Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
loutkař napsal
Ty ceny jsou několikanásobně přestřelené, a proto doufám, že se žádný pitomec na ty mince nechytí! Pokud ano, tak dobře mu tak. Například cena za toho Vladislava typ Hás XV je sci-fi jako cyp, něco takového by nevymysleli ani ve Hvězdných válkách :D :D

Absolútny súhlas, pozrel som na tie jeho aukcie a ceny ma skoro položili. ;)
Registrovaný uživatel
S tim panem co nabizi maleho lva a dalsi veci jsem byl pred casem v kontaktu, zdal se celkem rozumny a se zajmem o mince, ale cenove predstavy mel trochu mimo realitu - jak je ostatne videt.
Registrovaný uživatel
Myslím, že to je nachystáno pro určitého kupujícího tuším m...o, který vše skupuje za neskutečné ceny. Ale to už se tady probíralo.
Registrovaný uživatel
Já jsem mu napsal, že je to nesmysl, tak do toho snad nepůjde. Ten člověk co to prodává, tak má minimálně 3-4 nicky a znám jeho jméno, tady myslím nevystupuje.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Chlapci, grošovina letí nahoru! Mrkněte na jeho nabídky. U toho lva v kleci mi příjde, že má opravovanou dírku...

http://aukro.cz/gros-vaclavii-tkz-maly-lev-rrr-top-i5889167739.html


Kdepak tam tu dirku vidis? Me spis prijde jestli nemel ousko, ikdyz to zni nepravdepodobne.
Registrovaný uživatel
loutkař napsal
Určitě bych nikdy nic tak drahého nekoupil od někoho, kdo nemá žádný komentář (přitom registraci na aukru má již několik let). To vždy smrdí ...



Ceny jsou asi vtip. :) Ale komentare ma, mel jsem pocit, ze ma pres tisic pozitivu?
Registrovaný uživatel
Nad lvem, za rex mi příjde nějaká práce v ploše u hrany, možná nějaké letování. Nicméně je ta cena stejně minimálně krát dvě, jestli má stopu, tak krát čtyři....
Registrovaný uživatel
Né že bych mu to nepřál, to zase né... Když to někdo koupí tak ať si vydělá ale tohle už chlapec trochu přehnal...

http://aukro.cz/ferdinand-iii-tolar-1638-kutna-hora-rrr-i5889242523.html
Registrovaný uživatel
Ten myslim nabizel obycejneho Vaclava Sm. 2 v prumernem stavu jako RRR raritu za 10tis. Kc. Proti tomuto tedy za pakatel:)...
Registrovaný uživatel
navíc už to vystavuje znovu.... nějak se mu to neprodalo :-)
Registrovaný uživatel
I když by se na právě probíhající aukce nemělo upozorňovat, přesto mi to nedá, abych numismatické zájemce o vzácné československé mince neupozornil na právě probíhající aukci číslo 5903877119.
Název aukce zní "falzum nebo original ??" a v popisu prodejce mimo jiné píše "Nabízím tuto hledanou a krásnou minci z roku 1963 s tečkami. Mince je asi falzifikát nevím to jistě nechám to na vás."
Osobně se přikláním k tomu, že mince je možná padělek, na který byly "přidělány" tečky a jenom tak pro zajímavost viz 10 mincí tohoto desetihaléře, které byly na Aukru prodány za nejvyšší cenu - 3.550 Kč, 3.555 Kč, 3.800 Kč, 3.990 Kč, 4.550 Kč, 5.101 Kč, 5.200 Kč, 5.800 Kč, 6.700 Kč, 9.100 Kč a poslední obrázek je mince, která se právě draží.
Za povšimnutí stojí také ta skutečnost, že právě u této dražené mince je tečka téměř u čísla 1 v letopočtu a navíc pokud se řádně prohlédnete všechny již prodané mince tak u jedné je tato odlišnost také, o co se vlastně jedná?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na těch fotkách vidím tři mince s většími tečkami (od konce liché) bohužel jsou to vždy i horší fotky. Nebo to nejsou horší fotky a jsou to čínské kopie vzácných mincí? Nekupoval bych bez osobní prohlídky.
Registrovaný uživatel
Lidé asi začali objevovat svět vážné hudby - i když na druhou stranu musím říct, že Smetana s Dvořákem jsou opravdu k nezaplacení :-)
http://aukro.cz/sada-obeznych-minci-2005-smetana-dvorak-cd-i5887059287.html
Registrovaný uživatel
Minimálně 9. a poslední, budou čína.Soustředit se na hranu.Kulatá nevzhledná hrana = chinese ;-)
Registrovaný uživatel
Horacio napsal
Lidé asi začali objevovat svět vážné hudby - i když na druhou stranu musím říct, že Smetana s Dvořákem jsou opravdu k nezaplacení :-)
http://aukro.cz/sada-obeznych-minci-2005-smetana-dvorak-cd-i5887059287.html

