Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zami lepsi kousky tam ma. Ale to NCG je fakt parani zajimalo by me co je za obrazek na tom holografu, asi tam bude prostrednicek XDDD Ale nejhezci je ten 5dolar s indianem XDD
Registrovaný uživatel
chcem sa opýtať. Ako predajcovi sa mi nedá udeliť komentár kupujúcim. Je to nejaká aktualizácia alebo je to len dočasná chyba.
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/aukro_post_-442816#post442816
Registrovaný uživatel
ďakujem. Speje to naozaj k horšiemu.
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
Hlavně je to past právě pro prodejce, protože nebudou vědět, jaká svoloč jim přihazuje na zboží!
Registrovaný uživatel
Me jako kupujicimu to vadi. V pripade, ze se s prodejcem domluvim nad ramec obchodu je pochopitelne pozitivni rating obou stran dulezity alespon pro tu spetku duvery. Bez te se obchody dle meho tezko uzaviraji.
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal

To je jasne. Ale ja mluvim o moznosti opakovaneho nakupu / prodeje. V tomto pripade rozhodne hodnoceni kupujiciho nemuze skodit. To ani v pripade jednorazove koupe. Pokud se ovsem jedna o "ferovykupujici". Ze? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
škodit nemůže, ale nic extra na tom nevidím. jako obchodník chcete "každého" zákazníka. pokud vím, tak se ostatní podmínky nemění a žádná revoluce a zneužívání se nekoná. navíc aukro docela dobře funguje v tom, že vrací provize a stále můžete oslovit zájemce o lvl níže, takže na tom můžete ve finále vydělat...
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu neseriózní prodejce, který zamlčí vady nebo špatně zboží zabalí a ono přijde poškozené a pod. se po negativním komentáři kupujícímu zpravidla mstil také negativním komentářem. To vedlo k tomu, že se kupující báli negativy dávat, i když šlo o velmi špatnou zkušenost s prodávajícím. Já třeba na Aukru nemám čistý štít přesto, že jako prodávající jsem nikdy problém neměl, ale proto, že jsem se nezdráhal dát negativ vyloženě sprostým prodejcům. Spolehlivě následovala vždy odveta v podobě negativu také mně. Myslím proto, že opatření Aukra není nesmyslné, i když uznávám, že v důsledku bude chybět možnost poukázat na šméčka kupující, co neodeberou zboží nebo neoprávněně reklamují a prudí...
Registrovaný uživatel
Ma to svuj smysl. Asi jsem mel stesti a na vylozene neseriozni jednani jsem jako kupujici nenarazil, takze se vse obeslo bez odvetnych akci.Volitelne kometare by asi byla zlata stredni. Uvidime.
Moderátor
Určitě přibyde negativů od kupujících - oprávněných i neoprávněných - když nebude hrozit odveta. Je třeba důsledně žádat Aukro o vrácení provize u každého neplatiče - doufejme, že systém trestných bodů a následné odstavení opakovaných neplatičů zůstane beze změny.
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 28. 1. 2017, 12:39. »
Registrovaný uživatel
Trosku z jineho soudku. Nejedna se jen o vylomeny punc? Kousek te pricky v ecku tam vidim a jako nepopsana varianta mi to neprijde.

http://aukro.cz/prazsky-gros-vaclava-ii-varianta-rr-i6689911636.html
Registrovaný uživatel
Podle mě by to C být mohlo, protože celá linka vnitřní části litery je pěkně ostře ohraničená. Takže je dost pravděpodobné, že písmeno bylo vypuncováno retrográdně otočeným puncem pro D, které má o kousek dál v opise v podstatě identický tvar.
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 29. 1. 2017, 8:00. »
Registrovaný uživatel
Koukal jsem na to znovu a souhlasim. Hlavne pismeno E je nahore a dole malicko zuzene i.e. nad a pod mistem kde se stredni pricka schazi s pravym okrajem. To by muselo byt videt i v pripade, ze pricka nebyla vyrazena a v tomto pripade u posledniho pismene tomu tak neni, tudiz opravdu C.
Registrovaný uživatel
Tak nakonec docela hustá cena. Fakt je ten, že bez ohledu na popletené písmenko je ten groš trochu zvláštní. Zdá se jenom mně, že je ten lev nějakej vyhublej? I koruna na druhé straně má tak tenkou obroučku, že se na ní nemohli trefit s perlami.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mohu se zeptat o jakém konkrétním písmenu je to diskuse? Děkuji
Registrovaný uživatel
Wenn napsal

Už to vidim BOHEMIC omlouvám se :-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Chtěl bych se optat na Váš názor na prodané dolary 1879 a 1882
oba se značkou CC, oba mají schodnou váhu 26,73g. a stejné kazy na zadní straně,
jeden byl prodán přes 5 tisíc a druhý přes 3.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zavání to Čínou :D
Registrovaný uživatel
Sú to fejky. Hodnota 1,5 USD
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Co na ne rikate kolegove? Prave/leve? :-)
http://aukro.cz/od-kacky-20-koruna-1913-i6706480178.html
http://aukro.cz/od-kacky-20-koruna-1916-i6706481154.html
Registrovaný uživatel
Jedná se oficiální zlaté repliky nesehnatelných dvacek, takže z toho pohledu pravé jsou - jsou značené ,,R"" za slovem SCHWARTZ.
Pokud jsou však nabízené jako původní, staré ražby, tak je to podvod.
michal8309 napsal
Registrovaný uživatel

Nové téma Další příspěvek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1