Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukro

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukro

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nieje, tam to vyzerá ako pekná zbierka, problém je prilepenie k podkladu, ktoré je ťa žko vidieť aj na prvý pohľad na vlastné oči.
Registrovaný uživatel
Tak na ukončenie príbehu. Ešte on dal mne negatív. Samozrejme odveci.
Ale už to riešim našťastie aj z aukrom.
Dúfam že všetci takýto časom odtiaľ zmiznú aspoň zablokovaním...
Registrovaný uživatel
No, uvidíš, jak se k tomu Aukro postaví... já mám jediný negativ - taky od blba, který poslal známku **, která ale byla zjevně s repar. lepem po nálepce, toto jsem mu slušně sdělil a chtěl to vrátit, ale dozvěděl jsem se, že známku posílal v pořádku a udělal jsem to já... uživatel reznja_reznja
Registrovaný uživatel
Ono je to občas složité i z pohledu prodejce ....dvakrát jsem již řešil, že pánové, kteří si sbírky známek ode mne koupili proto, aby dále prodali a vydělali, pravděpodobně nebyli spokojeni a očekávaným výdělkem, tak se dožadovali nápravy, byť vše bylo tak, jak je v popisu aukce . Velmi složitá komunikace a občas i dost tragický slovník ..... jeden chtěl vracet, což při pěti banánových krabících je po čtrnácti dnes od konce aukce problém, pokud sám pořádně nevím, co vše tam bylo a druhý extrémně vysokou náhradu v dalším materiálu .... Oba dva požadavky byly neoprávněné, ale pokud nechcete negativní komentář, tak jaké je řešení ?
Cenu si určili sami ( od 1.- Kč) a takovéto sbírky jsou všude bez záruky.
Jak to dopadlo je vedlejší, nicméně od té doby mám ve stránce O mně červěně poznámku, že věci mnou prodávané neslouží k dalšímu prodeji ....
to jen tak k tématu ....
Registrovaný uživatel
Zdravím, u uživatele centrala-a jsem měl přihozené ve dvou aukcích a vždy končili docela vysokou cenou, něco mi říkalo, že si to sám nadhazuje, a proto už bych na jeho aukcích nepřihodil.
Registrovaný uživatel
Od uživatele centrála-a jsem něco kdysi koupil, cena byla tak někdy na hraně maxima co jsem byl ochoten dát...Vše došlo v pořádku bez komplikací, nenabízí úplný balast. Těžko číct zda si přihazuje či ne...
Registrovaný uživatel
Tak centrala-a(aa) je znamy prodejce sbirek a partii a na jeho aukce chodi hodne uzivatelu, neprijde mi to nijak podezrele. Navic pokud jsou prihozy od lidi se slusnym poctem bodu (ne zelene listecky), neni se asi ceho bat
Registrovaný uživatel
Navic spousta lidi ma vic penez nez rozumu a proste chteji vyhrat bez ohledu na skutecnou hodnotu polozky.... Podivejte se, jake tisice se denne utrati na Aukru za ocividne padelky
Registrovaný uživatel
Centrala si tahá ceny velice často. U něj si chce dávat pozor - jak tam někdo přihazuje s hodnocením pod 20, dávám ruce pryč.