Malta - to je nekde na Marave? :-)
Jinak sada se prodavala uz i pres 4000,- klasika se ceni vzdy
Registrovaný uživatel
aukro vám funguje normálne? nedarí sa mi zaplatiť poplatky.
Registrovaný uživatel
Si to tam tak projizdim a zasnu nad tim jakou praci si daji lide s nafocenim, vystavenim a jeste plati za kazdy vystaveni hromad bordelu a svete div se, sem tam to i nekdo koupi XDD ale stejne jim prodej tech par kousku nemuze zaplatit ani prd z poplatku za vystaveni. No nechapu, asi nekdo doufa ze neco z toho vystavenyho bude zazracny RRRRRRRRR
Registrovaný uživatel
ne všichni jsou nároční :)
Registrovaný uživatel
Každý začíná. Když spočítám čas věnovaný prodeji na Aukru, jsem v mínusu, ale mám to vyhodit, darovat nebo co s tím. Každý nemá na drahé věci, ale chce sbírat a baví ho to. Něco koupí, něco sežene i nastuduje a za pár let může mít obsahově i finančně slušnou sbírku. Rozšíří si obzory o období ražeb a v případě např. našich pamětních mincí i osobností nebo událostí.
Registrovaný uživatel
Já to cas od casu daruju. Nerikam ze se musí sbírat za tisíce atd ale podle poctu prihazujicich bo spis neprihazujicich já jasny jestli je o to zajem. A proste trápit se s fotkama,vystavovanim a ještě za to platit XD.
Registrovaný uživatel
Tahle diskuze patří už spíše do pokecu. Někoho to baví. Někdo stále zvelebuje např. svůj automobil (myje, leští atd.). Každý něčím tráví čas.
Registrovaný uživatel
tak nevím, asi nejsem na tom tak dobře, abych mince za stovky, tisíce a někdy i víc daroval. radši si to nafotím a prodám. poplatky rozhodně nejsou nic děsného a fungují téměř všude (resp. jde jen o stranu)...
Registrovaný uživatel
Tak já nevím ale vystavovat desítky feniku haleru mrtvejch krejcaru a co já vím čeho všeho po 6korunach ATP, nevšim sem si ze by tam byl nějaký prihoz. Nevím no. Me to proste udivilo. Taky nerozdavam stovkove položky ale když tuhle potřeboval 20h 98rok aby mel komplet hliník tak sem mu ho poslal za postovny. A až toho budu mít 5kg tak to vyfotim a třeba prodam jako konvolut. Fotit desítky naprosto běžných minci s cenou v řádech korun me proste nebere. Ještě když jich 99%neprodam a akorad budu platit za vystaveni. ;)
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/bily-penis-1573-maxmilian-ii-krasny-kus-i6583600098.html

:lol:
Registrovaný uživatel
Chvili jsem premyslel kde by jako ten penis na minci mel byt nez mi to doslo! :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1