Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Aukční malíř Evžen Trunečka Prostějovský

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukční malíř Evžen Trunečka Prostějovský

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vlastním dva obrazy, olej na lepence , stejné motivy a rámy, jde o krajinky a patří k sobě do páru. Krajinky z oblasti Suchého Vrchu a Králik ve vých. Čechách. Rozměr rámů cca 77 x 57 cm, nově paspartováno renomovaným odborníkem a rámy jsou původní. Najděte si na gooogle o tomto umělci informace a dozvíte se, že jde o autora, který začíná mít v kamenných aukčních domech zvuk a jeho díla půjdou s cenou nahoru , čehož jsou dokladem ceny v aukcích dosažené, protože jde o našeho v poslední době uznávaného a nově objeveného krajináře. Obrazy jsou zaručeně originální a nejde o falzum !!!! Pokud by byl zájem , tak mne kontaktujte s nabídkou. Po domluvě JEN osobní odběr i z důvodu, aby jste si mohli obrazy posoudit třeba se znalcem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://www.antikinterier.cz/obrazy/trunecka-prostejovsky-tani-v-krupce.htm
Registrovaný uživatel
http://aleph.vkol.cz/pub/svk04/00000/75/000007552.htm
Registrovaný uživatel
Ještě, abych dostál pravidlům tohoto fora, tak cena pod kterou bych nešel je za oba obrazy 5500 Kč.
Registrovaný uživatel
Zkouším nabídku vypíchnout nahoru.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
jestli nabídka ještě platí, měl bych o koupi zájem.
Ozvěte se případně emailem.


Děkuji
Registrovaný uživatel
miova napsal
Dobrý den,
jestli nabídka ještě platí, měl bych o koupi zájem.
Ozvěte se případně emailem.


Děkuji
Platí, ale muselo by to být osobním odběrem, když tak sem dejte mail a já se Vám ozvu.
Registrovaný uživatel
Víte bude v tom trošku problém, jeden z obrazů mi spadl ze stěny a trošku se rozšklebil rám ve spoji, v rohu a bude se muset rozdělat a znovu dát dohromady. Samozřejmě slevím a odběr šumpersko. Pokud bych se Vám neozýval, tak trošku strpení pracuji někdy od rána až do večerních hodin, ale ozvu se určitě pokud dáte sem mail.
Registrovaný uživatel
S osobním odběrem problém nebude, jsem z usteckoorlicka :-)
email: svancik@email.cz
Registrovaný uživatel
miova napsal
S osobním odběrem problém nebude, jsem z usteckoorlicka :-)
email: svancik@email.cz
Už jsem Vám zaslal mailem tel.číslo-
Registrovaný uživatel
Miova, nezlobte se, ale pozoruji tady zajimavý trend. Něco nabídnu k prodeji tady na Sběrateli za pevnou cenu a někdo se ozve, že by měl zájem, třeba VY o toho Trunečku. Z určitých důvodů, které zde nebudu popisovat nechci dávat sem svůj mail , nebo telefonní číslo a vyzvu zájemce , aby zde dal svůj kontakt a je na něm, jestli to učiní. Já se na ten kontakt, který tady dá (mail) ozvu a dám mu až tam své telefonní číslo, protože ho nechci dávat zde. No a nic, žádná reakce, nebo slušná odpověď, že již o to nemáte zájem, nebo třeba strčte si to za klobouk, protože to nechci a tak podobně. Nějak mi to připadá, že někdo takto získává tel. čísla a pak přichází různé nabídky přechodu na jiného dodavatele energií a nabídky jiných podobných náhončích. Už se mi to tady stalo podruhé, takže chci jen říct zdejším uživatelům, že pokud chcete náhodně něco prodat za pevnou cenu TADY, aby jste dostáli zdejším pravidlům, tak se na to radši vybodněte, stejně tady kupce neseženete a jde jen o vymámení kontaktu na Vás, aby Vám mohli nabídnout nějaký produkt :D Pokud Vám křivdím, tak se Miova omlouvám, ale slušnost je odpovědět zde, nebo na mail :'(
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Miova, nezlobte se, ale pozoruji tady zajimavý trend. Něco nabídnu k prodeji tady na Sběrateli za pevnou cenu a někdo se ozve, že by měl zájem, třeba VY o toho Trunečku. Z určitých důvodů, které zde nebudu popisovat nechci dávat sem svůj mail , nebo telefonní číslo a vyzvu zájemce , aby zde dal svůj kontakt a je na něm, jestli to učiní. Já se na ten kontakt, který tady dá (mail) ozvu a dám mu až tam své telefonní číslo, protože ho nechci dávat zde. No a nic, žádná reakce, nebo slušná odpověď, že již o to nemáte zájem, nebo třeba strčte si to za klobouk, protože to nechci a tak podobně. Nějak mi to připadá, že někdo takto získává tel. čísla a pak přichází různé nabídky přechodu na jiného dodavatele energií a nabídky jiných podobných náhončích. Už se mi to tady stalo podruhé, takže chci jen říct zdejším uživatelům, že pokud chcete náhodně něco prodat za pevnou cenu TADY, aby jste dostáli zdejším pravidlům, tak se na to radši vybodněte, stejně tady kupce neseženete a jde jen o vymámení kontaktu na Vás, aby Vám mohli nabídnout nějaký produkt :D Pokud Vám křivdím, tak se Miova omlouvám, ale slušnost je odpovědět zde, nebo na mail :'(
Miova pokud jsem Vás zaškatulkoval nesprávně vzhledem ke svému výše uvedenému příspěvku, tak se omlouvám.... ale myslím, že komunikace by měla být plynulá, já nabídnu, vy se ozvete a tak dál ... mezery mezi komunikací by měly být cca 1 den plus mínus, každý není přilepený na netu, to je jasné, ale mezery tři dny, nebo vůbec nic, žádná odpověď na mail, nebo číslo které tomuto zájemci poskytnete a pak vám volají lidi, že pro vás mají různé nabídky energií atd., tak to je podezřelé. Je mi teď jedno jestli jsem ztratil zájemce o Trunečku Prostějovského, protože si myslím, že váš zájem nebyl opravdový, klidně se naštvěte jestli vám křivdím, já hlady neumřu když Trunečku neprodám, ale komunikace, komunikace je oč tu běží. :P
Registrovaný uživatel
No a Miova k Vašemu mailu se dá lehce přiřadit i telefonní číslo, no a když se na něj zavolá, tak pán na druhém konci pomyslného telefonního drátu nic o Trunečkovi, nebo zájmu o něj na Sběrateli neví. Ať se vydaří prodej domu Vám ze srdce přeji :D
Registrovaný uživatel
MIOVA OMLOUVÁM SE NĚJAK JSEM TO ZVOJTIL !!! Jsem si popletl maily a neprávem Vás osočil. Sakra fix já jsem , ale vůl a korunovaný :D :roll:
Registrovaný uživatel
Nemůžu si pomoci ale za tato nedorozumění může tohleto tajnosnubné skrývání emailů. Já mám 3 adresy, jednu znají jen nejbližší přátelé, druhou používám pro eBay a třetí je celkem všeobecně známá a vystavená na veřejné website a v magazínu. Zajímavé je že množství junkmail je na všech třech zhruba stejné. :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Aukční malíř Evžen Trunečka Prostějovský

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1