Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Kroměříž

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Kroměříž

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neví snad někdo jak vyšla položka 1011 zlatník 1870 KB ? Děkuji.
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo výsledky z dnešní aukce? Zajímá mě položka 221. Díky.
Registrovaný uživatel
Pobočka ČNS v Kroměříži zanikla, že je u kroměřížského aukčního katalogu uvedené KM NUMIS s.r.o.?
Registrovaný uživatel
Nezanikla, ale už asi žádnou aukci neudělá, protože ta parta co tam aukce v pobočce dělala, založila tu KM-Numis. Tož tak. :twisted: :twisted: :twisted:
Rakoczi napsal
Pobočka ČNS v Kroměříži zanikla, že je u kroměřížského aukčního katalogu uvedené KM NUMIS s.r.o.?
Registrovaný uživatel
A poradaji porad aukce?
Registrovaný uživatel
nasokes napsal
A poradaji porad aukce?


http://www.numismatika.cz/ , zrovna o víkendu byla.
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo prosím poznačené konečné ceny dnešní KM Numis Kroměříž? ( 9.6.2018)

Tyto položky prosím:
411,419,646,908, 912, 1308,1310,1311

Vím, že stačí počkat pár dnů a bude to na internetu, ale znáte to... To čekání, jestli to vyšlo....

Předem moc děkuji.
Moderátor
http://km-numis.cz/vysledky-aukce-c-3/
Registrovaný uživatel
Děkuji, už jsem to taky objevil. Měli to opravdu rychle zveřejněné.
Ovšem pro mě zklamání, moc mi toho nevyšlo.
;)
Registrovaný uživatel
Hm, to já zase počítal s půlkou... B-)
Registrovaný uživatel
Zobrazuje se vám někomu ten přenos ze sálu?
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Zobrazuje se vám někomu ten přenos ze sálu?

Nie. Ak dám sledovať aukciu bez možnosti prihadzovať, tak výsledkom je hláška "Přístup odepřen".

V sobotu rovnako nefungoval prístup na Dukát Brno. Na túto aukciu som mal schválenú registráciu, ale nebolo možné sa pripojiť online. Neustále ma vyhadzovalo. Až po polhodine !!! som dokázal naviazať spojenie, ktoré hneď nepadlo. Potom to už išlo, ale moja položka bola už dávno predaná... :evil:
Internet mi fungoval normálne. Podľa mňa chyba na strane Nume.cz
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Absolutně nechápu, jak ty příhozy fungují. Přihodil jsem nějakou částku, najednou tam byla o 50,- nižší a vyhrál někdo jiný ...
Registrovaný uživatel
A teď údajně vyhrál sál, i když jsem měl limit o 400,- vyšší ...
Registrovaný uživatel
Když přihodí víc lidí, naskočí vyšší částka a přihazuje se dál. Pokud nikdo nepřihodí sníží částku na původní cenu a přihazuje se znovu. Zaznamenal jsem ale i snížení mezi obě částky.
Zajímavé :-) Taky jsem si myslel, že je položka moje, ale vyhrál ji někdo jiný :-(
_______________
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
kacuro napsal
Zobrazuje se vám někomu ten přenos ze sálu?

Nie. Ak dám sledovať aukciu bez možnosti prihadzovať, tak výsledkom je hláška "Přístup odepřen".

V sobotu rovnako nefungoval prístup na Dukát Brno. Na túto aukciu som mal schválenú registráciu, ale nebolo možné sa pripojiť online. Neustále ma vyhadzovalo. Až po polhodine !!! som dokázal naviazať spojenie, ktoré hneď nepadlo. Potom to už išlo, ale moja položka bola už dávno predaná... :evil:
Internet mi fungoval normálne. Podľa mňa chyba na strane Nume.cz


dukát mi jel téměř bezchybně, tak nevím co kde zlobilo ;)
Moderátor
kacuro napsal
A teď údajně vyhrál sál, i když jsem měl limit o 400,- vyšší ...


vysvětlení:
software nume je nějak postavený a nejde do něj pro čistou online aukci (na rozdíl do Dukátu, kde je sál i internet) udělat zásahy
takže zobrazené příhozy "sál" představují limity došlé před aukcí = pokud je to tak jak píšeš, vyhrál ve skutečnosti Tvůj limit
Registrovaný uživatel
Aha, pamatuji si, ze jsi mi rikal v Polsku, ze to pobezi jen pres internet, ale pak me zmatnul ten "sal". Myslel jsem, ze jste nakonec udelali i normalni aukci v sale. Ta hlaska "sal" byla nestastne zvolena, kdyby tam bylo "limit", bylo by to pochopitelnejsi. System prihozu jsem pochopil az po prispevku kolegy lub121, ale to uz mi nekolik polozek uteklo :(
Registrovaný uživatel
lub121 napsal
Když přihodí víc lidí, naskočí vyšší částka a přihazuje se dál. Pokud nikdo nepřihodí sníží částku na původní cenu a přihazuje se znovu. Zaznamenal jsem ale i snížení mezi obě částky.
Zajímavé :-) Taky jsem si myslel, že je položka moje, ale vyhrál ji někdo jiný :-(


a tohle se dělá kde??

např. vyvolávačka je tisíc. limit 4tis. sál draží do 8tis, kde už to nikdo nechce. některé společnosti tím pádem přiklepnou za 7tis sálu (bez možností dražení netu na této částce), jiné sníží např. na 7,5tis a čekají, zda někdo vezme a přiklepnou. že by se ale dražilo opět od tisíc nebo od 4 ... to tak max. když udělá licitátor renonc.
Registrovaný uživatel
Zdravím, nemáte někdo poznamenané ceny olomouckých ražeb ze včerejší aukce? Konkrétně 506,507,508,522, 523 a 530? Děkuji za odpověď :)
Registrovaný uživatel
3200, 4200 a 2000, prvé tri
Registrovaný uživatel
Dula77, děkuji ;)
Registrovaný uživatel
Výsledky aukce z 13.6.2020
http://km-numis.cz/wp-content/uploads/2020/06/vysledky_km_7.pdf
Registrovaný uživatel
Taky děkuji za odkaz :)
Registrovaný uživatel
Ať to dají na nume, komu se to chce dohledávat :-D ještě že nejsem netrpělivý

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Kroměříž

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1