Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mne je jedno z akym ziskom predavaju mince,lem to nejak nesedi z ich profilom ktory maju na stranke,kde si zakladaju na serioznosti.Problem je ten že vedome klamu a zavadzaju v popise minci.Toto o sebe piše na stranke...
Michal Bukovčák
SENIOR 1954
150 rokov staré mince zdedené po predkoch sa pri svojom náhodnom objavení na poschodí rodičovského domu stali začiatkom celoživotnej vášne, ktorá pretrváva až dodnes. Avšak aj napriek dlhoročným skúsenostiam a nesmiernym znalostiam v odbore sa z neho nikdy nestal obchodník a svoju záľubu nikdy nevyužil na komerčné účely. Svojou múdrosťou a rozhľadom reprezentuje prvotriedneho odborníka a znalca, no predovšetkým človeka s prirodzenou intuíciou a vyvinutým citom pre to, čo má v živote skutočnú hodnotu.
_______________
Registrovaný uživatel
To je právě to, přišli mi jako seriozní obchodníci a když měli něco na aukru, tak jsem to bral jako záruku pravosti a toho, že kupuji přesně to, jak je to prezentováno a že nic nezatajují. Tohle mě velmi zklamalo a budu kupovat mince už jen na renomovaných aukcích
« Poslední úpravu provedl(a) none-m v 8. 1. 2018, 15:15. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Co je na tom koupit minci a druhý den ji nabídnout za 2x? Cena je snad konsenzem ne?

Asi si nepostrehol, že tu nikto nespochybňuje výšku ceny, ale zamlčanie skutočného stavu mince.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
none-m napsal
To je právě to, přišli mi jako seriozní obchodníci a když měli něco na aukru, tak jsem to bral jako záruku pravosti a toho, že kupuji přesně to, jak je to prezentováno a že nic nezatajují. Tohle mě velmi zklamalo a budu kupovat mince už jen na renomovaných aukcích


A vy si myslíte, že na některých renomovaných aukcích nejsou nabízeny padělky?

Pokud chcete kupovat mince, musíte být především vyzbrojen znalostmi a ty se nenaučíte sledováním fotek.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa 1: tak samozřejmě, že se tam najdou, ale kontrolují to profíci. A pokud i ten profík nepozná falzum, které má v ruce, jak ho potom má poznat člověk, který sice má nějaké znalosti, ale je to k ničemu, když přední odborníci se přou o pravosti mincí a mnohdy nedokážou s určitostí říct, že se jedná o falzum či nikoliv. Přece jen ale ty renomované aukce nebudou mít tolik falz a hlavně nemají zapotřebí dělat takovéto nekalé praktiky, protože jim jde o pověst.
Registrovaný uživatel
none-m napsal
Evropa 1: tak samozřejmě, že se tam najdou, ale kontrolují to profíci. A pokud i ten profík nepozná falzum, které má v ruce, jak ho potom má poznat člověk, který sice má nějaké znalosti, ale je to k ničemu, když přední odborníci se přou o pravosti mincí a mnohdy nedokážou s určitostí říct, že se jedná o falzum či nikoliv. Přece jen ale ty renomované aukce nebucou mít tolik falz a hlavně nemají zapotřebí dělat takovéto nekalé praktiky, protože jim jde o pověst.


I ten, kdo prohlíží mince a bude mít poctivé předsevzetí, nemůže rozumět všemu.

Bohužel i v aukcích jsou vědomě dražena falza. Vše je pouze o penězích, o poctivosti, či hladovosti.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Souhlasim s tim, ze poradatel nema sanci rozpoznat veskera falza, ale ferovy poradatel je bez problemu stahuje a vraci. Pravidelne pozoruji velke svetove aukce jak prubezne v katalogu mizi mince a nahrazuje je obrazek "Stahnuto". A to dokonce i u specializovanych prodejcu!

U nas vidam falza v aukci pravidelne, kdysi jsem na ne upozornoval, ale bylo mi durazne doporuceno, at to nedelam, ze tak akorat nasyram lidi. Ehm ehm.
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Tak prinejmensim to neni ferovy obchod. Alespon ne pro puvodniho prodejce :D



ten to jakože prodal proti své vůli?
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
ferovyobchodnik napsal
Co je na tom koupit minci a druhý den ji nabídnout za 2x? Cena je snad konsenzem ne?

