Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia Rauch 18.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukcia Rauch 18.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zajímavé,já dostávám fakturu společně s mincemi..poměrně brzy.
Od poslední aukce je teprve tejden-ještě bych to neřešil..
Moderátor
Wonka64 napsal
Voloda16 napsal
přišlo vám již po poslední aukci nějaké vyrozumění o dražbě? tak nějak čekám čekám a je to už docela doba...


tak to můžeš čekat taky do soudnýho dne...
Rauch mě nikdy žádný vyrozmění nebo dokonce fakturu neposlal.
Všechno si musíš zajistit sám.
Spočítat, zaplatit a doufat, že to na poště neztratí... 8) 8)


A podle čeho si zjistíte poštovné? :roll:
Rauch normálně posílá mince spolu s fakturou, u první aukce nebo větších částek může přijít jen faktura a mince po jejím zaplacení.
Tohle mi zní jako sci-fi, vždyť by byl sám proti sobě.

Mimochodem, v Auctions / Results je možnost se podívat do db, po zadání zákaznického čísla (objeví se na faktuře) to vypíše výsledky, většinou tam jsou už v den skončení aukce večer.
Registrovaný uživatel
normálne mince chodia s faktúrou, ako píše tenzor, to že si niečo musíš vypočítať je podľa mňa blud.
Registrovaný uživatel
No já jsem u Raucha dražil celkem třikrát a nikdy mě neposlali předem bez zaplacení ani mince s fakturou, ani samotnou fakturu.
Když už bylo pár dní před koncem splatnosti spočítal jsem celkovou částku s procentama, přidal jsem 7 Euro poštovný a zaplatil přes PayPal.
Za 3 dny jsem materiál měl doma.
Tak nevim, jestli mi to 3x zapoměli poslat, ale už je to asi 2 roky zpátky.
Registrovaný uživatel
Ako ste vedel ktoré položky ste vyhral?
Registrovaný uživatel
no já měl zato, že posílá fakturu mailem. ale možná si to pletu/spojuji s jinými aukčními domy. ok, tak počkám, díky.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Mimochodem, v Auctions / Results je možnost se podívat do db, po zadání zákaznického čísla (objeví se na faktuře) to vypíše výsledky, většinou tam jsou už v den skončení aukce večer.


díky, dá se to nějak zjistit i přes sixbid? nějak se k tomu nemůžu dopátrat... nebo to funguje jen při dražení napřímo?
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Ako ste vedel ktoré položky ste vyhral?


Dražil jsem live přes net a poštovný je uvedeno v katalogu...
Registrovaný uživatel
Dneska mi prisly mince od Raucha. Ani jsem nevedel, ze jsem tam neco vyhral, divne :) Prisly mince i faktura. Myslim, ze v minulosti mi jednou ci dvakrat Rauch poslal i elektronickou fakturu a tu jsem zaplatil. Mozna je to jen skrz jeho eAukce ci jake.

Voloda16: pres sixbid zjistis akorat vydrazene ceny ale ne, zda jsi to vyhral. To musis znat sve ident. cislo a jit na jejich web.
Registrovaný uživatel
taky mi dnes přišli. mimo jednu minci vše, které jsem odhadl, že jsem vyhrál (u většiny jsem měl vyšší limit, než šla, u pár limit ve stejné výši). tak jsem si toho raucha asi pomýlil, ostatní posílají individuální výsledky mailem. díky
Registrovaný uživatel
Tento týždeň mi dorazili vydražené mince od Raucha a tak ho chcem pochváliť za zásielku:
- poštovné si účtuje vo výške 8 EUR čo je oproti iným spoločnostiam je celkom fajn;
- zásielka prišla perfektne zabalená v lepiacom kartóne, že som najprv nevedel moje dve mince nájsť :) No a to celé bolo zaslané v obálke vystuženej nylonovými vláknami, takže sa len veľmi ťažko trhala aj silou.
Ostatní by sa mohli inšpirovať. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
U Raucha tenhle vikend nejak draze :-O
Registrovaný uživatel
aj napriek tomu som si niečo vydražil
Registrovaný uživatel
Ja taky, a mit vetsi zalohu vydrazil bych vic. Ne vse bylo drahe. Ale co jsem cekal ze bude levne slo vysoko.
Registrovaný uživatel
Bezi vam nekomu online Rauch na livebidderu?
Registrovaný uživatel
mne nie
Registrovaný uživatel
ale stačí nainštalovať nový flash player a ide to,
Registrovaný uživatel
Prosím, neměl by někdo výsledky 20. Münz-Auktion (7. - 8. 6. 1977)?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia Rauch 18.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1