Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Vykupminci.cz
Numisargo

Autor?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
suchá jehla? viz přílohy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Oldřich Kulhánek
http://www.fineart.cz/artist_page.aspx?langId=1&artist=26
Registrovaný uživatel
děkuji
Registrovaný uživatel
princezna napsal
Oldřich Kulhánek
http://www.fineart.cz/artist_page.aspx?langId=1&artist=26



cena?
Registrovaný uživatel
jadyrko napsal
princezna napsal
Oldřich Kulhánek
http://www.fineart.cz/artist_page.aspx?langId=1&artist=26



cena?
Tak si rozklikni ten odkaz přecééé.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
jadyrko napsal
princezna napsal
Oldřich Kulhánek
http://www.fineart.cz/artist_page.aspx?langId=1&artist=26


JSEM TO ROZKLIKLA:-) autor je po smrti tak se ptám za kolik dnes...

cena?
Tak si rozklikni ten odkaz přecééé.
Registrovaný uživatel
jadyrko napsal
lachtan napsal
jadyrko napsal
princezna napsal
Oldřich Kulhánek
http://www.fineart.cz/artist_page.aspx?langId=1&artist=26


JSEM TO ROZKLIKLA:-) autor je po smrti tak se ptám za kolik dnes...

cena?
Tak si rozklikni ten odkaz přecééé.


Ženská, ceny některých jeho děl tam máte uvedené. Zbytek je lehce dohledatelný na netu.
Registrovaný uživatel
Tak já ti nevím, ale cena je u všech položek a je tam DO KOŠÍKU, takže aktuální !!! Ale možná zítra to bude o korunu víc :P
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Tak já ti nevím, ale cena je u všech položek a je tam DO KOŠÍKU, takže aktuální !!! Ale možná zítra to bude o korunu víc :P


:-))děkuji
Registrovaný uživatel
Některé jeho grafiky máte v peněžence :D ;)
Registrovaný uživatel
Tak nevím, dotaz nebyl na autora ani na cenu, ale na potvrzení, zda jde o suchou jehlu. Tedy správná odpověď: nejde.
Registrovaný uživatel
jazzdr napsal
Tak nevím, dotaz nebyl na autora ani na cenu, ale na potvrzení, zda jde o suchou jehlu. Tedy správná odpověď: nejde.
Jazdr ty jsi dneska našutr ? :P Projdi si jeho reakce , jedna je CENA ?
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 9. 11. 2018, 17:32. »
Registrovaný uživatel
Možná by bylo hezké, kdyby tady zadavatelka neštěkala, viz:
autor?
suchá jehla?
cena?

Možná jsem přecitlivělá, ale přijde mi to jaksi... nedůstojné... diskuzi mezi "sběrateli".
Nebo snad, že by tady stále častěji nediskutovali... sběratelé?
Moderátor
Kolemjdouci napsal
Možná by bylo hezké, kdyby tady zadavatelka neštěkala, viz:
autor?
suchá jehla?
cena?

Možná jsem přecitlivělá, ale přijde mi to jaksi... nedůstojné... diskuzi mezi "sběrateli".
Nebo snad, že by tady stále častěji nediskutovali... sběratelé?


Já nevím jak Vy, ale já na takovéto "dotazy" se.. z vysoka. Pokud chtějí ostatní ztrácet svůj čas, ať ztrácejí... :)
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
Možná by bylo hezké, kdyby tady zadavatelka neštěkala, viz:
autor?
suchá jehla?
cena?

Možná jsem přecitlivělá, ale přijde mi to jaksi... nedůstojné... diskuzi mezi "sběrateli".
Nebo snad, že by tady stále častěji nediskutovali... sběratelé?

..a já měla takovou radost, že jsem tu signaturu přečetla..
Registrovaný uživatel
princezna napsal
..a já měla takovou radost, že jsem tu signaturu přečetla..

Šikovná.. ;) Ja som tiež rád, keď sa mi niečo podarí.A nepríde ani ďakujem.Tebe prišlo.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
princezna napsal
..a já měla takovou radost, že jsem tu signaturu přečetla..


jjo, jste dobrá, Vaše urozenosti ;)
Registrovaný uživatel
princezna napsal
Kolemjdouci napsal
Možná by bylo hezké, kdyby tady zadavatelka neštěkala, viz:
autor?
suchá jehla?
cena?

Možná jsem přecitlivělá, ale přijde mi to jaksi... nedůstojné... diskuzi mezi "sběrateli".
Nebo snad, že by tady stále častěji nediskutovali... sběratelé?

..a já měla takovou radost, že jsem tu signaturu přečetla..


Také mám radost, když z příspěvků nějakého autora poznám princezno. No tohle nebylo tak těžké, jsou tu větší oříšky. Třeba ten dotaz s tím plátnem, jak tazatel nechal vyčistit a vylezla mu tam signatura.. To jsem Google zavařil různými možnostmi.:-)
Registrovaný uživatel
Tyto stránky jsem náhodně objevila a "chodím" sem od ledna 2014. Čtu zdejší diskuzi, učím se od všech. Všechno, co jsem si kdy koupila (Sbazar, Aukro) mám stále doma.. a zatím jsem nikdy nic neprodala(už jsem to sem psala), tak se cítím jako sběratel. Mám vždycky obrovskou radost, že se mi něco podařilo koupit ..poznat.. Někdy mi připadá, že nemáte rádi nové lidi, kteří se sem pletou.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
princezna napsal
Kolemjdouci napsal
Možná by bylo hezké, kdyby tady zadavatelka neštěkala, viz:
autor?
suchá jehla?
cena?

