Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Nummus Olomouc 2016

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Nummus Olomouc 2016

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kenedz napsal
Tak si to tady ještě jednou radši zkontrolujte.
http://www.numismatika.cz/web/Nummus-Olomouc/N052_Vysledky/n052v01.htm
Dvakrát měř, jednou řež. ;)


díky, sedí to s nume...
Moderátor
No smysl to moc nedava, ale stat se mohlo cokoli.. od zaslani spatnemu adresatovi pres zmizeni minci az po casove duvody.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 26. 3. 2017, 20:56. »
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
No smysl to moc nedava, ale stat se mohlo cokoli.. od zaslani spatnemu adresatovi pres zmizeni minci az po casove duvody.


poslal jsem již 3 resp. 4 maily, telefon bohužel nemám... jako fakt nevím o co go. ano, už v minulosti s nimi byli potíže, ale takové "drobné" a vše se vždy vyřešilo. nicméně teď fakt netuším.
Registrovaný uživatel
Sdružení Nummus, Milan Kamenický
email: nummus.ol@centrum.cz
tel: 606750025
Zkusil bych zavolat až odpoledne, pán pokud vím hraje ve filharmonii, a tak by Vám to nemusel zvednout. Stejně tak možná existuje vysvětlení, proč Vám možná neodpověděl. Mám pocit, že mi někdo říkal, že hned po hlavní aukci odjížděli hrát do zahraničí a proto byla korespondenční aukce o měsíc posunuta. Je to ale informace ,,jedna paní povídala,, tak to berte s rezervou. Já mám s panem Kamenickým, co se týká komunikace, jen ty nejlepší zkušenosti a tak si neumím vysvětlit, o co tady jde.
Registrovaný uživatel
S politováním musím napsat, že z nummus olomouc mi přišlo už 5x falzum mincí, nikdo to před aukcí neprohlíží asi nijak nezkoumá, některá falza jsou vidět pouhým okem ani se nemusí vážit a měřit :-(
Do aukce naberou falza a prodávají je jako originály. Jsem přes celou ČR, takže kupuji online, fotky nikde žádné, věřím popisům (stav 1/1 originál) a dorazí -2/2- falzum
Registrovaný uživatel
Nepořídil sis nějaké foto dotyčných falz?
Registrovaný uživatel
Kenedz napsal
Sdružení Nummus, Milan Kamenický
email: nummus.ol@centrum.cz
tel: 606750025
Zkusil bych zavolat až odpoledne, pán pokud vím hraje ve filharmonii, a tak by Vám to nemusel zvednout. Stejně tak možná existuje vysvětlení, proč Vám možná neodpověděl. Mám pocit, že mi někdo říkal, že hned po hlavní aukci odjížděli hrát do zahraničí a proto byla korespondenční aukce o měsíc posunuta. Je to ale informace ,,jedna paní povídala,, tak to berte s rezervou. Já mám s panem Kamenickým, co se týká komunikace, jen ty nejlepší zkušenosti a tak si neumím vysvětlit, o co tady jde.


jé, díky, přehlídl jsem. až dnes...

no naštěstí se to už vyřešilo, i když to bylo moc ftipné řešení - min. týden mi volá pošťák, že má pro mě velkou dobírku, zda si to vyzvednu. takže - 1. doručování na dobírku v rozporu s mým přáním, 2. dodáno na špatnou adresu (cca 3 roky se tam nevyskytuji, takže jsem musel jet a vyzvednout na poště uložené), 3. termín dodání snad ani nebudu komentovat....

"bohužel" jsem docela spokojen s kvalitou těch kousků, takže si tohle drama budu muset asi zopakovat. sláva českým aukčním domům...
Registrovaný uživatel
Zdravím nemáte někdo odkaz na poslední aukci? Myslím výsledky, díky ;)
Registrovaný uživatel
Všetko je na webe...
http://numismatika.cz/web/Nummus-Olomouc/N053_Vysledky/n053v01.htm
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Díky moc za odkaz
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
sigur: soud by byl velmi zajímavý, zvláště to dokazování dobrého jména :) Já osobně nevím, proč tam mají takový nepořádek (abych byl korektní), ale zmatky v tom, co kdo vydražil, jsem zažil na vlastní kůži, i když jsem přímo v sále byl a do očí mi tvrdili, že minci, na kterou jsem zvedl cedulku a byla mi odklepnuta vydražil někdo jiný na limit..


