aukce na Aukru
Moderátoři: smith.
Stránka: « < ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... > »
Autor | Příspěvek |
#3701 19. 1. 2017, 17:04
Registrovaný uživatel |
Zami lepsi kousky tam ma. Ale to NCG je fakt parani zajimalo by me co je za obrazek na tom holografu, asi tam bude prostrednicek XDDD Ale nejhezci je ten 5dolar s indianem XDD
#3702 27. 1. 2017, 22:18
Registrovaný uživatel |
chcem sa opýtať. Ako predajcovi sa mi nedá udeliť komentár kupujúcim. Je to nejaká aktualizácia alebo je to len dočasná chyba.
_______________ |
#3703 27. 1. 2017, 22:28
Registrovaný uživatel | |
#3704 28. 1. 2017, 7:13
Registrovaný uživatel |
ďakujem. Speje to naozaj k horšiemu.
_______________ |
#3705 28. 1. 2017, 9:37
Registrovaný uživatel |
#3706 28. 1. 2017, 9:51
Registrovaný uživatel |
Hlavně je to past právě pro prodejce, protože nebudou vědět, jaká svoloč jim přihazuje na zboží!
#3707 28. 1. 2017, 9:55
Registrovaný uživatel |
Me jako kupujicimu to vadi. V pripade, ze se s prodejcem domluvim nad ramec obchodu je pochopitelne pozitivni rating obou stran dulezity alespon pro tu spetku duvery. Bez te se obchody dle meho tezko uzaviraji.
#3708 28. 1. 2017, 10:10
Registrovaný uživatel |
#3709 28. 1. 2017, 10:14
Registrovaný uživatel |
To je jasne. Ale ja mluvim o moznosti opakovaneho nakupu / prodeje. V tomto pripade rozhodne hodnoceni kupujiciho nemuze skodit. To ani v pripade jednorazove koupe. Pokud se ovsem jedna o "ferovykupujici". Ze? |
#3710 28. 1. 2017, 11:04
Registrovaný uživatel |
škodit nemůže, ale nic extra na tom nevidím. jako obchodník chcete "každého" zákazníka. pokud vím, tak se ostatní podmínky nemění a žádná revoluce a zneužívání se nekoná. navíc aukro docela dobře funguje v tom, že vrací provize a stále můžete oslovit zájemce o lvl níže, takže na tom můžete ve finále vydělat...
#3711 28. 1. 2017, 12:16
Registrovaný uživatel |
Na druhou stranu neseriózní prodejce, který zamlčí vady nebo špatně zboží zabalí a ono přijde poškozené a pod. se po negativním komentáři kupujícímu zpravidla mstil také negativním komentářem. To vedlo k tomu, že se kupující báli negativy dávat, i když šlo o velmi špatnou zkušenost s prodávajícím. Já třeba na Aukru nemám čistý štít přesto, že jako prodávající jsem nikdy problém neměl, ale proto, že jsem se nezdráhal dát negativ vyloženě sprostým prodejcům. Spolehlivě následovala vždy odveta v podobě negativu také mně. Myslím proto, že opatření Aukra není nesmyslné, i když uznávám, že v důsledku bude chybět možnost poukázat na šméčka kupující, co neodeberou zboží nebo neoprávněně reklamují a prudí...
#3712 28. 1. 2017, 12:32
Registrovaný uživatel |
Ma to svuj smysl. Asi jsem mel stesti a na vylozene neseriozni jednani jsem jako kupujici nenarazil, takze se vse obeslo bez odvetnych akci.Volitelne kometare by asi byla zlata stredni. Uvidime.
#3713 28. 1. 2017, 12:37
Moderátor |
Určitě přibyde negativů od kupujících - oprávněných i neoprávněných - když nebude hrozit odveta. Je třeba důsledně žádat Aukro o vrácení provize u každého neplatiče - doufejme, že systém trestných bodů a následné odstavení opakovaných neplatičů zůstane beze změny.
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 28. 1. 2017, 12:39. » |
#3714 29. 1. 2017, 2:29
Registrovaný uživatel |
Trosku z jineho soudku. Nejedna se jen o vylomeny punc? Kousek te pricky v ecku tam vidim a jako nepopsana varianta mi to neprijde.
http://aukro.cz/prazsky-gros-vaclava-ii-varianta-rr-i6689911636.html |
#3715 29. 1. 2017, 7:57
Registrovaný uživatel |
Podle mě by to C být mohlo, protože celá linka vnitřní části litery je pěkně ostře ohraničená. Takže je dost pravděpodobné, že písmeno bylo vypuncováno retrográdně otočeným puncem pro D, které má o kousek dál v opise v podstatě identický tvar.
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 29. 1. 2017, 8:00. » |
#3716 31. 1. 2017, 0:10
Registrovaný uživatel |
Koukal jsem na to znovu a souhlasim. Hlavne pismeno E je nahore a dole malicko zuzene i.e. nad a pod mistem kde se stredni pricka schazi s pravym okrajem. To by muselo byt videt i v pripade, ze pricka nebyla vyrazena a v tomto pripade u posledniho pismene tomu tak neni, tudiz opravdu C.
#3717 1. 2. 2017, 5:30
Registrovaný uživatel | |
#3718 1. 2. 2017, 13:24
Registrovaný uživatel |
Mohu se zeptat o jakém konkrétním písmenu je to diskuse? Děkuji
#3719 1. 2. 2017, 13:32
Registrovaný uživatel |
Už to vidim BOHEMIC omlouvám se :-) |
#3720 5. 2. 2017, 11:24
Registrovaný uživatel | |
#3721 5. 2. 2017, 12:17
Registrovaný uživatel |
Zavání to Čínou
#3722 5. 2. 2017, 12:45
Registrovaný uživatel |
Sú to fejky. Hodnota 1,5 USD
_______________ Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :) Sent from my ZX Spectrum |
#3723 14. 2. 2017, 20:13
Registrovaný uživatel |
Co na ne rikate kolegove? Prave/leve? :-)
http://aukro.cz/od-kacky-20-koruna-1913-i6706480178.html http://aukro.cz/od-kacky-20-koruna-1916-i6706481154.html |
#3724 14. 2. 2017, 20:17
Registrovaný uživatel |
Jedná se oficiální zlaté repliky nesehnatelných dvacek, takže z toho pohledu pravé jsou - jsou značené ,,R"" za slovem SCHWARTZ.
Pokud jsou však nabízené jako původní, staré ražby, tak je to podvod.
#3725 14. 2. 2017, 20:27
Registrovaný uživatel |
Seznam uživatelů · Seznam správců · Statistiky · RSS kanál
Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky | UseBB 1