Asi si nepostrehol, že tu nikto nespochybňuje výšku ceny, ale zamlčanie skutočného stavu mince.


ne, tys asi nepostřehl, že se tady tahle praktika dává zarovno normálnímu obchodování...


m1234

Citovat
#3798 8. 1. 2018, 14:19
Registrovaný uživatel
Registrován: Dub 2014
Příspěvky: 2101


none-m napsal
psal jsem mu schválně o detail dukátu, tak jsem zvědavý.


none-n,ja predajcu poznam velmi dobre,su to podvodnici a šmejdi !!! Ak niekto od nich niečo kupi koleduje si o riadny pruser.Kupuju poškodene mince,daju ich opravit a potom za 2-3 nasobok predavaju.Ich bežna prax je kupit vzacnu mincu a o par dni ju už ponukaju za 2 nasobnu cenu.Chytaju takto na lep neskusenych investorov.Ak ich nazyvam šmejdi tak to im ešte lichotím.
Registrovaný uživatel
Chronologicki o predajcovi toho čislovaneho dukatu:
1.ich stranka-poctivejši a serioznejši ako matka Tereza,chyba im iž len svatožiara nad hlavami.
http://bukovcakasyn.sk/o-nas/
2.Realita -predaj čislovaneho dukatu na aukre,ktory prešiel "plastickou operaciou".
3 Že to nie je nahoda dokazuje predaj dukatu Karol VI 1737, dukat pred "plastikou"dokazuje priloženy link.Ten isty dukat ponukany tymito podvodnikmi na str./25/,už po "plastike",dierka sa zazračne stratila, o oprave ani zmienka ,to by sa asi horšie predavalo.
https://www.sixbid.com/browse.html?auction=2627&category=54744&lot=2207480

https://doc-0o-c4-apps-viewer.googleusercontent.com/viewer/secure/pdf/2np8766otguh916pubp5siglpp008keu/lef8ufvouu86bt0es4h9ra1tgbo1eo31/1515420900000/gmail/09788207137310387688/ACFrOgBJmlJx0h2rGFNkSYSXCCYckoLvK75DpDJcBozf0HXqTBLASDL-zCQcjRCyUsalG7JzIlAsrVoGsnlnTdXMN0kS9JrbGXgbJkLg0Cz4IcEhBuZz1SCdhg-t1Ms=?print=true&nonce=20cq5scvrv7cc&user=09788207137310387688&hash=pbk3bhrg2uiij9p7dvtilp02sprrjgdq
Zaver si urobte sami.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Svojou múdrosťou a rozhľadom reprezentuje prvotriedneho odborníka a znalca ...


Me osobne by odradilo uz jen to, ze o sobe nekdo tvrdi, ze je moudry ....
Registrovaný uživatel
stránka o nás je dost hustá :D
Registrovaný uživatel
nediv sa, keď sú v predaji "supertolary", tak ostatní si o tom myslia svoje ;)
Registrovaný uživatel
Nejsou nahodou ty tolary se "super patinou" vsechny umele patinovany? Mi to tak teda pripada.
Registrovaný uživatel
Zeptám se nevíte někdo zda mají jediný nick na Aukru? Podle fotek v rukavicích mi to silně připomíná jiného uživatele - minceBratislava, nebo tak nějak se jmenuje. Myslím že vloni koupil číslovaný dukát na Aurei ve šperku a zanedlouho byl vyndaný ze šperku prodáván na Aukru a skončil cca trojnásobek. Asi se o tom taky tady psalo.
Moderátor
Starsi hodnoceni aktualniho uzivatele "B." odkazuji na aukce v archivu Aukra prodejce mincabratislava, takze jak je videt, je na Aukru mozne i prejmenovani...
Registrovaný uživatel
Zdravím, na Aukru jsem prodal minci, ale kupující nevyplnil Kontaktní formulář. Peníze mám na účtu. Jak zjistím údaje o kupujícím? Díky
Moderátor
sucky7:
https://tech.aukro.cz/topic/612/jak-zjistit-adresu-kupuj-iacute-c-iacute-ho
Registrovaný uživatel
numismat, děkuji. obrátil jsem se na Aukro tým.
Registrovaný uživatel
Ted jsem řešil stejný problem.nemate nastaveno,aby vám chodilo oznámení o prodeji vašeho zboží.v nastavení si to označte. Jinak maily na tyto kupující vám aukro pošld. Stačí vyplnit kontaktní formulář
Registrovaný uživatel
none-m : Zdravím, kde prosím nastavím oznámení o prodeji mého zboží?. Díky
Moderátor
https://aukro.cz/moje-aukro/muj-ucet/oznameni
Registrovaný uživatel
Díky, myslím že je to tohle, neměl jsem to zaškrtlé.
"Oznámení o skončení Vaší aukce"
Moderátor
ano, to je ono
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Chronologicki o predajcovi toho čislovaneho dukatu:
1.ich stranka-poctivejši a serioznejši ako matka Tereza,chyba im iž len svatožiara nad hlavami.
http://bukovcakasyn.sk/o-nas/

Zaver si urobte sami.


Od pohledu poctivé tváře :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1