Přihodím čerstvou zkušenost z Olomouce. Přijel jsem víceméně kvůli položce 339, byl jediný kdo zvedl cedulku a získal ji tak za vyvolávačku. Dražitel pokračoval dalšími položkami a zničehonic někde u 343 se zastavil a povídá: "Jo a vzpomněl jsem si k té 339, že tam byl limit" A začal ji znovu dražit proti mně. Byl jsem tak zkoprnělej, že jsem mu ji nechal docela hodně pod částkou, na kterou jsem původně byl ochotnej jít..
Registrovaný uživatel
Tohle bych tak nenechal, jak je jednou příklep...
Mě se to jednou stalo u Chládka, že opomenul můj limit a prodal to za volačku v sále
Registrovaný uživatel
Pro aukčního začátečníka docela otřes..
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Přihodím čerstvou zkušenost z Olomouce. Přijel jsem víceméně kvůli položce 339, byl jediný kdo zvedl cedulku a získal ji tak za vyvolávačku. Dražitel pokračoval dalšími položkami a zničehonic někde u 343 se zastavil a povídá: "Jo a vzpomněl jsem si k té 339, že tam byl limit" A začal ji znovu dražit proti mně. Byl jsem tak zkoprnělej, že jsem mu ji nechal docela hodně pod částkou, na kterou jsem původně byl ochotnej jít..


To se vám ještě v životě stane mnohokrát.

Ale nemá cenu řešit důvod, musíte se dívat pouze na svá cenová předsevzetí. Prostě položku chci dražit do ceny X, o solidnosti této ceny jsem přesvědčen a do této ceny budu držet dražební číslo, ať se děje cokoli.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Kazde opakovani drazby ktera jiz byla priklepnuta je porusenim drazebniho radu. Bohuzel pokud byl licitatorem p. Holub, tak u nej se s tim musi pocitat. Vysvetleni duvodu opakovani drazby byvaji ruzne - prehlednuti drazitele v sale, opomenuti limitenta a pod. Pokud mam jiz polozku priklepnutou je nutne pri snaze o opakovani ihned razne vystoupit. Sam jsem takto razne vystoupil pred lety na aukci CNS poradane v KD Eden kdy jsem mel jiz priklepnuty floren JL a protipravnimu opakovani drazby jsem zabranil.
Registrovaný uživatel
Díky všem za vysvětlení a názory. Jak jsem psal, i moje nezkušenost společně s vysokou rychlostí dražby hrály svoji roli. Taky jsem si třeba myslel, že když někdo dá limit, je při dražbě jeho výše přítomným v sále známá. Utvrzovala mě v tom ještě před začátkem dražby i stránka Nume.cz, kde u zmíněné položky bylo uvedeno Bez příhozu. Samozřejmě jsem pak vůbec nechápal, proč proti mě při opakované dražbě najednou draží licitátor. Prostě zkušenost, i když obskurní.
« Poslední úpravu provedl(a) elsky v 28. 3. 2018, 23:22. »
Registrovaný uživatel
Buď spokojný, že si tú mincu nakoniec nevyhral. Pripomínala by ti túto nepeknú skúsenosť...aspoň u mňa to tak funguje. ;)
Registrovaný uživatel
Jo, díky. Nešlo zase o nic zásadního, ten floren by byl asi horší :-)

Jinak to trochu připomíná některé realitky, pořádají právně nezávazné internetové dražby nemovitostí jen tak pro zjištění, kolik jsou lidi ochotní zaplatit..
Registrovaný uživatel
Zdravím,přišlo někomu na email vyrozumění,že vydražil nějakou minci?Nebo to Nummus nedělá?Mám jednu položku,kde je shodný můj limit s docílenou cenou.A nevím,jestli jsem minci vydražil já nebo někdo v sále. ;)
Registrovaný uživatel
Zatím nic. Mám na tři věci vyšší limit než byla docílená cena.
Registrovaný uživatel
Zatím z Olomouce nic a jedna položka změnila cenu.....Psal jsem jim, tak uvidíme.
Registrovaný uživatel
V úterý bude rozesíláno na dobírku, tak jsem zvědav.
Divný přístup. Budu si muset vše kopírovat.
Registrovaný uživatel
jojo, dost divné ...
Registrovaný uživatel
Zdravím přišlo už někomu něco z aukce v Olomouci?
Registrovaný uživatel
jj

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Nummus Olomouc 2016

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1