Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia Pannonia Terra

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukcia Pannonia Terra

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mne zas prišiel katalóg od Nudelmana a bohužiaľ tam majú chybný popis k položkm 260 a 261 (aj na webe). Vlastne je tam ten istý text ako pri 259. Už som ich na to upozornil.

Btw. zdá sa mi, že pri obdvoch aukčných domoch je pri volených kráľoch podobný trend - ponuka drobákov sa rok od roku znižuje a zlaťákov zvyšuje.
Registrovaný uživatel
to víš, zlato lze lehce razit i z levných plastových razidel a zisk je vyšší... :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Nudelman asi nemal materiál, je tam len kopa zlaťákov a to nechcem nejak spochybňovať jeho povesť, ale dosť z nich sa otočilo v ČR na nemenovanom internetovom servery.
Dráček ma predbehol a vystihol podstatu.
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 8. 9. 2013, 15:58. »
Registrovaný uživatel
Tak som sa vybral v sobotu do Budapešti na aukciu. Na moje nemylé prekvapenie im nefungoval video projektor, ktorý mal premietať jednotlivé položky na stenu aj s aktuálnou cenou. Po pol hodine som to vzdal, kedže v maďarčine a ani v angličtine nie som preborník. Dúfal som, že keď o nejaké 2 hodiny prídem domov stihnem ešte niečo vydražiť cez internet. Na moje nemylé prekvapenie bola neskutočná zápcha a ja som prišiel domov už na FJ. Občas aj technika sklame.
Registrovaný uživatel
Ďalšia aukcia bude 23 novembra.
Registrovaný uživatel
Bohužel z mého pohledu tato aukce dost upadá.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
V katalogu na 38. aukci mají u položky 388 špatné označení.Patří tam H 1106.
Registrovaný uživatel
Jednou jsem tam taky byl a za chvíli už jsem ani nevěděl co jsem koupil, ani za kolik.
Nakonec mě dali do pytlíku asi 8 věcí. Asi 4 jsem pro....l, protože jsem jim nerozuměl. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :roll:
dula77 napsal
Tak som sa vybral v sobotu do Budapešti na aukciu. Na moje nemylé prekvapenie im nefungoval video projektor, ktorý mal premietať jednotlivé položky na stenu aj s aktuálnou cenou. Po pol hodine som to vzdal, kedže v maďarčine a ani v angličtine nie som preborník. Dúfal som, že keď o nejaké 2 hodiny prídem domov stihnem ešte niečo vydražiť cez internet. Na moje nemylé prekvapenie bola neskutočná zápcha a ja som prišiel domov už na FJ. Občas aj technika sklame.
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Jednou jsem tam taky byl a za chvíli už jsem ani nevěděl co jsem koupil, ani za kolik.
Nakonec mě dali do pytlíku asi 8 věcí. Asi 4 jsem pro....l, protože jsem jim nerozuměl. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :roll:
dula77 napsal
Tak som sa vybral v sobotu do Budapešti na aukciu. Na moje nemylé prekvapenie im nefungoval video projektor, ktorý mal premietať jednotlivé položky na stenu aj s aktuálnou cenou. Po pol hodine som to vzdal, kedže v maďarčine a ani v angličtine nie som preborník. Dúfal som, že keď o nejaké 2 hodiny prídem domov stihnem ešte niečo vydražiť cez internet. Na moje nemylé prekvapenie bola neskutočná zápcha a ja som prišiel domov už na FJ. Občas aj technika sklame.

Nelicituje len po madarsky ale aj anglicky zároveň...
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Nelicituje len po madarsky ale aj anglicky zároveň...

ale to nik nepopiera
Registrovaný uživatel
Písal som to na margo Garfielda, že nerozumel...
Registrovaný uživatel
Proto jsem těch 8 vydražil, jenže často vynechával to po anglicku. :evil: :evil: :evil:
NumizmatSR napsal
Písal som to na margo Garfielda, že nerozumel...
Registrovaný uživatel
Planuje niekto isť teraz na aukciu, ktorá sa bude konať 16.5 do Budapešti?
Registrovaný uživatel
ja tam občas chodím, ale terajšia ponuka ma neoslovila. Vydraž si to na limit
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové,

mohl by mi někdo prosím říct, zda je lepší na aukcích společnosti Pannonia Terra platit v eurech či forintech a jestli je zde podobně jako v případě českých aukcích v předsálí prodej numismatického materiálu mimo aukci?
Registrovaný uživatel
Rakoczi napsal
Zdravím kolegové,
mohl by mi někdo prosím říct, zda je lepší na aukcích společnosti Pannonia Terra platit v eurech či forintech a jestli je zde podobně jako v případě českých aukcích v předsálí prodej numismatického materiálu mimo aukci?

Ceny na aukcii Pannonia Terra sú uvádzané v EURách a platba je rovnako v EURách (alebo ekvivalent vo forintoch). Aukcia je v Hoteli Kempinski = žiadny predaj mimo aukciu.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás,
mal by som na kolegov obrovskú prosbu. Potreboval by som nahliadnúť do katalogov panonie od 1-25 aukciu. Na ich stránke žiaľ už tieto informácie nemajú. Ceny k týmto katalogom mám, ale samotný katalóg nie. Mal by niekto prosím vás nejaké pdf týchto katalógov? ďakujem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia Pannonia Terra

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1