Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Vykupminci.cz
Numisargo

AUREA 8/12/2012

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
některé položky opravdu hezké.

Jestli jsem to dobře pochopil z poznámky mischela k Darexu z Klimovy aukce, je možné se s multimilionářem Zdeňkem domluvit, aby nechal lahůdky, o které mám zájem, ladem a měl jsem je tak šanci jako obyčejný sběratel smrtelník získat?

To bylo trochu jinak, jen jsem napsal, že na ten bianco Darex u Aurea nedosáhnu finančně, protože u Klima byl ve stavu 3 a na Aurea je v nule, takže cena bude minimálně 2x vyšší, než ten můj! ;)
Neboj, Zdenda -3- tvé chybotisky asi brát nebudou, je tam mnoho vzácných jiných bankovek v nabídce! ;) Při tak krásné nynější nabídce, snad seberu pár drobečků také! :)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Při tak krásné nynější nabídce, snad seberu pár drobečků také! :)

Chcel by som zdieľať tvoj optimizmus Mischel. Keď sa v roku 2011/2012 na Aurea dražila zbierka mincí Hugo Poláka, tak aj ceny úplne bežných vecí boli o 20-30% vyššie než normál. Jednoducho tam na špeky prídu ľudia s batohom peňazí a ruku nedajú dole. No a potom nastane bitka aj o tie bežné "drobečky"... Prísť tam prídem, ale odídem pravdepodobne naprázdno :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Nezbývá, než s Tebou Fidži souhlasit. Já jsem si odškrkal položky, o které bych měl zájem a jen u vyvolávaček mi to udělalo přes 200 tisíc. Takže, jak říkáš, nikdo tam nepojede s jednou tisícovkou, ale spíše s miliony. Nicméně taky doufám v nějaký ten úlovek.
Registrovaný uživatel
jsem to napsal samozřejmě v nadsázce.
Měl bych zálusk i na něco nechybotiskového, ale bude to jak píšete asi velmi těžké i bez případné účasti Zdendy.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
mischel13 napsal
Při tak krásné nynější nabídce, snad seberu pár drobečků také! :)

Chcel by som zdieľať tvoj optimizmus Mischel. Keď sa v roku 2011/2012 na Aurea dražila zbierka mincí Hugo Poláka, tak aj ceny úplne bežných vecí boli o 20-30% vyššie než normál. Jednoducho tam na špeky prídu ľudia s batohom peňazí a ruku nedajú dole. No a potom nastane bitka aj o tie bežné "drobečky"... Prísť tam prídem, ale odídem pravdepodobne naprázdno :(

Nesmíš házet flintu do žita! A místo baťohu doporučuji lodní kufr, tam se vejde mnohem více peněz!!! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
trava napsal
Nezbývá, než s Tebou Fidži souhlasit. Já jsem si odškrkal položky, o které bych měl zájem a jen u vyvolávaček mi to udělalo přes 200 tisíc. Takže, jak říkáš, nikdo tam nepojede s jednou tisícovkou, ale spíše s miliony. Nicméně taky doufám v nějaký ten úlovek.

Nojono, když to píšeš od první až do poslední aukce, to se nedivím, že potřebuješ 200 talířů na vyvolávačky! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
To jsem si udělal jen stručný seznam. To mě utvrdilo v tom, že hnát se za všemi druhy vzorů je pro mě stajně nedosažitelné, takže provedu TVRDOU REDUKCI položek, o které budu " soutěžit ". !!! Když mrknete už teď třeba na protektorát, tak začíná přituhovat.
Registrovaný uživatel
Práve som dostal od zeleného mimozemšťana tajnú depešu ako to bude na aukcii vyzerať :D
https://www.youtube.com/watch?v=bBCD4rSzkBk
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
To jo, ale Ufounek má před procenty OPAČNÉ znaménko !
Registrovaný uživatel
trava napsal
To jo, ale Ufounek má před procenty OPAČNÉ znaménko !

