Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Vykupminci.cz
Numisargo

Autor?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás kolegové, znalí umění. Chtěl jsem Vás požádat, nedokážete-li někdo identifikovat autora tohoto díla - je to olej na sololitu, 100x70cm . Z druhé strany je napsáno Stavba rychlodráhy, což se ale myslím nevztahuje k obrazu:) Rám je nový. Díky!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tohle by dalo asi trochu času, aby se autor rozlousknul. Mně se to docela líbí, na amatéra to nevypadá, r. 1960 ještě není žádná současná konjunkturální moderna. Možná by něco napověděly okolnosti získání obrazu, pohled na zadní stranu atp.
Registrovaný uživatel
Díky Wjeme za reakci. Proto jsem si ho pořídil:) Taky mě zaujal, in natura vypadá ještě podstatně lépe, je to foceno večer při umělém osvětlení, normálně není tak zelenej... Až budu zí doma, udělám věrnejší fotku vč zadní strany. Jinak zdroj je Áčko, evidentně nějaký prodejce umění, má asi 800+ hodnocení, ale to je celkem jedno. I kdyby to bylo namalovaný včera nějakym dementem, tak mi to za ty peníze stojí, protože se mi to líbí a s chutí si to doma pověsím. Ale též jsem toho názoru, že to amatérské dílo nebude.
Registrovaný uživatel
foto z aukce, v lepších barvách a před zarámováním:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Se zpožděním dodávám zadní stranu. A když už tady otravuji, nepomohli byste mi s identifikací autora linorytu (filomeno;) ? děkuji za váš čas

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bijok Oldřich, nar. 1930
Registrovaný uživatel
Vřele děkuji a jako ostatní smekám.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1