Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » aurea

Vykupminci.cz
Numisargo

aurea

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, objednaval ste uz niekto nieco zo stranky aurea.cz? Uz som im 2x pisal mail ale odpoved neprisla. Chcel som si objednat nejaku literaturu. Ak ste objednavali, mate ich mail z ktoreho reagovali?
Registrovaný uživatel
Já mám z AUREA jenom dobré zkušenosti, beru jejich katalogy od prvního čísla a vloni se jeden někam zatoulal a tak jsem ho reklamoval a do pár dní jsem ho měl doma. Jinak píši na aukce@aurea.cz
Registrovaný uživatel
Ja som pisal na objednavky@aurea.cz, info@aurea.cz aj aukce@aurea.cz a bohuzial ziadna odozva :(
Napadlo mi, ci im to nahodou nehodilo do spamu a tym padom mam smolu.
Registrovaný uživatel
Píšu na aukce@aurea.cz a vždy odpoví ale někdy jim to chvíli trvá. ;)
Tak jim zavolej
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 22. 2. 2012, 12:40. »
Registrovaný uživatel
Kamarád měl neblahou skušenost s Aureou v tom smyslu, že mu sice odepsaly, ale reklamovanou literaturu již neměly, protože neobměňovaly nabídku. On sháněl jednu knihu, kterou jsem našel právě v nabídce Aurei a po mém upozornění, mě zdělil, že v nabídce sice je, ale ve skutečnosti nikoli. Možná, že jí tam mají dodnes.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Píšu na aukce@aurea.cz a vždy odpoví ale někdy jim to chvíli trvá. ;)
Tak jim zavolej


Tomu som sa chcel vyhnut, ono telefonovat z SK do CZ asi nebude prave najlacnejsie. A ako sa hovori, kazdy cent (koruna) je dobry (dobra) - radsej to miniem na tu literaturu :)
Ale ak sa neozvu, tak mi nic ine asi nezostane ...
Registrovaný uživatel
O aku literaturu mate zaujem?
Registrovaný uživatel
numizmatikagal napsal
O aku literaturu mate zaujem?


Zdeněk Nechanický - Mincovnictví Leopolda I. 1657 – 1705
a okrem toho publikacie o keltskych minciach na Slovensku
a publikacie o minciach razenych v BA mincovni

od vas som vcera kupil SK numizmatiku XV :)
Registrovaný uživatel
Nechanického kúpite bez problémov na Aukre ak ho nebude mať pán Gál. Tak isto od pani Kolníkovej Keltské mince na Slovensku, prípadne knihu Bratislavská mincovňa
Moderátor
mam otazocku v knihkupectve som videl knizku Kosicky zlaty poklad, aka je to knizka? obsahovo oplati sa to vobec kupit???
_______________
Registrovaný uživatel
Ked ste videli veľkú verziu, tak to sa oplatí - krásna publikácia.....
Moderátor
no bola to velka knizka, tusim ze to vydal slovart
_______________
Registrovaný uživatel
U mna sa este da kupit kniha Marek Budaj- Kosicky zlaty poklad, keby mal niekto zaujem.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
mam otazocku v knihkupectve som videl knizku Kosicky zlaty poklad, aka je to knizka? obsahovo oplati sa to vobec kupit???

Podľa mňa sa to vyplatí kúpiť.
Prvé kvalitné spracovanie a zobrazenie KZP s jeho históriou, farebnými snímkami a popisom všetkých typov dukátov, medaily + zlatá reťaz.

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-archeologia_Kosicky-zlaty-poklad-Marek-Budaj_154668.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » aurea

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1