nemusí znamenat, že byl limitent neúspěšný.
_______________
Registrovaný uživatel
Rakoczi napsal
Zdravím kolegové, mohl by mi prosím někdo říct, zda má na aukcích v Hradci Králové přednost, v případě stejného příhozu, limit nebo sál?

Myslím si, že prednosť v aukcii ČNS HK ma sála. Už sa mi viackrát stalo, že cena skončila na mojom limite, ale položku som nakoniec nezískal.
_______________
Processed coin catalogs 3.704 Auctions / 30.200 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Je to legrace.
Všichni jedou do Hradce! :D :P :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Je to legrace.
Všichni jedou do Hradce! :D :P :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Já ne a teď netrpělivě čekám na výsledky. ;) ;)
Moderátor
Mám poznamenánu většinu cen položek 69 - 254 a 308 - 371.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1