Kde ? :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Myslel jsem tím, že místo Zľavy tam má mít Přirážky
Registrovaný uživatel
Tak co, kdo jste byl na dnešní aukci Aurea a sledoval to cenové šílenství ??
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak co, kdo jste byl na dnešní aukci Aurea a sledoval to cenové šílenství ??

Jo, bylo to zajimavy, ale dalo se tam nakoupit i dobre.
Registrovaný uživatel
Zdarec. Aureu jsem sledoval přes internet. Fakt nechápu některé dražby jako by kupující vůbec neznali katalogy a jen když bylo v popisku uvedeno zajímavé tak v některých případech to šlo do závratnych vysin. Je vidět že konjuktura dělá se sbiranim divy a notafilie jako sběratelský obor zaziva boom. Asi příště nabídnu svůj skromný album. Takový ceny už nemůžou dal růst.😆 :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mabrak napsal
Takový ceny už nemůžou dal růst.😆 :mrgreen:

To musim zaarchivovat, za par let to bude legracni vyrok :)
Kdyz si clovek projizdi forum a jina fora treba, tak tohle se rika v podstate odjakziva.
Registrovaný uživatel
Mabrak napsal
Zdarec. Aureu jsem sledoval přes internet. Fakt nechápu některé dražby jako by kupující vůbec neznali katalogy a jen když bylo v popisku uvedeno zajímavé tak v některých případech to šlo do závratnych vysin. Je vidět že konjuktura dělá se sbiranim divy a notafilie jako sběratelský obor zaziva boom. Asi příště nabídnu svůj skromný album. Takový ceny už nemůžou dal růst.😆 :mrgreen:

Vidíš a i přes to jsem vyzobnul 4 drobečky, které udělaly velkou radost! :) A ceny byly úplně běžné....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Mabrak napsal
Zdarec. Aureu jsem sledoval přes internet. Fakt nechápu některé dražby jako by kupující vůbec neznali katalogy a jen když bylo v popisku uvedeno zajímavé tak v některých případech to šlo do závratnych vysin. Je vidět že konjuktura dělá se sbiranim divy a notafilie jako sběratelský obor zaziva boom. Asi příště nabídnu svůj skromný album. Takový ceny už nemůžou dal růst.😆 :mrgreen:

Vidíš a i přes to jsem vyzobnul 4 drobečky, které udělaly velkou radost! :) A ceny byly úplně běžné....

A ja vyzob par bochniku :)
Registrovaný uživatel
To je potom pohádka o Otesánkovi ! :)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
To je potom pohádka o Otesánkovi ! :)


Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Umím si Tě představit v reálu, po těch bochnících! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Umím si Tě představit v reálu, po těch bochnících! :mrgreen:

Ja to nejdriv cet' "bohnicích"...
Registrovaný uživatel
Tam po včerejšku někteří skončí.... :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Jo, bylo to zajimavy, ale dalo se tam nakoupit i dobre.


dobre nakoupit? no nevim ...

ale chapu, pri rozpoctu 500 mega je rozptyl v nakupu nejake polozky +50 tisic navic rekneme na mavnuti rukou.

Pokud nekdo ale pracuje s rozpoctem 50 tisic, pak je u nej toto rozmezi +5 korun navic, takze nad touto castkou taky mavne rukou.
Registrovaný uživatel
Musím souhlasit s Jirkou. Snad bych nenašel položku, kde by se " dalo dobře " nakoupit. Když ještě vezmeme přirážku 17 % ! Mám taky 6 kousku, ceny na hraně, ale lepší to nebude. A některé položky je škoda komentovat !!!
Registrovaný uživatel
Niekto pije, niekto fajčí, niekto fetuje, niekto hrá ruletu, niekto stávkuje na koníčky, no a niekto je zberateľ. V princípe je to rovnaké - každý utráca peniaze za záľubu, ktorá mu prináša radosť...
Zdendo, už si sa bol niekedy pozrieť na dostihovej dráhe vo Veľkej Chuchli ? Alebo čo tak nejaká ruleta ? :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1