Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No,nakonec šel dnes dukát přes půl mega...
Výherce má sice jen 33 komentářů,ale mám jej ve své databázi..

Vzhledem k nepoctivosti firmy Bukovčák..atd.ode mne dostal odkaz na celou zdejší diskuzi..
Registrovaný uživatel
Ojebávači
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Lopez1506 napsal
No,nakonec šel dnes dukát přes půl mega...
Výherce má sice jen 33 komentářů,ale mám jej ve své databázi..

Vzhledem k nepoctivosti firmy Bukovčák..atd.ode mne dostal odkaz na celou zdejší diskuzi..

To bude prekvapeny ked zisti čo kupil.To bude zaujimava reklamacia- podvod za pul mega ,to je už na par rokov v chladku.
_______________
Registrovaný uživatel
Znáte je někdo osobně?
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
http://www.pictame.com/user/bukovcakasyn/5730893604

hromada fotek ve stylu 'najdi nejrychleji 5 zlodějin'.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Výherce od koupě odstoupil a zdejší diskusi přeposlal firmě Bukovčak...
Předpokládám že ani moudrý senior,ani junior s obchodním duchem nebudou mít"koule"na to se zde vyjádřit...
Registrovaný uživatel
myslím, že za tu dobu, co takhle působí, už zažili spoustu rozhořčených zákazníků a umí v tom chodit
Registrovaný uživatel
Vydražil jsem medaile na "A" . Prodejce mi oznámil, že jeho známí mu je nedá, protože cena je nízká. Medailí a výherců bylo více.
Napsal jsem na "A" a odpověď je cca že prodejce porušil pravidla. Tak jsem jim napsal, jestli hodlají podobné praktiky uznávat jako pravidlo. Uvidíme. Negativní hodnocení .....
Nemáte někdo z poslední doby podobnou zkušenost?
Registrovaný uživatel
none-m: Z me zkusenosti je mozne, ze tech rozhorcenych zakazniku bude pomalu. Znam na eBayi prodejce, kteri nepretrzite prodavaji padelky a doryvane mince, maji i tisice hodnoceni, ale prumer 99.9% jasne rika, ze jsou vsichni spokojeni :)
Moderátor
taho: Aukro neni v dobre kondici, viz https://tech.aukro.cz/
Dusledkem jsou nizsi prodeje a dosazene ceny v nekterych kategoriich, nervozita prodejcu a zrejme i tymu Aukra, protoze popisovane problemy nedokazou rychle odstranit. Mnozi prodejci omezuji prodej, vyckavaji nebo odchazeji jinam. Muze dochazet i k vyse popsanym situacim - obavam se, ze pro Aukro je to v teto dobe zcela nepodstatne, protoze resi jak prezit. Tezko ted odstavi prodejce, od ktereho inkasuji provize...
Moderátor
Tovy: presne tak, ostatne i ten Slovak ma hodnoceni 99,5% a cistou neposkvrnenou 5 za
Shoda předmětu s popisem
Registrovaný uživatel
numismat souhlasím. Nebýt jednoho prodejce, který dokola nabízí.... Bohužel A nemá konkurenci a o ebay
začínáme s kolegou přemýšlet (nákupy).
Registrovaný uživatel
já to tady sleduju z pozice milovníka mincí a historie, tak nějak bokem, a říkám si, jako programátor bych jim za ty uvedené hodiny odevzdal perfektní otestovanou práci. zároveň ale nechci být tím, kdo řekne "uděláme Aukro fork" faster better cheaper, ale nějakých 20% práce na tom klidně dám. a jestli neumí udělat aukční portál, ať si vylížou
Registrovaný uživatel
...aj toto je predaj drahej, drevenej krabice :)
https://aukro.cz/mince-rimskeho-cisare-konstantina-velikeho-6921806581
"The Holy Land Mint" - veľmi šikovný ťah :D
Registrovaný uživatel
Vim z dobrych zdrojů že propoušteji "odborníky" .............asi už sou v prde.....i !!!
Registrovaný uživatel
Taky mají zdražit obchodníkům vystavování, takže někteří končí. Dle mého hlavně ti, kteří vystavují hodně položek a málo prodávají.
Registrovaný uživatel
To je pozitivní
Registrovaný uživatel
Ja tyto systemy nechapu. Delal jsem DB a weby kdysi davno pri studiu a tenkrat bych jeho tvorbu naplanoval na 2 mesice a chtel za nej 30K :) Ale je fakt, ze tenkrat byl duraz na funkcnost a rychlost a ne jak dnes na dynamicke hovadiny. Opravy se delaly do 10 minut. Jo, to byly doby :)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
To je pozitivní