Tady např. mu to už dvakrát nevyšlo a koupil si to sám. Teď jen čekám kdy to vystaví potřetí :).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je velmi zavazne obvineni, ale s tim dukaznim obrazkem... Parkrat se mi zdalo, ze uz jsem tam nejakou sbirku predtim videl, ale vzdycky jsem si rikal Frantigu, uz jsi paranoidni. Ale je to dost hnus, takovou jsem mel peknou naladu :(
Registrovaný uživatel
Bohužel, toto je na Aukru celkem běžná praxe a právě u centraaly je to známá věc... ale mám obavu, že kdyby to někdo nahlásil, bude se bránit, že měl stejných položek několik... a jenom použil stejnou fotku.
Registrovaný uživatel
Coz je zrovna u sbirek dost chaba vymluva, ale nakonec by to stejne skoncilo ochranou provizi Aukra...
Registrovaný uživatel
Drive bylo mozne si prihazujici "proklepnout" - od koho maji komentare, co kde koupili, ale potom co Aukro skrylo uzivatelska jmena z duvodu udajne "ochrany" kupujicich, tak chrani akorat takoveto vykuky
Registrovaný uživatel
Ale nemá cenu řešit jednotlivosti, spíše si položit otázku. Je Aukro seriozní? A podle odpvědi se zařídit. Místo toho se zde řeší stále dokola stejné problémy. Pokud něčemu nevěřím, pak jdu pryč!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Jenže kam? Myslíte, že na e-Bay nebo Delcampe se toto neděje?
Registrovaný uživatel
A myslíte, že internetové aukce jsou jedinou možností?

Zde se pohybuje spousta začínajících sběratelů a myslíte, že internetové aukce jsou pro ně nejvhodnější možností nákupu, když nemají základní přehled, ani základní návyky?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Já myslím, že ano. Ne u drahých či exkluzivních položek, ale u běžného materiálu mě lepší alternativa nenapadá. Vás ano? Neexistující filatelistické kroužky? 80-letý soused se zásobníky plnými šuntu? Burzy s dvěma stolky probraných srač..??
Registrovaný uživatel
Jaa-chym napsal
Já myslím, že ano. Ne u drahých či exkluzivních položek, ale u běžného materiálu mě lepší alternativa nenapadá. Vás ano? Neexistující filatelistické kroužky? 80-letý soused se zásobníky plnými šuntu? Burzy s dvěma stolky probraných srač..??


Neexistují například obchody, kde se tento běžný materiál nechá kupovat na kila?
Pak každou známku mohu mít v ruce a to je zkušenost k nezaplacení.

A na větších burzách se nenacházejí známky pouze na dvou stolkách, navíc nenahraditelné jsou kontakty, kdy si mohu vyjednat potřebné věci atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Souhlasím spíše s Jaa-chymem. Na burze u nás dostanete za tržní cenu dostanete možná tak Československo, Rakousko a Německo. Pokud chcete sbírat něco "exotičtějšího", stejně vám nezbyde nic jiného, než nakupovat na internetu. Ještě před internetovou érou jsem na burzách občas něco koupil, ale výběr byl minimání a ceny naprosto odtržené od reality
Registrovaný uživatel
Frantig napsal
Pokud chcete sbírat něco "exotičtějšího", stejně vám nezbyde nic jiného, než nakupovat na internetu.


Ale pokud berete internetové aukce jako jediné, pak musíte být srozuměn i s nástrahami, které z internetových aukcí tohoto druhu vyplývají. Prostě nějaká rizika sem patří, s tímto pocitem dražím a pak je naprosto zbytečná kritika.
Já nezbrojím proti internetovým aukcím z principu, protože tyto aukce pořádají i seriozní firmy, ale proti takovým, kde není záruka ochrany kupujících. Pokud se na stránkách Sběratele, v několika tématech, budou nespokojení sběratelé zabývat neseriozností konkrétních firem, pak se těchto aukcí nebudu účastnit.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 20. 3. 2016, 8:20. »
Registrovaný uživatel
Ja ted poprve nakoupil na Delcampe a hned od 4 prodejcu a spokojenost. Zajimave, ze razeny Reich mel nejlevneji Spanel :-)
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/csr-1945-1958-obchodni-zasoba-na-nekolik-sbirek-i6093243827.html - jak tam muze napsat, ze neposkozene znamky majii cenu 20k ? dyt je to komplet plesnive :-)
Registrovaný uživatel
Mno je to spis o to, zanest si domu poradne plisnove spory, ale popsane a nafocene je to korektne :) Ja bych to teda nechtel ani zadarmo, leda tak na testovani fungicidu...
Registrovaný uživatel
tak treba to koupil nejaky "Koch" :-D
Registrovaný uživatel
spis Fleming...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukro

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1