Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Vykupminci.cz
Numisargo

AUREA 8/12/2012

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Mne zatiaľ iba od Machovcov. Na Aureu si ešte chvíľu počkám. ;)

Máš tam 50/1964 K04 v UNC... ;)
Registrovaný uživatel
Viem o nej. a bude mi hovoriť pane. Ak je naozaj UNC. ;)
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Viem o nej. a bude mi hovoriť pane. Ak je naozaj UNC. ;)


za 30t to vyhrajes :) ... pokud je UNC
Registrovaný uživatel
U Klima ju za 22 000, nikto nechcel. Tak to snáď ani tu nebude také žhavé.
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Ke Klimovi nevolá " NE přítel na telefonu " ! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ked niekto už vie výsledky pol.2067a 2068 - budem vďačný
dakujem
Registrovaný uživatel
Tak jsem po roce viděl kolegy z tohoto fóra a poznal další milé sběratele na aureii. Ceny některých položek nepochopitelné, trochu byli ve skluzu, ale jinak dobré.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Tak jsem po roce viděl kolegy z tohoto fóra a poznal další milé sběratele na aureii. Ceny některých položek nepochopitelné, trochu byli ve skluzu, ale jinak dobré.


pravda, treba 20K1919 ve stavu 0 za 46800,-
;)
Registrovaný uživatel
No ale zase některé vzory šly celkem za rozumnou cenu. Jinak já pořídil po delší době až 3 kousky v předsálí a 1 v aukci. Takže výlet se oplatil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta 10 1919 H ma 100 bodov!
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: I já si myslím, že se objevuje dost vzácně perforované a když tak jako vzor s perforací NEPLATNÉ. Proto jsem neváhal a vzal jsem ji i když stav je dost horší, ale u takové " rarity " :mrgreen: ? se to dá omluvit.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
mischel13 napsal
Tak jsem po roce viděl kolegy z tohoto fóra a poznal další milé sběratele na aureii. Ceny některých položek nepochopitelné, trochu byli ve skluzu, ale jinak dobré.


pravda, treba 20K1919 ve stavu 0 za 46800,-
;)


tá 20 /1919 bol uvedený stav N - aké vady mal????
Registrovaný uživatel
Vela bankoviek malo tentokrat nadhodnotene stavy. Neboli sme na to pri tejto aukcii nauceny. Ved dosiahnute ceny tomu aj napovedaju. Az na par vynimiek. A ta 20 mala ,myslim neostre rohy + nieco. 50 1919 mala prehyb jak prasa, 50 1922 bola hrozna, plus zozadu popisana a cistena, a dokonca jeden roh bol poriaadne vydraty, vyzeral aj ako reparovany. 2000 ks 1945 mala nedobru reparaciu + dierku. No bolo toho viac.
Registrovaný uživatel
Někdo odtud byl schopen dát za tuto bankovku takové peníze? ;) Já myslel, že tady se scházíme samí soudní lidí. ;) :lol: Bylo to, co by většina z nás označila jako 0+, více asi odpoví ostatní.

Bylo to velmi příjemné setkání - rád jsem se zase jednou viděl s ostatními (i novými tvářemi). Myslím, že nikdo z nás neodjížděl nespokojený.
Registrovaný uživatel
Ano, setkání bylo velmi příjemné, také jsem se potkal s novými tvářemi, s kterými jsem se vídal, ale neznali jsme se. Jinak cesta domů vlakem byl vcelku nářez, jelo s námi v expresu ? asi 90 dětí z nějakého výletu. Ti měli místenky a na ostatní téměř nezbylo místo. Expres měl 7 vozů/ z toho 2 vozy 1 třídy, 1 jídelňák a 1 pro matky s s dětmi/ Takže zbytek se musel nacpat do 3 vagonů. Větrat se nedalo, měli zavřené okna. Prostě PARÁDA:
Registrovaný uživatel
Ano, stretnutie bolo prijemne. Som rad, ze sme sa dali opat dokopy, podebatovali, a zdravo posuperili pri drazeni. ;)

50 1964 K mi pane nehovori, 30 000, zdaleka neurobila, s provizoou +-21 500, ale spodny okraj a rohy boli naozaj zle.
Registrovaný uživatel
Ještě jednu " věcičku " jsem sehnal. Vlastně 2. 100 Zlotych 1932 i 1934 s vodoznakem + X +.ve vcelku pěkných stavech.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak nám Aurea konečně odkryla katalog bankovek na prosincovou aukci. Jsou tam opět velmi zajímavé kousky. Např. padělek 5000 Kč 1919 !!!!!
Registrovaný uživatel
A konečně i VELKÁ drobnost pro mě. :)
Registrovaný uživatel
Konečně ses dočkal, stačí jen rychle vyřídit půjčku a je to doma !!!
Registrovaný uživatel
no podle poslední aukce o ceně radši nemyslet, ale uvidíme
« Poslední úpravu provedl(a) chybotisky v 15. 11. 2014, 20:29. »
Registrovaný uživatel
a velmi dlouhá a hezká série chybotisků ruských bankovek, ještě že člověk tuhle oblast nesbírá
Moderátor
ta nabídka Ruska je opravdu pěkná a ohromná, to by se dalo taky sbírat celej život a bude člověk pořád na začátku :D

nicméně koukal jsem na položky ze zemí bývalé Jugo a v mnoha případech jsou ceny hodně vysoko (co je tam za tam za 500, 600 Kč tak se dá sehnat pohodlně i kolem 100 - 200 Kč; rovněž ta vzácná 100 Perpera mě překvapila, trochu horší se dala sehnat za pětinu téhle ceny ...), tak nevím, jestli to i u dalších položek bude obdobné
Registrovaný uživatel
Acme: vidím to u ex.Jugo(kde je zde tentokrát výrazně menší nabídka) podobně. Např. ze s.Z Chorvatska jsou tam jen ty běžné hodnoty za vyšší ceny, specimen 1968 byl na veletrhu běžně kus 20€, kdy jich tam měl cca 20 kusů(kupoval jsem tuším jsem tam 10+50din68 za 30-35€ za obě) atp.
Ta 100 Černá Hora je políčená evidentně na někoho z Ruska, kde je sbíraná, podobně jako 100din Srbska.
A nezapomenout na 17% poplatek...
Za sebe budu v prosinci asi dražit jen mince neb z ex.Jugo toho tam moc není a ostatní z bankovek nesbírám.
Ale jinak je nabídka třeba z mincí zajímavá za rozumné ceny, u bankovek to bude obecně asi jak co.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Tak po prohlidce musim rict, ze veci vazne pekne - #3130 - 20/1919, pak zejmena #3138 - 50/1919 NEPLATNE (opravdu extra zajimavy kus) nebo #3149 - 5000/1920 (na serii B hodne pekny stav - velmi slusna dvojka).
No, bude v nedeli veselo! :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1