Ferko - nedá sa než súhlasiť :?
Síce tento pozitívny krok zo strany aukra ho už pred smutným koncom asi nezachráni, ale ... Pehrabávať sa tým bordelom a odpadom už kupujúcich nebaví a čím ďalej chodia na aukro menej a menej (z toho plynie aj menej predajov a provízii pre aukro). Možno tento krok zo strany aukra zredukuje počet nepredajných ležiakov, ktoré predajci vystavujú dokola už niekoľko rokov a my kupujúci sa tým nebudeme musieť prehrabávať. Lebo stráviť niekoľko hodín na aukre, aby človek našiel jednu položku, čo stojí asoň za uváženie nad kúpou ... A potom sa aj tak v časti Doprava a platba dočítam Platba běžným bankovním převodem teda bez možnosti platby prostredníctvom PayU ... Nie že by som nemal možnosť platby na český účet, ale tieto ponuky z princípu až na výnimky ignorujem ...
Osobne si myslím, že ani majiteli tak ani predajcovia "nedorástli" do štádia aby sa z aukra stal aukčný portál typu e-bay, alebo delcampe ... Čím ďalej sa aukro približuje serverom ako bazos, inzercia a podobne ...
Registrovaný uživatel
jestli to nebude tím, že lidi strašně moc (ale nepochopil jsem vlastně důvody proč) řvali, že nechtějí platit přes payu ... mno, mě je to jedno. v podstatě nic z těch neduhů se mě netýká, takže pokud bude kupující spokojenější, proč ne :)

btw česko (ani s přifláknutým slovenskem) nemá prostor na to dělat nějaký ebay...
Registrovaný uživatel
Myslím, že teď je nejlepší doba pro konkurenty, aby aukro převálcovali.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Myslím, že teď je nejlepší doba pro konkurenty, aby aukro převálcovali.

Ja si to nemyslím. Česko - Slovenský trh (hlavne mentalita ľudí) nie je pripravený, aby sa na ňom udržal a prežil nejaký väčší aukčný server. Nejaký veľký predajný e-shop by sa možno uživil. Čo sa týka tej konkurencie, tak osobne mám najradšej auktivu.
Registrovaný uživatel
Aukro mělo slušně našlápnuto a předpokládám, že vydělávalo pořádný balík. Pokud to s ním dopadlo jak dopadlo, je tu prostor pro někoho dalšího, kdo ten kšeft může převzít ...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Aukro mělo slušně našlápnuto a předpokládám, že vydělávalo pořádný balík. Pokud to s ním dopadlo jak dopadlo, je tu prostor pro někoho dalšího, kdo ten kšeft může převzít ...

Tou mentalitou - ale nie len ňou som myslel hlavne, ale nie len majiteľov aukčného serveru. To o čom je reč vyššie bolo "za Poliaka" (Allegro).
Ja by som bol rád v tomto smere optimistom, ale som pesimistický.
V každom prípade držím palce každému kto funkčný aukčný server dokáže k spokojnosti svojej, predajcov a kupujúcich prevádzkovať!
Registrovaný uživatel
Aukro bere všechny. 43 negativů z 253 aukcí celkem. Celkové hodnocení 90% To nevím jak to spočítali?
https://aukro.cz/uzivatel/Tschertner

A komunikace za vydraženou aukci s poštovným cenné psaní za 65,- :

Promiňte ale nechápu Vás, prostě nedám za dopravu tolik kolik si Vy řeknete, jste úplně mimo, doporučený dopis je za 36 plus váha. Nevím co by u doporučeného dopisu bylo za reklamace. Berte nebo nechte ležet, mě je to naprosto jedno a hlavně mi přidejte červenou mám již tolik, že i aukro na ně s...e. Obchod je o tom aby oba se dohodli a byli spokojeni, nejste sám kdo zvedá cenu přepravy až k Pony expresu. S pozdravem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1