Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Nummus Olomouc 2016

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Nummus Olomouc 2016

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Abych se přiznal,taky se mi tam podařilo spíše vydražit lepší kousky než jsem podle fotek čekal a došlo to bez problémů.Takže zatím zatím si stěžovat nemůžu,ale asi to bude taková loterie.Mockrát jsem tam nedražil a žádné super kousky a to asi taky bude hrát roli.
Registrovaný uživatel
Zrejme zásadnú..
-s-
Registrovaný uživatel
Nevite jestli uz se da nekde mrknout na vysledky posledni nummus olomouc?
Registrovaný uživatel
Dnes mi přišlo na mail co jsem dorazil, ostatní nevím
Registrovaný uživatel
Ja tam nedrazil ale zajimaji me vysledky nekolika polozek
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Ja tam nedrazil ale zajimaji me vysledky nekolika polozek

Napíš sem alebo pošli mail čo potrebuješ.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tak kdyby jsi mohl polozky 91,109,202,212,213
Moderátor
91 - 1300 CZK
109 - 2400 CZK
202 - 2088 CZK
212 - "položka nebyla prodána a může být stále k dispozici..."
213 - 4000 CZK
Registrovaný uživatel
Dekuji ti velice klego :-)
Registrovaný uživatel
Dražíte někdo na aktuální aukci? Ja dražím a nejspíše naposled
Už se mi stalo na několika položkách, že jsem byl přehozen dražitelem "pokoj" a když náhodou pokoj vyhrál položka se restartovala a dokonce třeba 3x. To ooravdu majitel takto natahuje aukce a pokud náhodou sám vyhraje tak položku restartuje? To že se to stává na aukru je známá věc ale u živé a u aukčního domu to vidim takhle okatě poprvé
Registrovaný uživatel
Pozoroval som tento "zázrak boží" na položke 609. Sál a internet rovnako prihodili 1.000 Kč, ale sál vyhrával. Následne sál prihodil 1.100 Kč a čakal. Keďže internet tento príhod neprehodil, tak sál svoj príhod 1.100 Kč zrušil a ďalej čakal či si to internet predsa len nerozmyslí a neprihodí aspoň 1.100 Kč. Hummus Olomouc... :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
já se musím podívat na té označené kopie co prodávali jako rarity :D tedy, každá druhá mince tam byla R co pamatuju...
Registrovaný uživatel
Bylo to u vice jak 100 polozek co jsem vypozoroval. Sleduji a prihazuji na vice veci u jedne polozky jsem se prehazoval s "pokoj" ze 16 tis na mojich 21. pokoj prihodil 22 ja nic reset polozky na 16 zkusil jsem tedy do 19 jen a opet reset polozky. Tak jsem uz neprihodil a polozka skoncila na 17.... tedy o 4.tis mene nez jsem puvodne ja prihodil. Mam i nekolik screenu. Opravdu hnus ze zacatku jsem si rikal asi chyba ale kdyz vam behem dne takhle zresetujou asi 20 vasich polozek tak si rikate je na tom neco spatne.... Zvlastne pokud se polozka drazi i na 3x.
Registrovaný uživatel
Tak to jsem taky dvě položky tímto způsobem vyhrál. Myslel jsem, že je to nějaká chyba systému :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
v takovém množství, to je divné... to se mi nezdá. navíc se obrali o peníze...
Registrovaný uživatel
Ceny niektorých uhorských mincí boli fakt hodne vysoké. V 50-tich percentách sa pritom jednalo o mince prefláknuté za posledný rok už v niekoľkých aukciách alebo nepredajné ležiaky z minulosti. Asi sa chovanci Dr. Chocholouška sa dostali k internetu...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tak ve spouste pripadech cenu navysili o spoustu procent ve vetsine pripadu to skoncilo na stejne hranici co nahodil zajemce jen u me se to stalo tolikrat ze jsem to zacal sledovat a kdyz vas nekolikrat natahujen jen "pokoj tedy sál " a polozku kdyz vyhraje tak zresetuje tak to divne. Na par polozkach pak o neco prisli ale na 99% cenu umele navysili. Jinak pokud si to neprectou proste to jen zitra sledujte a uvidite sami jinak mam i screeny kde zrovna i polozky kde byla cena vysponovana na tech 22 tis a prodana za 17.... A rikam ze zacatku jsem to bral jako chybu nebot sem se s timto nikde nesetkal a to drazim opravdu hodne..
« Poslední úpravu provedl(a) Mikes01 v 27. 3. 2022, 18:43. »
Registrovaný uživatel
o důvod víc se už na ně vyprdnout...
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V aukčnom systéme OneBid dražím často a s takým niečím som sa ešte nestretol. Beží bezproblémovo v sálových aj internetových aukciách. Tam by som problém nehľadal.
Zastavenie aukcie, reset položky a opakovanie dražby - predpokladám, že sú to záchranné brzdy pre prípad neočakávanej udalosti pri aukcii v sále (napr. strata spojenia s klientom na telefóne, prehliadnutie prihodenia v sále,...). Je to nástroj plne v rukách aukčnej spoločnosti.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem

Neslo jen zdaleka o drahe polozky me to proste jen dost rozladilo, tech screenu mam opravdu hodne ukazovat to vse nebudu, jak rikam je to kulisarna a jakmile jim zaplatim letosni aukci tak uz u nich drazit nebudu.. Provize oproti lonsku o 2 % vice. Me to stalo x tisic na teto aukci nez mi to docvaklo a to jen proto ze jsem se s tim opravdu doted nikde ani ve svete nesetal.
Registrovaný uživatel
Před několika lety jsem u nich vydražil ě medaile za velmi dobrou cenu. Limitoval jsem přes nume a medaile nepřišly. Urgoval jsem to a dostal jsem odpověď, že nume jim tyto limity neposlalo, ale další ano.
Napsal jsem nume, ale žádnou odpověď jsem nedostal.
Takže se ponaučili (asi) a jistí si to jinak.
Registrovaný uživatel
Já to nechápu, jak se může po příklepu restartovat aukce?
Registrovaný uživatel
Oprava 2 a ne ě.
Registrovaný uživatel
Ahoj a vítejte. Používám překladač, takže se omlouvám, pokud je to, co píšu, nesrozumitelné. Jsem z Polska. Zúčastnil jsem se poslední aukce NUMMUS Olomouc, kde jsem vyhrál pár mincí. Zaplatil jsem 4. dubna a do dnešního dne jsem od pořadatele aukce neobdržel žádné informace. Zatím jsem již nakupoval v zahraničí - ČR, Litva, Německo. Nikdy nebyl problém. Teď nevím, co se děje!? Napsal jsem již několik emailů na NUMMUS Olomouc a nedostal jsem žádnou odpověď. Od konce Auckji uplynul měsíc. Poradíte něco? Je to u tohoto prodejce normální? Toto je váš trh, takže možná víte něco víc. V Polsku o NUMMUS Olomouc nikdo nemá informace

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Nummus Olomouc 2016

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1