Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Vykupminci.cz
Numisargo

AUREA 8/12/2012

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kdy zde budou výsledky ? Děkuji za info

https://livebid.cz/auction/fos_56/category/bankovky
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Kdy zde budou výsledky ? Děkuji za info

https://livebid.cz/auction/fos_56/category/bankovky

Tipnul bych si, ze po skonceni aukce :)
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Pôvodné stránky 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 a 87 sú nafotené na konci 2.časti katalógu. Z nich sú odlepené jednotlivé fotonávrhy. Predpokladám, že na stránkach 1-72 sa nachádzala písomná dokumentácia k fotoprílohe. Kto, kde návrhy vytvoril a prečo sa s nimi ďalej pracovalo či prečo boli odmietnuté.

Jo tohle, no to me osobne moc nezajima, je tech materialu z AbnCo nejak moc. Ale je tam spousta jinych spickovych polozek. Jsem treba zvedavej za kolik se proda Zaire v Nku. Ten me nikdy netankoval, protoze i kdyz jsem to mel v ruce, tak to skoro neni videt a to me neba.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Byl jsem tam poprví , a nic jsem nevyhrál :-(
Registrovaný uživatel
No typuji něco přes 300.000,- Kč.
Zdenda-Kubik napsal
Fidzi napsal
Pôvodné stránky 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 a 87 sú nafotené na konci 2.časti katalógu. Z nich sú odlepené jednotlivé fotonávrhy. Predpokladám, že na stránkach 1-72 sa nachádzala písomná dokumentácia k fotoprílohe. Kto, kde návrhy vytvoril a prečo sa s nimi ďalej pracovalo či prečo boli odmietnuté.

Jo tohle, no to me osobne moc nezajima, je tech materialu z AbnCo nejak moc. Ale je tam spousta jinych spickovych polozek. Jsem treba zvedavej za kolik se proda Zaire v Nku. Ten me nikdy netankoval, protoze i kdyz jsem to mel v ruce, tak to skoro neni videt a to me neba.
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Jo tohle, no to me osobne moc nezajima, je tech materialu z AbnCo nejak moc.


Presne tak, ty fotonavrhy bych jeste bral jako zajimavost, ale dokola se objevujici anulaty ABNCo a jine podobne natisky, toho jsou stovky kusu a toci se dokola.
Registrovaný uživatel
Musím se přiznat, že tady mám stejný přístup, jako Zdenda. Žádný takový kousek nemám a vůbec mě to nebere. To raději nějakou pěknou zajímavou perforaci.
Registrovaný uživatel
Je prakticky dobojováno.
Ze zvědavosti, urval jste si někdo z členů fóra něco z těch často několikanásobně předražených položek?
Registrovaný uživatel
No musím konstatovat, že ceny jsou ŠOKUJÍCÍ, ale lepší to asi nebude. Já se chystal na nějaké 01 let 1993 -po dnešek, ale nějak jsem vyměkl / v 10.000,- Kč !! / Jinak jsem si zakoupil aspoň 2 barevné odstíny u 1 Kč 1919 a nějakou tu 100 Kčs 1961 s kolkem ČR. Toť vše. Cena Zaire ve výši 600.000,- Kč + 17 % to je opravdu síla. A bankovky SR let 1993 -2007 taky trhají rekordy.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Je prakticky dobojováno.
Ze zvědavosti, urval jste si někdo z členů fóra něco z těch často několikanásobně předražených položek?


Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
2 veci jsem zaplatil vic nez jsem chtel protoze mi chybi, jinak jsem spokojen (z toho co mam), a vetsinu dalsich veci co jsem drazil sly jinam za vic nez jsem byl ochoten dat.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 2. 12. 2017, 20:06. »
Registrovaný uživatel
Tak jestli to bylo i pro Tebe drahé, tak to už je co říci !
Registrovaný uživatel
Ceny jsou šokující, řada položek byla přeplacena přesto, že jsou na internetu běžně k mání za poloviční ceny.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Ceny jsou šokující, řada položek byla přeplacena přesto, že jsou na internetu běžně k mání za poloviční ceny.

Z tech polozek nad 100 tisic taky?
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Mel jsem limit na 21 polozek a ne zrovna malo, presto se mi povedlo vyhrat jednu jedinou polozku. Ceny holt drasticky rostou... :(
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
chybotisky napsal
Ceny jsou šokující, řada položek byla přeplacena přesto, že jsou na internetu běžně k mání za poloviční ceny.

Z tech polozek nad 100 tisic taky?


Takové špeky běžně k mání nejsou. Myslel jsem šudly v řádech tisíců.
Registrovaný uživatel
No ta 1000 Kč 1919 SPECIMEN v UNC je moc hezká věcička - to musím Zdendovi gratulovat.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Je prakticky dobojováno.
Ze zvědavosti, urval jste si někdo z členů fóra něco z těch často několikanásobně předražených položek?

Měl jsem deset položek a urval jsem jen jednu 5 Kčs 1921. Asi jsem byl dost při zemi.
Registrovaný uživatel
Ale treba 1953 specimeny s pretiskem nikdo nechtel ani za 20, pritom je to asi to jedine co ma asi z teto serie smysl mit ve sbirce.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 3. 12. 2017, 9:30. »
Registrovaný uživatel
Je možné, že za 2000 (1996) ser.A je někdo ochoten dát 24 tisíc (plus poplatek)? Aj. české bankovky. To si raději skočím do čnb.
Registrovaný uživatel
Hans78 napsal
Je možné, že za 2000 (1996) ser.A je někdo ochoten dát 24 tisíc (plus poplatek)? Aj. české bankovky. To si raději skočím do čnb.

A co toto, to je ještě větší nářez! :mrgreen:
https://aurea.livebid.cz/auction/aurea_84/detail/2472
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Vybrat z bankomatu nebo z banky (nebo jak to dělají prodejci na aukcích) a prodat na aukci - výdělek je zaručený. :) :)
« Poslední úpravu provedl(a) Hans78 v 3. 12. 2017, 12:07. »
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Hans78 napsal
Je možné, že za 2000 (1996) ser.A je někdo ochoten dát 24 tisíc (plus poplatek)? Aj. české bankovky. To si raději skočím do čnb.

A co toto, to je ještě větší nářez! :mrgreen:
https://aurea.livebid.cz/auction/aurea_84/detail/2472

No myslím, že ak by niekto z rodinných príslušníkov toho výhercu u súdu požiadal o zbavenie svojprávnosti dotyčného a o odovzdanie občianskeho preukazu, tak úspech je zaručený. Ak by ako dôvod uviedol jeho limit pri tejto ponuke tak pán sudca nemá čo riešiť :(
Registrovaný uživatel
Brette, BINGO! :)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Hans78 napsal
Vybrat z bankomatu nebo z banky (nebo jak to dělají prodejci na aukcích) a prodat na aukci - výdělek je zaručený. :) :)


V CNB ti daj leda prd, na pokladne mozna aktualni serie v UNC, ale starsi serie, nebo serie 01 tezko, mozna pokud tam mas nejakehi dobreho znameho. To spis Nekdo uvolnuje postupne ze svych zasob, aby se to sponovalo, ale ty ceny z Aurey jsou v jine realite. Skoro si rikam jestli nerozprodat svoje zasoby, za tyhle ceny... :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1