Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Vykupminci.cz
Numisargo

Autor?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, v pozůstalosti po dědovi jsem objevila tuto kresbu, teda sympatická mi je, nechci se jí zbavit, ale zajímalo by mě, jestli se dá určit autor. Děda byl východočeský patriot a sbíral místní umělce nebo tématiku, např. je tady Věra Vovsová, Marta Horáková, F.V.Danihelka, Jindřich Šimek, Juška Jan atd., ovšem tohle je naprosto vedle. Děkuji velmi j.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Dobrý den, v pozůstalosti po dědovi jsem objevila tuto kresbu, teda sympatická mi je, nechci se jí zbavit, ale zajímalo by mě, jestli se dá určit autor. Děda byl východočeský patriot a sbíral místní umělce nebo tématiku, např. je tady Věra Vovsová, Marta Horáková, F.V.Danihelka, Jindřich Šimek, Juška Jan atd., ovšem tohle je naprosto vedle. Děkuji velmi j.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Dobrý den, v pozůstalosti po dědovi jsem objevila tuto kresbu, teda sympatická mi je, nechci se jí zbavit, ale zajímalo by mě, jestli se dá určit autor. Děda byl východočeský patriot a sbíral místní umělce nebo tématiku, např. je tady Věra Vovsová, Marta Horáková, F.V.Danihelka, Jindřich Šimek, Juška Jan atd., ovšem tohle je naprosto vedle. Děkuji velmi j.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je málo, protože já to potřebuji alespoň patnáckrát. Jinak to fakt nepoberu. Jo a ještě to dej do jiných vláken, aby to už vůbec nezapadlo, dvě je fakt málo ! :lol:
Registrovaný uživatel
Pardon, omlouvám se, to je moje nešikovnost, neumím to. Rozhodně to nebylo schválně.
Registrovaný uživatel
Klik na ďalší príspevok (tu... ;) ),procházet (prehľadávať),nájdi obrázok,klikni na obrázok,keď zmodrie,potom otevřít a odoslat.Pôjde to.
-s-
Registrovaný uživatel
Fajn, díky, a máte něco ke kresbě? Moc se mi líbí a visí mi čestném místě, je mi jedno hodnota, ale ten chlap je mi moc milej, jen bych chtěla vědět něco víc o signatuře. Děda byl zvláštní tvor. ji
Registrovaný uživatel
jeffy napsal
Fajn, díky, a máte něco ke kresbě?.

:shock:
K jaké kresbě?
Registrovaný uživatel
jeffy napsal
Dobrý den, v pozůstalosti po dědovi jsem objevila tuto kresbu, teda sympatická mi je, nechci se jí zbavit,

K tejto tuto turtle... :P
Fajn.Musíš poslať obrázky, nikto nič nevidí, tak ani nekomentuje. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ach jo, tak jsem tady zase a snad opravdu i s dílem! Mea culpa, díky za všechny rady...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jeffy: Dobrý den. Pokud Váš děda sbíral obrazy malířů z Východních Čech, mohl by mít i nějaký obraz od malíře Oldřicha Hlavsy. Je to stejný region jako Vámi zmiňovaný Jindřich Šimek. Pokud ano, měl bych velmi vážný zájem. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, to bych byla taky ráda, kdyby tady byl, a ono se to nabízí, poněvadž děda trpěl na Zdobnici! Což je skoro u Hlavsů doma! Ale ještě nejsem s probírkou všech obrazů hotová, zajímavé je, že ty, co mě dráždily v mládí, teď mají úplně jiný náboj a trochu se obávám, že si budu chtít většinu nechat. Ale to nepůjde. Pokud byste věděl o někom, kdo by měl zájem i o ty další, pošlu foto a budu spokojená, že je dostane hodný majitel. Na aukro nepůjdou. Nebo je nabídnu regionálním institucím. Děkuji za zájem, pěkné dny a vyčkejte, nafotím. j
Registrovaný uživatel
AdamekPOS: Tak Hlavsa, bohužel, nic. Ale! zatím jsem stihla něco nafotit, pro zájemce, a nejsou to úplné blamáže. Jak jsem tady četla, obraz je malován, aby visel, tož koukněte:
J.B.Švec Na divoké Orlici, olej, 46x33
V.Vovsová Bodlák, olej na překližce, 70x25
Šimek ( chaloupka s břízou) 41x35 s rámem
Šimek (pole se snopy) 56x41 s rámem
Hajduček A. (zimní chalupa) 29x22
a jeden neznámý autor
Zbylé obrazy až zase posléze, děkuji za zájem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pre záujemcov by si mala napísať ceny...Porušuješ pravidlá.
Ja som ich nevymyslel... ;)
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x1187
Bod 7..
-s-
Registrovaný uživatel
hezký den, měl bych zájem o hajdučka. pebe
Registrovaný uživatel
dobrý den, prosím ten obrázek od Vovsové je stále na prodej ? Díky
Registrovaný uživatel
Dobrý den, to to trvalo, ale stále je volný, pokud váš zájem trvá. Hezké dny
Registrovaný uživatel
jeffy napsal
Dobrý den, to to trvalo, ale stále je volný, pokud váš zájem trvá. Hezké dny


Dobrý den, díky za reakci, ale již jsem sehnal podobný, děkuji a mějte se.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1