Možná jsem přecitlivělá, ale přijde mi to jaksi... nedůstojné... diskuzi mezi "sběrateli".
Nebo snad, že by tady stále častěji nediskutovali... sběratelé?

..a já měla takovou radost, že jsem tu signaturu přečetla..


Také mám radost, když z příspěvků nějakého autora poznám princezno. No tohle nebylo tak těžké, jsou tu větší oříšky. Třeba ten dotaz s tím plátnem, jak tazatel nechal vyčistit a vylezla mu tam signatura.. To jsem Google zavařil různými možnostmi.:-)


A potom mě předběhla filoména. E. Pittermann a já pořád zkoušel E. Zimmermann:-)
Registrovaný uživatel
princezna napsal
. Někdy mi připadá, že nemáte rádi nové lidi, kteří se sem pletou.

Ono dost záleží jak se uvedou :roll:
především nemáme rádi arogantní hlupáky.
Registrovaný uživatel
princezna napsal
... Mám vždycky obrovskou radost, že se mi něco podařilo koupit ..poznat.. Někdy mi připadá, že nemáte rádi nové lidi, kteří se sem pletou.

Ale to mě mrzí, že máte tento pocit... nejsme tady všichni sběratelé, většinou se ani neznáme a určitě to tady není žádná uzavřená společnost.

Jen mám prostě pocit, že společnost kolem umění by měla být vzdělanější než je běžná populace, což by se mělo projevit aspoň minimální kultivovaností projevu.

Bohužel je otázkou, zda toto bohulibé fórum stále častěji nenavštěvují prvoplánoví vyžírkové, kteří se zde chtějí domoci znalostí jiných zdarma a pokud možno ihned pro své kšefty. Komunikace se potom ploští na pouhé strohé dotazy na autora a především cenu obrazů, kteréžto se obratem objevují na bazoších, aukrech atd., bezskrupulózně využívající fenomenálních znalostí filomeny, jazzdra, Artmana, Wjema a dalších (ať na někoho nezapomenu)... postupně se ale může objevit zásadní otázka, proč by sem tito a další nadále vůbec chodili, když už by to nebyl "všeobecně vzdělávací prostor", ale pouze zdroj informací pro překupníky...
ale to je asi na všeobecnější diskuzi ;)
Registrovaný uživatel
Já nezatracuji uživatele, co se ptají na ceny, protože to nutně nemusí být kšeftaři. Mají rádi umění a doma chtějí mít třeba kvalitní autory a nechtějí mít na stěnách šunty. Za života se cennějšími obrazy chtějí kochat, protože umění mají fakt rádi a zároveň to berou, jako investici kterou pak předají dalším generacím. Já se chovám naprosto stejně... prostě mám od mládí rád staré věci a obklopuji se jimi, ale jen těmi co stojí za to. Ty co za to nestojí mám venku v pergole já nevím hmoždíře, váhy ... kolikrát mi známí řeknou proč máš tak krásnou rakouskou váhu venku ? No mám, protože to je pro mne šunt ... pro ně možná poklad. Takže i sběratelé, kteří se ptají na ceny nemusí být nutně kšeftaři, jen mají třeba obrazy moc rádi a zároveň nechtějí mít doma běžné autory... berou tu svou zálibu i jako investici. Na tom fakt nevidím nic špatného. No a my přece poznáme kšeftaře i podle stylu psaného projevu ne ? Nepovažuji se za znalce umění ,tento server a jejich zdejší znalci jsou pro mne požehnání a jsem buď v sekci Obrazy, nebo Starožitnosti , kde ač se starými věcmi zabývám bezmála 50 let a mám hodně zkušeností , tak se toho strašně moc přiučím a i od těch mladých uživatelů tady.
Registrovaný uživatel
Za svého života se těmi obrazy budu kochat a až natáhnu drátky, tak nechám svým dětem kvalitnější obrazy, které si mohou třeba prodat, když je nebudou chtít. Nebo možná tu nemoc , která je nevyléčitelná, ale ne naštěstí smrtelná zvaná SBĚRATELSTVÍ chytne některý z vnuků a bude pokračovat. Kdo ví, ale já se teď chci za života kochat kvalitními obrazy, které mají cenu a co bude dál po mém odchodu je mi fuk. To, že se třeba já neptám na ceny je tím, že vím jak to hledat. Ostatní to třeba neví, ale neznamená to automaticky, že když se zeptají CENA ? Že jde o kšeftaře si myslím .......
Registrovaný uživatel
Není nic špatného se voptat na cenu obrazu, ale zajisté ne štěknout:
"Cena?"
Podle mě to postrádá základní pravidla slušného chování. Když vejdu do krámu, taky nejdřív pozdravím a pak se zeptám minimálně celou větou. Když přijdu do nějaké společnosti, byť virtuální, tak postupuju obdobně.
Ale fakt jsem možná až příliš starosvětská a je to dneska v podstat fu(c)k. 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1