Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
no to jo... kdyz ale ted jsou tyto ceny, poleti to nahoru... nezustane to na nich... je to aukro... tam malokdo premysli jakou to ma cenu... je tam plno lidi, co prihazuji jen proto, ze vidi, ze tam prihazuje nejvic lidi...
Registrovaný uživatel
oliver napsal
presne... lidi asi videj "patason" a uz to kupujou jen proto, ze to mel v rukach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


tím mě přivádíš na myšlenku, že vezmu všechny své mince na roční schůzku v únoru do KH a nechám na ně sáhnout patasona, aby měli vyšší hodnotu :D akorát si je pak budu moci brát do ruky jen v gumových rukavicích, abych nesetřel jeho otisky :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
oliver napsal
presne... lidi asi videj "patason" a uz to kupujou jen proto, ze to mel v rukach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


tím mě přivádíš na myšlenku, že vezmu všechny své mince na roční schůzku v únoru do KH a nechám na ně sáhnout patasona, aby měli vyšší hodnotu :D akorát si je pak budu moci brát do ruky jen v gumových rukavicích, abych nesetřel jeho otisky :D

Tento problém již pro tebe není podstaný, protože potom se sbírkou již domů neodjedeš....ostatní potřebují nové přírůstky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
no vsak treba mozna vite, jakou cenu maji ruzne liturgicke predmety, ktere jsou napodobeninami svych originalu... kdysi sem v nejakem klastere videl napodobeniny hrebu z krize dotykane tech udajne pravych v rime... tak si myslim, ze s patasonem to zacne byt stejne, ceho se dotkne, stane se predmetem uctivani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: myslim kacuro, ze tva myslenka je dobra, jen sve mincicky musis pribit kvalitnimi hrebiky k nejakemu velkemu tramu, aby nezkoncili kde nechces...
Registrovaný uživatel
jééé, jsem zapoměl poznamenat, že s sebou vezmu svou katanu a pokud budou problémy, procvičím si pár kata v IAIDO :D to si pak domu navíc přivezu dost materiálu pro vytvoření BUNDORI :)
Moderátor
to nezni moc privetive...
Registrovaný uživatel
Hele Kacuro, cti východní nauky a zajímej se o duchovno, materiální statky u tebe přece nemohou být prvořadé a proto ti od nich(a jejich pokušení) kvůli tvému dobru pomůžeme... :D
Registrovaný uživatel
jo takhle, jenže mi zenoví buddhisté i když máme nějaké hmotné statky, tak k nim nelneme a naše mysl je stále čistá a klidná jako tiché lesní jezírko, odproštěná od všech svodů ;) a s takto osvobozenou myslí přijímáme vše co přijde, proto když si přijdeš pro mince v kacurově kapse, jeho ruce jediným rychlým pohybem mečem poznání odetnou Tvé pokušení a zbaví Tě pozemského utrpení, aby ses mohl znovu zrodit v lepší existenci ... ;)
Registrovaný uživatel
Skoro jsi mne přesvědčil... ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Skoro jsi mne přesvědčil... ;) :mrgreen:


proč skoro, co z toho jsi nepochopil ?? :twisted:
Registrovaný uživatel
Mám čínský talisman, který mne před Kacurem ochrání... :D
Registrovaný uživatel
pche, čínské sarapatičky na kacura neplatí :D
Moderátor
ja mam susenou bazanti pracicku a jesli nezabere ta, vytahnu svoje ponozky z pradelniho kose... a je vyhrano :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ponožky Tě nezachrání, jakožto zaměstnanec firmy Unipetrol RPA (dříve Chemopetrol a.s.) mám otupělý čich ;) pokud se přihlédne k tomu, že když jsem si tu katanu kdysi koupil a hned první co bylo, když jsem jí vybalil, že jsem s ní propíchnul křeslo, tak těma ponožkama si pak akorát tak otřu a dezinfikuji krev z meče ;) :D
Moderátor
ja blbec se tu lecim vsim moznym a ta nejlepsi desinfekce se me vali v kosi na pradlo !!!
Registrovaný uživatel
:D to bys měl teda napravit a udělat si tu správnou inhalaci :D
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
Registrovaný uživatel
dobry den mam jednu otazku ci sa na tieto aukcie da spolahnut ,ze ja mu poslem predom na ucet peniaze a ci mi aj minca vobec pride? ,ake mate s tym skusenosti?

A este nasiel som na AUKRO.SK mincu za 1sk + nejake postovne ,aj mi to niekto posle ked to stoji len tak malo?
Registrovaný uživatel
jenda sa o tuto mincu

http://aukro.sk/item512214263-fr-jozef-ii-3-centesimi-v-1852.html
Registrovaný uživatel
V takovém stavu bych ji nechtěl ani za tu korunu... raději si připlať za hezčí :D
Registrovaný uživatel
asi mas pravdu ,tak si tam pockam na nieco lepsie ,ale da sa tomu verit ked tam poslem peniaze ci mi to ten dotycny naozaj aj posle?
Registrovaný uživatel
no v tomto stavu takto mladou minci bych tedy také nekupoval! při internetových aukcí je to běžné, že se peníze nejdříve pošlou na účet. musíš si ale nejdřív prolustrovat prodávajícího, podívat se mu na hodnocení, jestli to není nějaký podvodník. u ověřených prodávajících nemusíš mít žádné pochybnosti ;)
Registrovaný uživatel
dakujem za informacie
Registrovaný uživatel
Záleží na tom... když si od něj koupíš více věcí, tak mu to vadit nebude. Když si vydražíš za kačku jen tuhle samotnou věc, tak to bude spíše nefér vůči tomu prodejci - i Tobě by asi bylo blbé, kdyby ses kvůli jedné koruně trmácel na poštu, o tom dost pochybuji ;) ...asi by se s Tebou domluvil že to nemá cenu.

Naozaj Ti to pošle, u těchto věcí většinou nemusíš mít strach že by tě někdo odrbával kvůli pár korunám. Něco jiného kdyby jsi kupoval nějakou elektroniku za desítky tisíc, to už je třeba být na pozoru, ale u drobných předmětů se podvody ani nevyplatí cíleně uskutečňovat. Lidi co jsou na aukru už dělší dobu a mají více komentářů už ví co a jak to funguje... pokud má samé pozitivní komentáře, tak bych v tom neviděl problém.

A co se týče předmětů za korunku - je to jen počáteční vyvolávací cena - pokud je to zajímavý předmět a něco pěkného, nebo zajímavého, většinou nikdy konečná cena nezůstane jen na jedné koruně ;). Pokud je to nějaký šmuk, tak to pak ani nemá cenu kupovat - raději si připlatit za kvalitu. Nejde jenom o to minci mít, ale taky se z nich potěšit jejich kvalitnou. I sebevzácnější mince v mizerné kvalitě pro mě nikdy nebude mít takovou hodnotu jako nádherně zachovalá mince byť třeba běžného ročníku.

Pokud se chceš dát do sbírání, raději navštiv numismatické obchody, nebo nějaké burzy, nebo sběratelské trhy, nebo něco podobného skoro v každém větším městě.. tam Ti většinou poradí a dají informace. Podíváš se alespoň jak různé mince vypadají v reálu, pořídíš si nějaké katalogy atd. Až se oťukáš a budeš vědět co a jak, tak pak bych se teprve pustil do dražení...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 23. 12. 2008, 22:51. »
Registrovaný uživatel
oplati sa toto

http://aukro.sk/item512945107-20-grajciar-1832.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1